מה זה לעזעזאל בטא 6???? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אז זה המצב... 12 יום מההזרעה ו-13 יום מאוביטרל, קיבלתי את התוצאה הזו שבאופן עקרוני מבשרת על שלילי, אבל האם זה שלילי מוחץ???
    אוף כמה תקוות, כמה אשליות, כמה עצבות נפלה עליי, חוסר אונים מוחלט. מה עושים עכשיו? הכאבי מחזור שבדרך כבר מורגשים והתחילו גם קצת הפרשות חומות קלות (מצטערת על הגועל) וזה היה כבר חודש שלישי עם פיוריגון, לפי הבנתי השלב הבא הוא כבר IVF, לקחת הפסקה או להמשיך במרוץ? יש לי אלף שאלות ואפילו תשובה אחת אני לא יכולה להעניק להן...
    מקווה בשביל כולכן שלא תרגישו את מה שאני מרגישה עכשיו ומאחלת לכן את כל הטוב שבעולם.
    זהו, הייתי חייבת לפרוק.
    נורה

15 תגובות
עמוד 1
  • שולחת לך אלפי חיבוקים!!
  • לא מבינה כל כך במספרים האלו אבל אני יודעת שאם התוצאה קטנה מ10 זה שלילי למרות שבדקתי לך עכשיו ואני לגמרי מבולבלת כי תראי מה כתוב פה

שבועות מאז היום הראשון------------ של המחזור האחרון כמות HCG

......3................................................5-50..........................

בכל מקרה אל תתבאסי על החודש הזה ותחכי תראי מה קורה ... אולי זה לא סופי אני לא יודעת... כל עוד לא קיבלת מחזור אל תשלילי שום אפשרןת!
    ילדים זה שמחההה
  • היי נורה,
    יש מצב שהבטא מראה על שאריות מהאוביטרל שהוא בעצמו הורמון ההריון. הריי שלוקחים אוביטרל רק לאחר 14 יום מבצעים בדיקה.
    אני במקומך הייתי מבצעת עוד בדיקת דם ביום ה 15 לאחר ההזרעה - מה שבטוח. לכי תדעי, אולי תופתעי ????

בכל מקרה, אני הייתי ממשיכה ישירות להפריה, חבל לבזבז זמן לטעמי, אבל באמת הכל תלוי בך, אם יש לך את הכוחות להמשיך, אם את מרגישה שאת צריכה זמן התאוששות וחידוש האנרגיות. באמת, תעשי מה שהנפש שלך מרגישה היא יודעת הכי טוב.

שיהייה המון בהצלחה !!!

נסיך מושלם שלנו, מחכים בקוצר רוח ל 24.10.07 ... לעטוף אותך באהבה .
    שלכן באהבה ....

המייל שלי לכל המעוניינות : [email protected]
  • תודה רבה לכן על התגובות המהירות, אתן מקסימות כמו תמיד!!!!

אני יודעת שייתכן וזה שאריות של אוביטרל (למרות שקראתי כבר בכמה מקומות שאחרי 10 ימים כבר אין שאריות אבל למה נהיה קטנוניים...) וגם קראתי על הריונות שהתפתחו מבטא נמוכה וגם ראיתי את טבלת ערכי הבטא שלפי הנתונים בה, אכן זה ערך אפשרי (הרי איך מגיעים לבט 200 בלי להיות קודם ב-6)
    בקיצור, קראתי כל כך הרבה שאני כבר מאוד מבולבלת.
    אנחנו מנסים כבר שנה וחודשיים, זאת היתה הזרעה שנייה, עשינו כבר 3 מחזורים עם הורמונים בזריקות ועוד חודש עם איקוקלומין (לא נחשב), אני מרגישה שעברתי דרך ארוכה ומצד אחד מתה לעלות כיתה אבל מצד שני ממש חוששת... אפילו המלה הזאת מפחידה אותי. אני חושבת שאני אקח את הימים הבאים להרגע קצת... אני אתייעץ עם בעלי ואולי באמת נעשה איזה הפסקונת כדי לאגור כוחות חדשים.

תודה לכולכן, אתן מחממות לי את הלב.
    אלינור (זה השם)

• נורה,עשית מוקדם ולדעתי יש סיכויי טוב מאוד....שאת בהריון תעשי כמו ששנינוש אמרה ביום ה15 בהצלחה
  • אל תתיאשי עדיין, חכי לאיחור
    אולי תופתעי לטובה
  • היי נורה..

לדעתי תחכי יומיים ואם לא תקבלי תעשי בדיקת דם ואולי תראי בטא מרשימה...

בהצלחה...
  • נורה אני שולחת לך אלפי http://s3.rimg.info/f6eda4de29e1c7e89bcb3c03df45e559
  • תודה לכולכן, על המלים החמות והעידוד אבל זה נראה לצערי כמו מחזור... אין עדיין דימום מסיבי אבל הכאבי בטן וההתחלה של המחזור כל כך מוכרים לי...
    שוחחתי עם בעלי, הוא כמובן עודד אותי, הסברתי לו על מה עומד בפנינו עכשיו ושאלתי אם הוא מוכן לזה, השאלה הזו חזרה אליי כמו בומרנג... הרצון שלנו לילד הוא כל כך גדול, עברנו דירה, הכל מסודר, אפילו ציור על הקיר יש (לא היה לי לב למחוק את מה שעשו הדיירים הקודמים), אנחנו נלך על IVF, תמיכה לא חסר לי, יש משפחות, חברים ואתכן כמובן! בטח יש איזשהן הכנות ובדיקות לפני וזה לוקח זמן אז אני מקווה שבזמן הזה נעשה עוד מחזור של הזרעה ואולי יתמזל מזלנו...
    יש לי תור לרופא בחמישי ונראה מה הוא יגיד...
    בכל מקרה, תודה רבה לכולכן,
    שיהיה לכן יום מקסים, מלא בחיוכים ובשורות טובות,
    אוהבת,
    אלינור

• תראי,
    אני חושבת שזה היריון כימי.גם זה קורה...
    \בד"כ אחרי היריון כימי יש היריון טוב.
    אני הייתי מנסה עוד הזרעה אחת ובמצקביל יושה את כל הבדיקות והפרוצדורות להפרריה, היות והפרוצדורות עלולות לקחת חודש חודשיים תלוי בקופב.
    בהצלחה

תנו חיוך, הכל לטובה!!!!
    VIL
  • תודה ויל, זאת התוכנית שלי...
    אני מקווה שלא תהיה הרבה סחבת בנושא...
    אגב, מישהי יודעת איך היחידה לפריון באסף הרופא? (מתחילה ללקט נתונים)

• היי נורה..

לדעתי תחכי יומיים ואם לא תקבלי תעשי בדיקת דם ואולי תראי בטא מרשימה...

בהצלחה...
    היי עשיתי בדיקת הריון היום דם בטא יצא לי nmol 6.5 מה זה אומר ?
  • הי עשיתי בדיקת הריון( בטא) אתמול והתוצאה שלי היא
    6325 IU/L
    מה זה אומר?
    הריון ?
  • בהחלט. תפני לרופא נשים להמשך מעקב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה