בטא נמוכה לאחר IVF - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב,

עברתי IVF ראשון. ביום ראשון (13 יום אחר החזרה של שני עוברים) הבטא היתה 59 והייתי מאד מרוצה. ביום שלישי הבטא היתה 64, והיום יום חמישי הבטא 76. הרופא אמר לי לבדוק בטא שוב ביום א'.
    שאלותיי הן:
    א. האם יש עוד סיכוי להריון זה?
    ב. האם מישהי יודעת או מכירה הריונות תקינים שהתפתחו ממצב זה?
    ג. אם ביום א' אני שוב מגלה שזה לא מתפתח מעבר לזה, איך מסיימים את ההריון ומתחילים תהליך חדש של טיפול? האם אצטרך לחכות למחזור (אני אחרי דקא ארוך- יש סיכוי למחזור??)
    תודה רבה על ההתייחסות, אריאלה
5 תגובות
עמוד 1
  • אריאלה היקרה,
    אני מקווה כי ה"מוממחיות" שלנו לנושא יענו לך-לי אין מושג.........
    בכל אופן הצלחה רבה!!!
  • אריאלה,
    יכול מאוד להיות שבהתחלה נקלטו שניים ואז אחד נפל ובגלל זה הבטא לא מכפילה את עצמה כמו שצריך, גם לי היה משהו דומה.
    מקווה שנשמע בשורות טובות ממך.

נסיך שלנו, מחכים בקוצר רוח ל 24.10.07 ... לעטוף אותך באהבה .
    שלכן באהבה ....

המייל שלי לכל המעוניינות : [email protected]
  • תראי , היות ובדקת הכפלה פעמיים אחרי הפעם הראשונה ואלה התוצאות זה לא נראה טוב לצערי...
  • היי אריאלה,

לצערי איני ממש יכולה לעודד אותך, למרות שלא צריך לאבד מהאופטימיות, כי אי אפשר לדעת. בטבע תמיד יש הפתעות (נעימות יותר או פחות).

למיטב הבנתי, במידה ולא היה כלל סיכוי הרופא לא היה מענה אותך בעוד ועוד בדיקות! כל עוד הוא אופטימי ולא מבקש לסיים את ההריון - לא הייתי מאבדת את האופטימיות גם כן!

תני לזה צ'אנס, תוך השלמה אם הסבירות הנמוכה להצלחה.

מחזיקה לך אצבעות שהכל יהיה בסדר. ואם חלילה לא - אז אנחנו נהיה כאן גם כדי לעזור לך לעבור לשלב הבא, להתגברות, ואח"כ לניסיון נוסף אל המטרה הנכספת.
    אמאלהלה

• מה היה בסוף?? אני במצב דומה:/
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה