דרושה המלצה על רופאת נשים באזור השרון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    אני חברה בקופ"ח כללית, מישהי מכירה או טופלה ע"י ד"ר טל גולד?
    אשמח לשמוע המלצות.
    יום טוב ופורה לכולם!
7 תגובות
עמוד 1
  • שמעתי מחברה שהיא לא משהו.
    תודה לך אלוהים שהגשמת לי את חלום חיי.
  • באמת? תוכלי לשאול אותה עוד פרטים בבקשה, יש לי תור עוד יומיים, אני רוצה לדעת אם יש לי טעם ללכת אליה בכלל.
  • תנסי ד"ר קלריס נהרי היא מקבלת במרכז גירון ברעננה ושמעתי עליה דברים מאוד טובים
  • אני דווקא שמעתי דברים טובים!
    את רוצה רק רופאה?
    למה שלא תעברי לרופא/ה פוריות?
    לילוש
  • דר' טל גולד היא מומחית לפוריות, ופעם חברה שלי שמעה שהיא טובה, לא מנסיון, אז התחלתי אצלה בדיקות הורמונאליות וכו'.
  • אני שמעתי שהיא מעולה והיא מתמחה בפריון ונותנת את כל תשומת הלב במיוחד לנשים שרוצות להיכנס להריון!!
    בלי שום קשר לי יש רופאה מעולה מרעננה , שמה: ד"ר גליה מיכאלי והיא מקבלת בפארק ברעננה או בבריאות האישה ברעננה
    מקווה שעזרתי : טל
  • באמת? תוכלי לשאול אותה עוד פרטים בבקשה, יש לי תור עוד יומיים, אני רוצה לדעת אם יש לי טעם ללכת אליה בכלל.
    זבל של בנאדם. לא פחות ולא יותר. לפני שאתה רופא אתה קודם אדם נכון? הפה הג'ורה של האישה הזאת העיף אותי. הרוע שלה והשפת רחוב שמתאימה יותר למישהי מנווה תרצה מאשר לרופאה בישראל. הייתי אצלה לפני 4 שנים ואני עדיין לא יכולה לשכוח את הביקור המזעזע אצלה. מתחרטת שלא התלוננתי . אני עם שני ילדים יקרים. בעת הביקור הייתי בת 48 בלי קשר שהיה לי מאוד קשה ללדת אותם בגלל בעיות אחרות פוריות -ז"א כניסה להריון הייתה קלה מאוד. באותו זמן הייתי עם מחזור וביקשתי התקן תוך רחמי. את התשובה שהיא אמרה לי אני מתביישת לכתוב אבל היא אמרה." ----- תיכנסי להריון בגילך" . הקווים זה מילה גסה ומטונפת. א. מי מדבר ככה? ב. יש נשים גם בנות 50 פלוס שנכנסות להריון בטעות. לא נהרות של נשים אבל יש פה ושם. את לא רוצה לשים התקן תגידי "לא" יפה. תדברי כמו בנאדם ולא כמו אשת ביבים.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה