מתי להתחיל דייסת קורנפלור? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני רוצה להתחיל דייסת קונפלור בלילה על מנת שהיא תישן לילה שלם מתי להתחיל?

איה

[

http://www.holdthatpic.com/
16 תגובות
עמוד 1
  • היי איה
    זה מגיל 4 חודשים ומעלה
    אבל האמת, אני התחלתי לתת קצת בגיל 3 חודשים והיא אוכלת את זה כאילו אין מחר.
    אבל שלך עדיין קצת קטנה בשביל זה. אלא אם את מרגישה שזה הדבר הנכון לעשות.
  • איה, לא לתת לה דייסת קורנפלור כדי שתישן לילה שלם! היא עוד קטנה !
    נותנים דייסה בגיל מוקדם אך ורק אם היא קמה לך כל שעתיים ואת רואה שהיא מסיימת לך בקבוקים שלמים ושהיא עדיין רעבה.
    הקיבה שלה עדיין לא תוכל לעכל את הקורנפלור..
    אל תעשי את זה רק כי את רוצה לישון לילה שלם..
  • צוצית,

היא קמה לי כל 3-4 שעות בערך במקרה הטוב היא ממשיכה לישון 4.5 שעות והאכלות לוקחות לי בערך שלושת רבעי שעה שעה בערך כי היא צריכה הרבה הפסקות לכן אני לא ישנה בכלל אני מתוסכלת... אז לדעתך לא לתת לה את הקונפלור עדיין? ואם לא עכשיו אז מתי לדעתך אפשר להתחיל?

איה

[

• היי איה קורנפלור נותנים אך ורק אחרי גיל 4 חודשים
    נ.ב התמונה של טליה מהממת
    [
  • את מאכילה מבקבוק? אם כן, יש לי הצעה בשבילך.
    גם לי האכלה הייתה לוקחת 45 דקות ואז קניתי לבקבוק פיטמה שלב 2 וכשהוא אוכל עכשיו מהפטמה הזאת, תוך 10 דקות הוא מסיים לאכול כולל גרעפס.
    היא צריכה הרבה הפסקות כי הפטמה של שלב 1 החור בה כ"כ קטן שהיא ממש מתאמצת וזה מאוד מעייף אותה.

3-4.5 שעות זה בסדר גמור לגיל שלה. ממי היא עדיין קטנה.. ומותר לה..
    אם עמית לא היה כ"כ רעב השמן הזה, לא הייתי מוסיפה לו את הקורנפלור.
  • שני בת 7 חודשים השבוע והיא אף פעם לא קבלה דייסת קונפלור?!!?
    שאלתי שבוע שעבר את האחות בטיפת חלב והיא אמרה שאם שני אוכלת יפה, מעלה במשקל וסה,כ כמעט ישנה לילה שלם היא לא רואה סיבה... מה דעתכן?
    קרן ושני
  • מקפיצה
  • הי קאיה גם לי בטיפת חלב מרו שדייסת קונפלור היא מלאה קלוריות והיא מומלצת לילדים רזים שצריכים להעלות במשקל אבל כל מי שאני מכירה כן נותנת את הדייסה אפילו כבר בגיל חודשיים שתי חברות שלי התחילו לבנות שלהם לכן אני מתלבטת .

וצוצית לשאלתך, היא אמורה לשקול כבר 5.300 משהו כזה שבוע הבא יש לי טיפת חלב גם חיסון שקילה וכל השאר ואגב ראיתי את השירשור שלך לגביי החיסון כל הכבוד לעמית ממש גבר קטן אני מקווה שטליה גם תעבור את זה כמו גיבורה.

איה

[

• סחתיין על המשקל טפו טפו בלי עין הרע
  • הי,
    אני התחלתי לתת לבתי דייסת קורנפלור כבר בגיל ארבעה חודשים (קניתי אותה כבר לפני שהיא היתה בת ארבעה חודשים אבל משום מה חיכיתי כמו ילדה טובה ירושלים, עד שהיא תהיה בדיוק בת 4 חודשים עד שהתחלתי....
  • שלי, גם אני ראיתי את הגם וגם הזה ושמעתי הרבה פידבקים לא טובים על זה.
    תמיד אמרו לי שעדיף להוסיף קורנפלור בנפרד מאשר להכין מנה מעורבבת. ההשפעה של זה לא דומה בכלל להשפעה של הקורנפלור בנפרד.

ובהחלט יש תינוקות שזה לא משפיע עליהם. כל תינוק לגופו.
    וכל הכבוד לנסיכה שלך!! ישר להתחיל עם כפית.. הילדה יודעת מה היא רוצה
  • הי צוצית,
    כן, הנסיכה הקטנה שלי, עוד לא בת שמונה חודשים וכבר יודעת בדיוק מה היא אוהבת....
  • אני דיברתי על הגם וגם עם הקורנפלור הרגיל
    האמת היא שלעמית שלי המטרנה לא הייתה טובה.. היא עשתה לו בעיות גזים אז חזרנו לסימילאק.
    הקורנפלור של מטרנה הוא לא הקורנפלור הרגיל שאת מסמיכה איתו את האוכל.. זה לא אותו הדבר בכלל.. ברור שהקורנפלור הרגיל (לא של מטרנה) לא מזין והוא הרבה יותר כבד מהקורנפלור של מטרנה.

את ראית פעם את ההבדלים בין 2 סוגי הקורנפלור?

• העתקתי לכן קטע מפורום רופאי ילדים (צוצית זה נוגע גם לקורנפלור של הגם וגם):

תמ"ל עם תוספות הסמכה כגון קורנפלור
    תמ"ל המכילים עמילן תירס או חומרים הגורמים למזון להיות סמיך יותר בכמות
    מסוימית בתוך התכשיר. קורנפלור מסמיך את התמיסה ומוסיף קלוריות לכמות
    נתונה של חלב. הסיבות השכיחות להמליץ על תכשירים אלו (או להוסיפת
    קורנפלור לתכשיר רגיל) הן תינוק שאינו עולה מספיק במשקל או עליית מזון
    מהקיבה לוושט לאחר ובזמן הארוחות ("רפלוקס"). רצוי שלא לצרוך תכשירים אלו
    באופן עצמאי ללא התייעצות קודמת עם הרופא ? התכולה הקלורית הגבוהה
    ורמת הפחמימות הגבוהה דורשות התייחסות הרופא לפני החלטה על מתן
    התכשיר.
  • הי צוצית,
    ברור שלא דיברתי על קורנפלור רגיל שמסמיכים איתו את האוכל. את זה אפילו לא הייתי חושבת לתת לבובונת שלי. דיברתי על דייסת הקורנפלור של מטרנה שכתוב עליה על האריזה - מגיל ארבעה חודשים ומעלה. זו הדייסה שהאחות בטיפת חלב אמרה לי לא לתת לבת שלי כי היא לא מזינה מספיק.
    ודייסת ה"גם וגם" שאני נותנת לה עכשיו (כתוב עליה שהיא מגיל ששה חודשים ומעלה) היא של מטרנה "שמונה דגנים" בכלל.....
  • שלי, גם אני ראיתי את הגם וגם הזה ושמעתי הרבה פידבקים לא טובים על זה.
    תמיד אמרו לי שעדיף להוסיף קורנפלור בנפרד מאשר להכין מנה מעורבבת. ההשפעה של זה לא דומה בכלל להשפעה של הקורנפלור בנפרד.

ובהחלט יש תינוקות שזה לא משפיע עליהם. כל תינוק לגופו.
    וכל הכבוד לנסיכה שלך!! ישר להתחיל עם כפית.. הילדה יודעת מה היא רוצה
    למה עדיף שלא לערבב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה