תחושה של משהו תקוע בגרון ובוושט בהריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני בשבוע 15, מזה כמה ימים יש לי תחושה של משהו שתקוע לי בגרון ואו בוושט.
    זה גורם לכאבים נוראיים באזור ובקושי לאכול ...
    יש לציין שאני סובלת מריפלוקס אבל תוםעה כזו לא היתה לי מעולם.
    האם זה קשור להריון או לגסטרו
    אודה לתשובה בהקדם
    תודה
4 תגובות
עמוד 1
  • לפי מה שהבנתי, יש שרירים בהריון שנעשים רופפים, אני לא יודעת מה יש לך בדיוק, אבל כנראה שאת מרגישה שריר רופף.

אבל תמשיכי לשאול מומחים..

• גם לי יש בדיוק את אותה התופעה.
    כאילו נתקע לי גוש של משהו במורד הגרון ואני לא מצליחה להשתחרר מזה.
    את מקיאה?? חשבתי שאולי זה בגלל שהגרון נשרט בשעת ההקאה או משהו...עכשיו קצת עבר לי אבל כבר יומיים אני עם התופעה הזאת...
    [/url
  • הכאב אצלי יורד גם לבית החזה או איך שהרופא קורא לזה בטן עליונה.
    רופא משפחה אמר לי שזו כנראה התקררות ושאיזשהו שריר בבית החזה נתפס לי. אמר לי לקחת אקמול לחמם את המקום ולחכות ונראה אם זה יעבור.
    אני לא מקיאה מרצון אלא בכוח כי הכל עומד לי בגרון בכלל התחושה הזו...:)
  • זה מריפולקס. חומצות קיבה שעולות ויוצרות תחושה של משהו שתקוע בגרון.
    גם לי יש את זה ואני בהיריון וסובלת מצרבות ומבחילות.

גם יכול להיות שאת קורעת את הגרון כחלק ממנגנון ההקאה וזה יצר אצלך הרגשה של גוש בגרון. אני בקושי מקיאה אבל כנראה בגלל שקורה הרבה שאני מרגישה שאני עומדת להקיא, אני קורעת לעצמי את הגרון...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה