רופא נשים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בבקשה בבקשה אם מישהי יכולה להמליץ לי על רופא נשים טוב מאזור ת"א והסביבה שאתן מכירות אישית או דרך חברה או דרך שמועה! פליזזזזזזזזזזז
    אני כבר אובדת עצות ,הדבר הזה שאני הולכת אליו לא יכול להיקרא "דוקטור"
    כזה טיפש וקר אין לו גישה אתמול אני באה אליו אחרי כל מה שעברתי (הריון מחוץ לרחם) והוא כולו ממהר הביתה,אני שואלת אותו שאלות והוא בכלל לא עונה לי,כל ביקור אצלו הוא שואל אותי מה הסוג דם שלי,הלו???? אתה לא אמור לרשום את זה במחשב?! והחוצפן מסיים ב-19:00 הגעתי אליו ברבע לשבע והוא אומר לי למה את באה אלי בשעות כאלו? למה לא הזמנת תור? וכל רגע מסתכל על השעון.
    דרך אגב היום עשיתי שוב בדיקת בטא (מקווה שהיא ירדה אחרי הזריקה) ויש לי תור למרפאה בבית חולים לביקורת. בנות תחזיקו לי אצבעות

לוי לורן
19 תגובות
עמוד 1
  • איזה קופת חולים את?
  • היי ורה אני בקופת חולים כללית

לוי לורן
  • קודם כל בתור אחת שבמשך שנתיים עבדה כנציגה של כללית מושלם אני ממליצה לך מכל הלב להחליף קופה!!!
    כללית היא אחת הקופות שמשקיעות הכי פחות!
    אני ממליצה על מכבי או לאומית...

ולגבי רופא טוב יש את ד"ר ברכה הוא מומחה בתחומו (אחד הרופאים היותר טובים ממה שאני יודעת בכללית) הוא מקבל בבת ים ברחוב תנין וגם בבת ימון תתקשרי ותבררי אם יש לו מקום קבלה יותר קרוב אלייך ובאותה הזדמנות גם תבררי אם דוקטור נלי אליגר מקבלת גם דרך הכללית. היא הייתה הרופאה שלי בזמן שגרתי במרכז והיא מדהימה!!

אם יש לך שמות של רופאים ואת רוצה לדעת אם הם בסדר את יכולה לשאול אותי אני בשמחה אענה לך.. אבל עדיין ממליצה לעבור קופה...
  • תודה ורה!
    את לא הראשונה שאומרת לי להחליף קופה,אני אשקול את זה ברצינות,אבל לפני זה אני ינסה את הרופאים שהמלצת!
    מה שחשוב לי יותר מכל שלרופא תהיה גישה ,את יודעת יש המון נושאים רגישים,למשל הרופא משפחה שלי הוא מקסים פשוט מקסים אפשר להגיד שהוא גם מן פסיכולוג יש לו סבלנות והוא עונה על שאלות בהרחבה,מקווה שאני אמצא רופא נשים כמוהו

לוי לורן
  • לורן בוקר טוב,
    אני יכולה בחום להמליץ לך על הרופאה שלי- אני אצלה שנים,ממש ממש מקסימה
    הבעיה היחידה היא שהיא ממש עמוסה- היא נמצאת בבת ים ושמה ד"ר אליגר נלי

• גם אני מקווה...
    בכל מקרה אני אהיה איתך בקשר אני אברר היום לגבי עוד רופאים טובים ואני אכתוב לך את השמות שלהם...

אבל אני ממליצה לך לשקות את הנושא ממש ברצינות כי נראה לי שבאוגוסט אפשר לעבור קופה . תבדקי גם את סל בדיקות ההריון של הקופה בללית אגב זה אחד הסלים הפחות טובים במכבי יש סל מצוין וגם במאוחדת ולאומית הם פשוט נותנים לך יותר אפשרויות בחירה ויותר שירותים :)

בכל שאלה שתהייה לך לגבי זכאויות או לכל אחת מהבנות אני אשמח לענות אז תשאלי בכיף!!
  • או אני רואה שנלי אליגר כן מקבל בבת ים אז אני ממליצה לך עליה בשיא החום היא רופאה מדהימה!!!
    אני לפני שנה וחצי בערך עשיתי הפלה... והיא הייתה איתי לאורך כל הדרך!! היא מדהימה!! נשארה איתי אפילו כשלא היה צריך והחזיקה לי את היד... היא אגב מקבלת גם בחולון נראה לי!!!
    אז לא משנה מתי התור וכמה זמן צריך לחכות תזמיני תור לנלי כי היא מדהימה!!!!
  • תודה רבה מתוקות,אתן פשוט מקסימות!
    עזרתן לי מאד

לוי לורן

• מקווה לשמוע שהסתדרת...
  • היי לורני,
    מצטערת אבל אין לי כ"כ על מי להמליץ לך שם כי אני מאיזור הדרום...
    תעדכני בבקשה שתוכלי לגבי הבטא שלך...
    באהבה נגה

בע"ה רק בשורות טובות...

"האתמול הוא היסטוריה, המחר הוא אינו ידוע והיום הוא מתנה"
  • לורני ממי סורי אני לא מת"א אז אני לא יכולה להמליץ על הרופא שלי אבל אני מציעה לך להחליף אותו ומהר .

שולחת לך http://s3.rimg.info/f6eda4de29e1c7e89bcb3c03df45e559
  • לורן אני ממש ממליצה, היא מדהימה...בהצלחה!!
    תעדכני מה קורה איתך....
  • היי לורן
    זה לא הזמן להחליף קופה ( כשמנסים להיכנס להריון) כי תאבדי את הזכאות להרבה דברים, כל קופה תתן לך את הדברים הבסיסיים כמובן, אבל למשל בכללית מושלם מגיע לך 4 התייעצויות עם מומחה בהחזר כספי וזה חשוב בתקופת ההריון, למשל מי שפיר את עושה על חשבון זה סקרירה מוקדמת שלא מגיעה לך מהיותך חברת קופה כלשהי ( רק סקירה מורחבת בחודש 5), את הזכאות לדברים אלה יש גם בקופות אחרות אבל רק מתקופה מסויימת של שנה ומעלה. אז זה לא הזמן לעבור.
    לילוש
  • תנסי את ד"ר קלריס נהרי מרעננה , שמעתי שהיא משהו משהו וקבעתי אצלה לספטמבר. תעלי אותה בגוגל
  • לילוש אם היא תעבור קופה אפילו תוך כדי הריון עדיין עם יש לה ביטוח מושלם היא מעבירה איתה את כל הוותק ותקופת ההכשרה לקופה החדשה ככה שהיא יכולה להינות מכל השירותים החל מהיום הראשון... למשל בקופות אחרות 2 הסקירות הן חיני חינם.

ככה שאם יש לה מושם פה בצורה אוטומטית יהיה לה ביטוח משלים גם בקופה החדשה רק צריך להביא אישור וותק אותו מקבלים אצל הפקידה...
  • יש רופא נשים מעולה (שמעתי מבת דודה שלי- שהיא אמא טרייה) ששמו ד"ר אילון לחמן המרפאה שלו ליד בי"ח 'אסותא' בת"א, לצערי אני לא יכולה להגיד לך בוודאות שהוא עובד עם הכללית- אבל את יכולה לברר עליו באינטרנט, אני חושבת שהוא אפילו מייעץ באיזה פורום.
    האמת שגם אני שקלתי ללכת אליו אבל קשה לי להיפרד מהרופא שלי, מקסים מקסים, אומנם אין עדיין תוצאות- אבל הרוב הרי תלוי בי. הוא מרעננה-כ"ס אז אם תרצי פרטים גם עליו אני ייתן לך.

• שלום.לא ממליצה ללכת לנלי אליגר.רופא אנטיפטית וחסרת רגישות.עושה טובה שמקבלת אותך.הלכתי פעם שלישית ופעם אחרונה.
  • שלום.לא ממליצה ללכת לנלי אליגר.רופא אנטיפטית וחסרת רגישות.עושה טובה שמקבלת אותך.הלכתי פעם שלישית ופעם אחרונה.
    רופאה מזעזעת אליגר נלי לא ללכת אליה
  • לא ממליצה ללכת לאליגר נלי.. לא נעימה ולא רגישה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה