הרב חיים עמרם איפרגן- מכירות ? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום ,
    שמי קרן והייתי מעוניינת לדעת האם מישהי מכירה את הרב חיים עמרם איפרגן מקרית אתא ? והאם יש לכן את הטלפון שלו
    בעלי ואני רוצים ללכת אליו ( כבר כמעט שנתיים מנסים להיכנס להריון ולא מצליחים...) ושמעתי שהוא מעולה...הכינוי שלו זה "האולטרסאונד"...

תודה רבה לכולן.

שבת שלום.
6 תגובות
עמוד 1
  • היי יש לי את המיספר של הרב קבלי 0543060723

שערי שמיים פתח אלי.
  • היי,

תודה רבה.

נשאר רק להחזיק לשתינו שהכל יסתדר ונקבל את הילדים שאנו כ"כ מצפות להם.

בהצלחה מתוקה
  • יפה לכן,
    האמת שגם אני רציתי מללכת אליו אבל קצת חוששת אז אשמח לקבל ממך קרן קצת פרטים
  • בכייף נשמה.
    שתדעי הוא רב גדול ביותר.
    שיהיה בהצלחה מתוקה תעדכני אותי אם היית אצלו ותגידי לי איך היה שערי שמיים פתח אלי.
  • היי קרן , קודם כל בהצלחה
    אני לא הלכתי לרב הזה אבל גמני 4 הזרעות לא הצליחו ולא נכנסתי להריון שנה וחצי
    בחודש הפסקה" ללא טיפולים או רופא הלכנו אני ובעלולי לצפת לעמוקה ושם נותנים לך לקרוא איזה קלף ולשבת על כסא הצדיק , ומשם הלכנו לעוד קברים בדרך כמו בטבריה רבי מאיר , ונראה לי באותו שבוע נקלטתי ותודה לאל אני כמעט בשבוע 8
    בהצלחה !

שושי
  • היי בנות,

תודה על התגובות.

אני אשמח לעדכן אותכן בהתפתחויות ...

הבנתי שיש תורים ארוכים , מחר ב"ה אני רוצה להתקשר אליו , קצת חוששת, אך ננסה להתגבר.

שיהיה לכולנו בהצלחה

ושושי- אני מאוד שמחה בשבילך, שיהיה בהצלחה לך מתוקה

קרן
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה