בנות חייבת את העזרה שלכן דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אוף די אני כבר לא עומדת בזה,איזה סיוט עבר עליי אתמול.
    שלשום עשיתי בדיקת בטא לראות שהיא יורדת אחרי ההפלה,בהתחלה הבטא היתה 158 אח"כ 112 ואח"כ 85 אתמול אני רואה את התוצאות באינטרנט והבטא עלתה
    ל-211 ,חשבתי שאני מתעלפת,התקשרתי לרופא נשים והוא אמר לי לבוא אליו דחוף שהגעתי אליו הוא הפנה אותי למיון לשלול הריון חוץ רחמי. במיון עשו לי בדיקת אולטראסונד ולא ראו הריון מחוץ לרחם ולא הריון ברחם,הרופאה אמרה לי שיכול ליהות בגלל שהבטא עדיין קטנה אי אפשר לקבוע בוודאות שאין הריון מחוץ לרחם ונתנה לי לעשות מעקב(בדיקת דם כל יומיים) .היא גם שאלה אם עשיתי את כל הבדיקות דם באותה מעבדה אז אמרתי לה שלא,אז היא אמרה שיכול ליהות שהייתה טעות כי כל מעבדה מבצעת את הבדיקה בצורה שונה(הלואי).
    יש לי כמה שאלות לבנות שעברו הריון מחוץ לרחם
    איך גילתן את זה והאם זה מלווה בכאבים ובדימומים?
    הבנתי שעושים ניתוח או זריקה זה נכון?
    בבקשה מחכה לתשובות שלכן דחוף

לוי לורן
21 תגובות
עמוד 1
  • אני אישית לא חוויתי את זה אבל חוץ מדימומים אמורים להיות כאבים עזים בבטן תחתונה בכל אופן יש לך כאבים כאלה ? ואת יכולה לשאול את noga26 כי לפי מה שאני יודעת היה לה
    בכל אופן תרגישי טוב מאמי

[
  • היי לורן,
    אני ממש שמחה שאני מחוברת וקצת יכולה לתת לך אינפורמציה...
    אני עברתי הריון חוץ רחמי לדאבוני...
    אני גיליתי את זה רק אחרי שרופא אחד כבר אמר לי (בלי אולטרסאונד) רק עפ"י בטא ההריון שלך תקין בואי עוד חודש לבדיקת דופק
    וכשבאתי בחודש שלישי לבדיקת דופק כביכול - הרופא שבדק אותי ששלח אותי באותו הרגע למיון כי כבר היה הרבה דימום ובטא גבוהה.
    כשקיבלתי את הזריקה (מטרוקסט) הבטא היתה 2850 משהו כזה...
    זה מלווה היה אצלי בכאבי בטן מאד חזקים במיוחד שישבתי (דקירות) ובדימום כל הזמן...
    יש כאלה שגם עוברות ניתוח- אני ביקשתי במחלקה לקבל זריקה- בהתלחה רצו לנתח אותי כי אני חולת קרון ואסור לתת את הזריקה הזו לחולות קרונס,
    לאחר התייעצות עם הגאסטרואנתרולוג ולאחר שחתמתי שזה באחריותי- נתנו לי את הזריקה.

לורן לפני שאת נלחצת בבקשה קודם שיהיו לך את כל התשובות...
    אל תייסרי את עצמך סתם.
    אני מחזיקה לך באהבה נגה

בע"ה רק בשורות טובות...

"האתמול הוא היסטוריה, המחר הוא אינו ידוע והיום הוא מתנה"
  • לורן איזו הפלה בדיוק היתה לך? עשו לך גרידה?

באהבה נגה

בע"ה רק בשורות טובות...

• בנות יקרות אתן לא מבינות כמה אני מעריכה את התמיכה שלכן
    בקשר לשאלה שלך נוגה היתה לי הפלה טבעית בשבוע חמישי.
    שלושה ימים אחרי שגיליתי על ההריון היה לי דימום הגעתי למיון ואמרו לי שהיתה לי הפלה טבעית וככל הנראה אין צורך בגרידה או בכדורים כי הרחם נקי.
    מה שמוזר הוא שהבנתי שהריון חוץ רחמי מלווה בכאבים עזים ולי היה רק אתמול מן דקירות בבטן שעברו,אמאלה אני כ"כ מפחדת. בנות תחזיקו בשבילי אצבעות מחר בלי נדר אני שוב עושה בדיקת דם

לוי לורן
  • הלוואי וזה לא מחזיקה לך באהבה נגה

בע"ה רק בשורות טובות...

• לורן מאמי
    אני לא כל כך הבנתי, חודש שעבר עברת הפלה טבעית, ואת חושבת שזאת לא הייתה הפלה אלא הריון מחוץ לרחם? כי יפתי, זה לא יכול להיות, אם היה הריון מחוץ לרחם הוא היה היוםבן חודשיים היו רואים באולטרסאונד שיש שק הריון בשחלה , את לא היית יכולה לעמוד על הרגליים, יש בנות שמספרות שזה כאבי תופת.
    אז לנשום עמוק!
    לורי אולי זה הריון חדש? מתי קיבלת לטחרונה ( אחרי ההפלה) אומרים שאחרי הפלה נקלטים יותר מהר כי "הרחם מוכן" ואז הוא לא יראה שק, כי זה הריון חדש.
    לילוש

[
  • היי לילוש מתוקה הלואי והייתי אופטימית כמוך אבל אין סיכויי שזה הריון נוסף פשוט מאז ההפלה שהיתה לי (ב-1.7 ) אני עם דימומים והפרשות אז לא יצא לי לייהות עם בעלי.וזה לא שאני חושבת שיש הריון חוץ רחמי זה מה שהרופא חושב כי הוא ראה שהבטא עלתה במקום לרדת.גם לי זה לא נשמע הגיוני כי הייתי צריכה ליהות כבר בחודש שני והיו צריכים ליהות לי כאבי תופת והיו רואים את זה באולטרסאונד.
    ואם היו נשארים לי שאריות מהעובר בבטן היו אמורים לראות את זה,לא?
    אוףףףףףףףףף אני לא יודעת כבר מה לחשוב
    ועוד שאלה קטנה,את שלושת הבדיקות האחרונות של הבטא עשיתי באותה קופ"ח והתוצאות היו שהבטא ירדה,אבל שלשום עשיתי בקופ"ח אחרת וזה הראה שהבטא עלתה יכול ליהות שקרה בלבול זה הגיוני בכלל?(זה מה שהרופאה אמרה לי)
    ואתמול גם עשיתי בדיקת בטא במיון אבל הרופאה אמרה שהיא לא תגיע היום זה לא נשמע הגיוני בבי"ח התוצאות מגיעות מקסימום אחרי 3 שעות!!!!!!!!!!!!
    מצטערת על החפירה

לוי לורן
  • אוי מאמי
    את בטח במתח, קודם כל תני לי ל-
  • לורן זה ממש עצוב אבל אם עדיין יש את הסיכוי שעדיין יש הריון אני מחזיקה לך אצבעות חזק חזק!!!

מתי תקבלי את התשובות?

מורן
  • אני לא מבינה מה הולך פה?????????

לורן יכול להיות שנשארו חתיכות מההריוןו ברחם????

מה ראו באולטרסאונד???
    הרחם כבר נקי??????
    ואין בעולם מי שיאהב אותך כמו אמא, רק אמא שלך!

• לורני...

אני ממש לא בקיאה בנושא אבל אני שולחת לך מליוני

ומאחלת לך שכל הסיוט הזה יגמר מהר ושתקלטי להריון תקין של 9 חודשים....
  • לורן מתי את אמורה לקבל??

• אז זהו שכבר אתמול הייתי במיון ועשו לי את כל הבדיקות שאפשר. הרחם נקי החצוצרות תקינות לא רואים שום ממצא חריג. הרופאה רשמה בסיכום: הריון לא תקין בטא לא יורדת כראוי יש לבצע מעקב,בדיקת בטא כל יומיים.היא אמרה שהיא לא יכולה לשלול הריון מחוץ לרחם כי הבטא ממש קטנה ורק כשהבטא גדולה אפשר לדעת.אני רק מתפללת שזו טעות והכל בסדר.
    מחר יש לי שוב בדיקת בטא נקווה שהיא ירדה
    לוי לורן
  • לורן יש סיכוי שפשוט נקלטת שוב?? אני מנסה לחשוב על כל האופציות....

• לא מתוקה אין סיכויי פשוט מאז ההפלה לפני 16 יום אני עם דימומים שהולכים ובאים,אז עדיין לא יצא לי ליהות עם בעלי,כך אין סיכויי שזה הריון.
    בטא שיורדת ואח"כ עולה,משהו נשמע לי פה דפוק!!!!!!!!!!!!!1

לוי לורן
  • היי לורני,
    מקווה שאת מרגישה יותר טוב...
    תעדכני בבקשה מה קורה איתך יקירה באהבה נגה

בע"ה רק בשורות טובות...

• מקפיצה !!!

באהבה נגה

בע"ה רק בשורות טובות...

• לורי, אני מקווה שהכול בסדר, תעדכני אותנו
    לילוש
  • לורן?
    מה קורה? השארת את כולן במתח. אני מקווה שהכול בסדר. תעדכני אותנו.
    לילוש
  • לא מתוקה אין סיכויי פשוט מאז ההפלה לפני 16 יום אני עם דימומים שהולכים ובאים,אז עדיין לא יצא לי ליהות עם בעלי,כך אין סיכויי שזה הריון.
    בטא שיורדת ואח"כ עולה,משהו נשמע לי פה דפוק!!!!!!!!!!!!!1

לוי לורן
    היי אחרי מלא שנים אני רואה את זה ממש רוצה לדעת מה קרה בסוף?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה