אנא אנא אנא מתפדחת - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • טוב. אז נתחיל, לא משנה מה שמי או מה הסיפור שלי, יש לי חברה טובה שנמצאת כאן בפורום כבר הרבה זמן עוד מהתקופה של ההריון שלה וסיפרה לי הרבה עליכן בנות. יש לי בעיה רצינית ורציתי לשאול אתכן, היא לא יודעת על זה כך שאין מצב השיא עולה עליי כי היא בטוח תקרא את זה כאן...

יש לי הרפס באברי המין כבר שנים רבות, מתנה שהשאיר לי החבר הקודם שלי...מבלי לעדכן אותי. יש לי בבית תינוק קטנטן ומאז שהוא נולד התחלתי להתחרפן.
    אני יודעת שזה נפוץ נורא נורא גם באברי המין וגם בשפתיים, וכל אדם שני ברחוב יש לו הרפס...ותמיד חייתי עם זה בשלום, יש התקף פעם בכמה זמן לכמה ימים ועובר.
    מי שלא יודעת אז זה בדיוק אותו וירוס רק שמקום ההתפרצות שונה.
    בכל מקרה, נכון שבהגדרה זה עובר רק ביחסי מין או במגע של עור בעור כמו בשפתיים, אבל אני נכנסתי להילוך גבוה ונראה לי שאני במצב אובססיבי.
    אני מתנגבת במגבת אחת לכל הגוף ובמגבת אחרת למקום עם השלפוחיות (כשיש התקף) אם אני מורידה מים בשירותים שכמובן זה לפני שטיפת ידיים אז אני בלחץ שזיהמתי את הידית של האסלה...כל היום אני בסטרס איפה נגעתי כמה ולמה...
    זה הרי נורא מדבק במגע בלבד, ככה אומרים, אבל נכנסתי בכל זאת קצת לאטרף.
    אנא בנות צריכה את עזרתכן!! אני ממש בדיכאון!! זה גוזל לי שעות מהיום!! אני לא רוצה להיות ככה לפחות למען התינוק שלי. בסה"כ זה "כאילו" למענו...הפחד להדביק אותו...
    מי שיש לה הרפס ולא משנה אם בשפתיים או באזור המפשעה, איך אתן מתמודדות עם זה??
    באזור השפתיים נראה לי יותר מלחיץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    זה כל הזמן חשוף, ואם אתן בטעות מעבירות שם יד ולא ממש זוכרות ואז נוגעות בתינוק...אם היה לי בשפתיים הייתי רוחצת ידיים כל היום. למרות שגם זה מוגזם...או שלא?!
    הרי לכל העולם יש בשפתיים (לרבים) ומגדלים תינוקות בריאים.
    אנא ספרו לי איך אתן מתמודדות עם השלפוחית כשהיא יוצאת, כמובן בהקשר של התינוקות...
    תודה תודה. ואנא, אם יש מישהי שמתביישת אז אני מאוד אשמח אם היא תפתח שם משתמש חדש רק בשביל לענות לי...אני ממש ממש במצוקה ואין לי את מי לשתף...
20 תגובות
עמוד 1
  • טוב, לי אין הרפס, אבל באמת כשנועם נולד שטפתי ידיים באובססיביות. תאמיני לי שזה עובר ככל שהם גדלים. את לומדת להיזהר.
    את משתמשת במשחות/כדורים (אציקלוויר או משהו) כשיש לך התקף? אולי תבקשי מהרופא לרשום לך.
    חוץ מזה, וירוס לא יכול לחיות מחוץ לגוף. אל תדאגי בעניין הידית של האסלה וכו'.
    ואת צודקת שהרפס גניטלי, חוץ מעניין הלידה (אגב, ילדת בקיסרי?) פחות מסוכן לתינוק. ותדעי שזה באמת נפוץ שתינוק נדבק בהרפס של הפה, אבל סיבוכים קשים כמעט אין מזה.
    לא יודעת, את נשמעת ממש לחוצה. אם יש לך רופא שאת סומכת עליו דברי איתו על זה. אני חושבת שאת מבינה שמה שעובר עלייך הוא לא רציונלי (וזה ממש בסדר אחרי לידה! כולנו קצת השתגענו אז...
  • נגה תודה חמודה שלי. עודדת אותי קצת...אני באמת לחוצה מאוד. אכן ילדתי בקיסרי למרות שלקחתי טיפול מונע משבוע 32 ובדיוק ביום של הלידה הזבלון הזה התפרץ!!!
    מהמתח והלחץ שאני עומדת להיות אמא...
    אני נוטלת כדורים כשיש התקף ואפילו יש טיפול מונע שייתכן ואתחיל לקחת אותו. זה לפחות מקטין את מספר ההתקפים בשנה.
    תודה תודה לך שוב.
    בנות נוספות, אנא, אל תתביישנה אני באמת צריכה אתכן. גם מי שיש לה הרפס בשפתיים..אנא ספרו לי כיצד אתן מתמודדות????
  • לי היה הרפס בשפתיים למטה רק פעם אחת לפני 4 ומשהו שנים וזה לא חזר מאז..
    אני קיבלתי את זה מהשירותים בקניון! הפעם היחידה שכאבו לי הרגליים מהעמידה בזמן הפיפי ופשוט התיישבתי על האסלה בלי לדאוג לשים עליה נייר..
    עכשיו כשאני מרגישה שמתחיל הגרד אני ישר שמה משחה כדי לא לתת לו להתפתח, וזה עוזר!
    אני לא יכולה לעזור לך כי זה קרה רק פעם אחת בצורה מחרידה שאפילו פיפי לא יכולתי לעשות מרוב שזה כאב ושרף!
    לדעתי את עושה נכון בזה שאת משתמשת במגבות שונות.. אני גם הייתי עושה את זה..
    לגבי כל השאר, פשוט אל תחשבי על זה.. וכמו שנגה אמרה - עדיף לך להתעייץ עם רופא שאת סומכת עליו.

בהצלחה
  • האמת שלי אין ממש מושג בעינין אבל אולי כדאי שתתיעצי גם בפורום הרפואי אולי יהיה לו מה להגיד לך, בכול אופן בהצלחה וסליחה שאין לי תשוובה, מקווה שלמישהי יהיה
    אמא ואבא משוגעים עליך דביר

http://www.holdthatpic.com/
  • יש סבונים שאפשר לנקות איתם את הידים כמו בבית חולים שלא צריך לשתוף את היד כדי להשתמש בו
    זה מחטא מיוחד

משתמשים בזה בפגיות ובבתי חולים שעוברים מילד לילד או מתינוק לתינוק

בטח אפשר לקנות את זה בבית מרקחת אז תקני לך כזה וכל פעם ל]פני תשתמשי בזה ככה תיהיה שקטה
    אמא אוהבת אותך מאוד
  • אני סובלת מהרפס בשפתיים בפנים כל עונת מעבר אכן הדבר הזה ממש סיוט.
    האמת שאני לא ממש משנה הרגלים אני פשוט מקפידה לא לגעת בזה לא לנשק את דניאלי וכמובן שמורחת משחה על זה ושותפת ידים אבל לא בהיסטריה מזה. וזהו.
  • תודה לכולכן. צוצית יקרה תודה על התגובה הכנה והפתוחה, מזלך שזה היה רק פעם אחת, ואגב, הרפס לא עובר דרך ישיבה על אסלה משותפת אלא אם כן יש שם נוזל משלפוחית שיש בו וירוסים ואת בדיוק התיישבת והיה לך חתך בעור באותו מקום וזה נכנס משם...מה שלא סביר.
    ואגב שוחחתי עם שני רופאים שאני סומכת עליהם...(למרות זאת אני בסטרס) והם אמרו שהרפס באברי המין עובר לילדים/תינוקות רק במהלך הלידה או לאחר התעללות מינית, ושכל מה שקשור לבית דהיינו: אסלות, מגבות, ידיות וכו'...ממש ממש לא רלבנטי!!!
    ועובדה שיש לי את זה שנים ולא הדבקתי את בעלי מעולם...
    מה שהיה לך צוצית אובחן ע"י רופא? כי זה יכול להיות מלא דברים אחרים גם...
    בואו נאמר שכשיש שלפוחיות אני אשתמש במגבת נפרדת לאזור הזה, אבל גם כאן אני כבר הייתי בסרט!!!
    ברגע שעם המגבת השניה את מנגבת את האזור הנגוע מה קורה כשאת מוציאה משם את המגבת? ואם היא נוגעת במקרה בירך? אז להתקלח שוב??
    ובמקלחת..לרחוץ ידיים בין הסיבון של האזור לבין שאר הגוף??
    ולמה נראה לי שאני ממש משתגעת ושכל העולם שיש לו בשפתיים או למטה ממש לא נותן לזה כ"כ הרבה חשיבות?!
    קשה לי...
  • דניאלה מתוקה תודה זה עוזר לי להתעודד ולהתאפס...
  • בהתחלה חשבתי שהייתה לי פטריה והלכתי לרופא נשים שלי כשהוא הסתכל הוא אמר לי שזה סוג של הרפס ושלח אותי לבדיקות דם שאישרו את זה.. הוא גם הזהיר אותי שאם זה יחזור לי בלידה, אני אצטרך לעבור קיסרי.. כל ההריון הייתי עם גירודים אבל זה לא התפתח לי להרפס..
    אבל ילדתי בלידה רגילה..
    אם הרופאים אומרים לך שזה לא רלוונטי, את חייבת להוציא לך מהראש שזה יכול לגרום נזק!! את סתם מתעסקת בזה כשזה לא משמעותי!
    אני מבינה אותך ומבינה שאת פוחדת להדביק את הילד, אבל רופאים יודעים יותר טוב מאיתנו (ברוב המקרים
  • מוזר....זה בד"כ לא עובר ככה....העיקר שאת בסדר.
    תודה על הפתיחות, שוב.
  • רגע.. אז ממה כן אפשר להדבק??

• מיחסים קרובים, מגע של עור בעור, גם מין אוראלי יכול להעביר מהשפתיים לאזור אחר בגוף. ויש גם כאלה שלא יודעים שיש להם כי אין שלפוחיות אבל הם מדבקים. צריך באמת לבצע בדיקות דם...זה גם מה שהרופא שלי מזמן שלח אותי...
  • מוזר.. כי כשאמרתי לו על סיפור השירותים הוא אמר שזה הגיוני..
  • יש סיכוי לא גבוה שזה משירותים אבל בד"כ באמת שזה לא עובר בדרך כזאת...ייתכן שהוא אמר "יכול להיות" כלאחר יד ולא רצה פשוט להיכנס לנושא ולהתחיל להישאל ים של שאלות. רק בשביל ככה לעזור לך לנסות לגלות מאיפה ולמה וכמה, ההתקף ההוא שסיפרת צריך להיות בפרק זמן של 3 שבועות מהרגע שבו ישבת שם באסלה...פחות או יותר.
    זהו, העיקר שזה לא חוזר בינתיים וזה מצויין.
    לילה טוב.
  • בוקר טוב
  • גם אני הייתי בסרט הזה (אני עדיין קצת), אבל לא עם הרפס אלא עם תולעים. הבאנו גור כלבים הביתה ומה שלא ידעתי זה שלכל הגורים יש תולעים עגולות שיכולות לגרום לכל מיני נזקים באדם וביניהם עיוורון או נזק לעצבים (תלוי לאן התולעת מצליחה להגיע). עברו 12 שעות מהרגע שהגור הגיע אלינו ועד שהוא קיבל זריקת נגד מהוטרינר והמוח שלי לא הפסיק לחשב איך אור אולי היה יכול להידבק בפרק הזמן הזה. נראה לי שעדיף לחשוש מהרפס.
  • שלום לך
  • נראה לי שאחד המצבים בהם מופיע התקף זה מצבי לחץ... אזכדאי למצוא דרך להרגע.
  • תודה לכולכם באמת.
  • את עדיין כאן בפורום?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה