כאבי מחזור מהגהנום - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שבת שלום לכולן, האם לעוד מישהי כאבי המחזור נהיו קיצוניים אחרי טיפול באיקקלומין? אני כבר מותשת מהכאבים וכדורים לא ממש עוזרים. בחיים לא היה לי ככה

שירשורית
13 תגובות
עמוד 1
  • גם אני סבלתי מכאבים היסטריים בחודשים של איקקלומין, הם לא התאימו לי ועשו לי ציסטות, אולי תלכי לרופא אחרי המחזור ותבדקי את זה

• הי בנות!

אני לפני כ-10 ימים סיימתי את איקקלומין. האם סבלתן מהכאבים, לא רצחניים, אבל כאבים לפני המחזור בזמן הטיפול?
    [
  • אני סבלתי מכאבים בימים אחרי הביוץ. אחרי זה קצת נרגע ועכשיו חזר בגדול. איזה באסה אם כל ההורמונים האלה... הלוואי והיה אפשר בלי... מישהי ניסתה טיפולים אלטרנטיביים?

שירשורית
  • כמה זמן אחרי הביוץ היו לך כאבים?
    שמעתי על טיפולים אלטרנטיביים. אבל עוד פעם, תלוי מה הבעיה שלך...
    [
  • היו לי כאבים בערך 4 ימים אחרי הביוץ. יכולתי ממש להרגיש את הרחם אם כל תנועה שלי.
    לא כ"כ ברור מה הבעיה שלי... המחזור לפעמים מגיע והרבה פעמים לא. גם כשכן הוא מאוד לא סדיר...

שירשורית
  • הבנתי אותך. טוב אני בייצתי בשבת שעברה. ליתר דיוק התחלתי וסיימתי ביום ביום שלישי.
    אני ממש מצטערת לשמוע. יכול להיות שדווקא במקרה שלך האלטרנטיבי כן יעזור - לפחות יסדר לך את המחזור וזו נקודת התחלה מצויינת...
    [
  • היי
    אני נטלתי איקק', אני תמיד סובלת מכאבי מחזור, ולא היה שינוי עם האיק' או בלעדיו.
    האם בפרוספקט שמצורף לתרופה זה מתואר כאחת התופעות?, אולי כדאי להתייעץ עם הרופא?
    בהצלחה
    לילוש
  • היי
    לקחתי איק' בחודש שעבר, זה עשה לי כאבי ביוץ ממש חזקים אבל לא כאבי מחזור.
    מקווה שאת מרגישה יותר טוב עכשיו
  • היי...

אני גם לוקחת איקולקלומין אבל גם לפני היו לי כאבי מחזור נוראים אז אני לא יודעת אם זה קשור...

מה שכן פני המחזור הם גורמים לי לכאבי תופת בחזה...

תרגישי טוב......
  • כן, גם לי הם גרמו לכאבים בחזה לפני המחזור, דבר שלא היה לי אף פעם...
    ממש מבאסות אותי ההשפעות האלה על הגוף שלי. אני אנסה חודש נוסף ואםלא אהיה בהריון, אני עוברת לטיפולים אלטרנטיבים לתקופה... מקווה שכולנו נרגיש טוב מהר...

שירשורית
  • האמת שתמיד היו לי כאבי מחזור, אבל אף פעם לא לפני. ולפעמים מן כאבי לחץ קלים בתופת הביוץ. הפעם זה שונה לגמרי וגם המיקום לא בדיוק אותו ודבר וגם סוג הכאב הוא שונה לחלוטין....
    [
  • לא יודעת. לאחרונה יש לי כאבי מחזור רצחניים! כאילו מרימים לי את הרחם ומנסים להוציא אותו. יחד עם זאת שלשולים. מה אני עושה מישהו יכול להגיד לי? אני סובלת ברמות הזויות
  • בנות אני סובלת מכאבים מאוד חזקים אחרי אקקלומין .... אני לא יודעת אם זה סימן להריון או שזה מגבר כאבי מחזור , האם מישהי היה לה כאבים חזקים אחרי הביוץ וגילתה שהיא בהריון למרות הכאבים של המחזור
    אין לי מושג מה קורה פה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה