מחזור לאחר ביוץ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום, אני מנסה כ 4 חודשים אבל בגלל שעד כה היה לי מזור לא סדיר היה קצת קשה למצוא את הימי ביוץ. (תאריכי מחזור 10.1, 15.2, 26.3, 29.4, 15.6). מחזור אחרון, לאחר כמעט חודשיים שלא קיבלתי הרופא נתן לי כדורים לזירוז המחזור. ב 29 לחודש הייתי בבדיקה לוודא שיש לי ביוץ והרופא אמר שהיה לי ביוץ אתמול שילשום ושהיום אולי זה היום האחרון לנסות (במידה והוא התחיל ב 28) מאז לא קיבלתי מחזור ועברו מעל 16 ימים מהיום שהרופא אמר שיש לי ביוץ. עשיתי בדיקה להריון תשעה ימים אחרי הביוץ והוא היה שלילי. האם זה יתכן שעברו מעל 16 יום מהביוץ ועדיין לא קיבלתי מחזור?
22 תגובות
עמוד 1
  • היי קודם כל ברוכה הבאה לפורום...
    ואין בעולם מי שיאהב אותך כמו אמא, רק אמא שלך!

• קודם כל תודה על התשובה המהירה, הייתי באתרים אחרים שעד עכשיו אני ממתינה שמישהו יענה לי ואני מרגישה קצת לבד (לא רוצה לשגע את הסביבה הקרובה אלי יותר מדי שלא נדבר על הרופא שלי) .
    בדיקת ההריון שעשיתי היא בדיקת דם לא בדיקה ביתית, וחוץ מזה אין לי הרגשה או תחושה שאני בהריון (אולי זה נשמע מפגר). בכל אופן האם זה הגיוני שהרופא עשה טעות וזיהה ביוץ כשלא היה ביוץ או האם זה הגיוני שאישה יכולה לבייץ ושיעברו יותר מ 16 ימים עד לקבלת המחזור (אני יודעת שבין 12 ל 16 יום זה סביר)
    תודה
  • היי
    ברוכה הבאה,
    ברוב המקרים המחזור מגיע 14 יום אחרי הביוץ, כך שאם עדיין לא קיבלת יש סיכוי להריון
  • תשמעי גם אם עשית בדיקה 9 ימים אחרי הביוץ זה עדיין מוקדם כי גם הנשים שעוברות טיפולים וידוע תאריך של החזרת עוברים/הזרעות וכ'ו..., עושים להם בדיקה לא לפני 12 יום אז ככה שלדעתי את עשית מוקדם מידי את הבדיקת דם
    וכדאי לך מחר להתפקד במרפאה ולעשות עוד אחת

• ברוכה הבאה!!!!!
    אני חושבת שאני עונה לך בשם כולם פה ואומרת לך בבירור כי לא אין אנשין עדישים, פה משתדלים לענות לכולם, להחליף חוויות וסתם לדבר ולעודד!!!
    [
  • אגב, את בעצמך יכולה לעקוב אחרי הביוץ שלך. בדרך כלל יום יומיים לפני הביוץ אמורה להיות מן הפרשה צהובה כזאת (אולי אפילו כמה טיפות דם). לפעמים הביוץ מלווה בכאבים ו/או לחצים באזור הרחם והאגן.
    [
  • תודה שוב לכולכן, זה מאוד עוזר.
    האם לדעתכן בדיקה ביתית היא לא מספיק טובה? לגבי הביוץ אני ניסיתי ללכת לפי תחושה וזה לא עובד אצלי, אין לי כאבים ואין לי דימומים קלים וגבי הפרשות קצת קשה לעקוב גם אחרי זה ולכן החלטתי ללכת לעשות מעקב אצל רופא רק שלפי מה שאני רואה גם זה לא ממש הולך חלק. אני קצת מתבאסת לקחת שוב את הכדורים לזירוז מחזור, הייתי רוצה לתת לדברים להיות באופן טבעי רק שבימים האלה של לפני קבלת מחזור, בגלל שהמחזור שלי לא ממש היה סדיר, אני בלחץ מטורף. יש לי כאבי מחזור בימים האחרונים, לא כאבים רציניים, וגם יש לי מצבי רוח כמו במחזור (קצת דיכי).
  • את יכולה לעשות בדיקת הריון ביתית אם את רוצה

בדרך כלל מומלץ לעשות אותן עם השתן הראשון של הבוקר אבל בגלל שאת אחרי ה14 יום את יכולה לעשות אותה מתי שתרצי......
    בהצלחה

• חומד, הסימנים של המחזור וסימנים של תחילת ההריון זהים.
    לכן גם על זה אי אפשר להסתמך בוודאות...
    [
  • שאלה נוספת, אני מרגישה כאבי מחזור, רגליים, בטן מצב רוח כל החבילה
    זה לא שולל הריון? אתן מכירות מקרים בהם הרופא טעתה ואמרה שהיה ביוץ כשלא היה. אני הגעתי אליה לבדיקה ב 29 כשהמחזור שלי היה ב 15 (כ 14 יום אחרי) והיא אמרה שהיא רואה שהיה שזה כנראה הסוף שלו. היא לא ממש נתנה לי פרטים רק אמרה שהדפנה משולשת (לא אומר לי יותר מדי) ושהיא רואה משהו. אני קצת מבולבלת. האם יתכן שהיא עשתה טעות?
  • הכל אפשרי.
    הרופאה הזאת לא נשמעת לי יותר מדי "ידידותית לסביבה". אל תתבישי לשאול שאלות. גם אצל הרופאה. ואם היא נראת לך עדישה מדי, אל תהססי, תחליפי אותה. כי רופאים עדישים גורמים לנזקים.
    [
  • תודה בנות אתן עוזרות מאוד, רק מעצם העובדה שיש את מי לשאול ועם מי להתייעץ ממש עוזר.
    שוב תודה
  • אל תעלמי לנו. תעדכני מה קורה
    [
  • אגב, מאיזה אזור את?
    [
  • תל אביב
  • מה זה אומר שיש לי להבה קטנה ליד ההודעה שלי??
  • זה אומר שהשרשור שלך עבר את ה-15 ההודעות ונפחת עמוד נוסף
    [

• ואין בעולם מי שיאהב אותך כמו אמא, רק אמא שלך!

• הרי אמחנו יודעות לחמם את הכל ואת כולם...........
    [
  • ברצוני לספר לך משהו חיובי:
    חברה שלי לא קיבלה חודשים ווסת,ועשתה 3 בדקות דם הראו שלילי,,,
    וקיבלה כדורים לזירוז ווסת,
    ובנוסף היא אישה מאמינה הלכה לרב לקבל ברכה,והרבה אמר לה,את בהריון ,היא אמרה אין מצב הראה שלילי הבדקה,,,
    בנתים היא המשיכה לקחת כדורים,ויום אחד הופיע הדימום,,ואז היא לא חשה בטוב,הלכה לרופא ומשם לבית חולים,והתברר שבהיא בהריון ואישפזו אותה להוציא תכודרים,כדי לא לפגוע באובר היה בסכנה,,,
    כך שהיום ברוך השם היא עם ילד מדהים,זה היה לפני שנה וחצי
    אני ממליצה לך לא להתייאש,כי לא תמיד רואים ,לפעמים הבטא עדין קטנה,נכון שזה נישמע לא הגיוני,אך יש מקרים מעולם,,,
    יפעת
  • כבר דיי ענו לך...
    בהצלחה באהבה נגה

בע"ה רק בשורות טובות...

"האתמול הוא היסטוריה, המחר הוא אינו ידוע והיום הוא מתנה"
  • היי , אני מנסה כבר חודשיים היכנס להריון , אני משתמשת בבדיקת ביוץ ביתית כיוון שהמחזור שלי לא תמיד סדיר , לפי הבדיקה בייצתי לפני שבועיים וכמובן אני ובעלי קיימנו יחסי מין במטרה להיכנס להיריון, היום - 14 יום אחרי לא קיבלתי מחזור ,ועשיתי בדיקת הריון שיצאה שלילית, השאלה שלי האם בדקתי מוקדם מידי? האם בהכרח 14 יום אחרי ביוץ צריך להגיע מחזור?
    תודה לעונות :)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה