מחזור מוזר מאד, קרה לכן גם? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות
    אני מנסה להכנס להריון ,זה כבר החודש השלישי לנסיונות ולא הולך לי...
    החודש היה לי מחזור מוזר ממש... הקדים ב4 ימים והיתה זרימה [כך שאני בטוחה שזה לא השתרשות] אבל נגמר תוך יומיים בלבד והנה עכשיו אין שום סימן למחזור ,פשוט הפסיק לחלוטין!!!!!, ממש מוזר ...לא קרה לי דבר כזה בחיים.
    יכול להיות שזה כן הריון או שאין מצב? קרה למישהי???
    תודה
    http://www.holdthatpic.com/
6 תגובות
עמוד 1
  • גם לי היה משהו דומה, קיבלתי "מחזור" כמה ימים לפני הזמן, והוא נמשך רק יום אחד, לא היתה זרימה חזקה, אבל היה דם, והייתי בטוחה שזה מחזור. אחרי כמה ימים עשיתי בדיקת הריון ליתר ביטחון והתוצאה היתה חיובית! אני לא יודעת כמה זמן יש דם כשיש השתרשות, אבל אולי גם אצלך זה מה שקרה... וגם אם לא, אל תתיאשי, אנחנו חיכינו בערך חמישה חודשים עד שזה קרה ובמבט לאחור, טוב שזה קרה רק אז.
    בהצלחה!
  • יאווווווו אמא, איזה בוביקית לאכול אותה
    שתביני לפני שראיתי מה רשמת הסתכלתי בתמונה כמה דקות ,העלתה לי חיוך ענק על הפנים,דבר שלא קרה בזמן האחרון
    בקשר לשאלה בטח שיש סיכוי להריון,אני מכירה לא מעט בנות שדיממו בזמן
    הריון. בד"כ כמה זמן המחזור שלך נמשך? הוא סדיר?
    הייתי מציעה לך לעשות בדיקת דם.

לוי לורן
  • גם אני כמו לורן בעד בדיקת דם...
    הכל יכול להיות....
  • קרו לי כל מיני מחזורים מוזרים כמו שאת מתארת, ואף אחד מהם לצערי לא נגמר בהריון...
    אבל, כמו שהבנות המליצו, שווה לעשות בדיקת הריון כי לפעמים יש הפתעות
    בהצלחה
  • היי בנות אני בת 35 רווקה..ממש לחוצה.. המחזור שלי 6 ימים מלאים.. אני כבר 3 שנים ללא גלולות.בחודשיים האחרונים המחזור שלי נעלם לאחר יומיים וחצי..ביום הראשון והשני זרמים יחסית חזקים וביום השלישי מעט מאוד..האם זה נורמלי? שינויים בימי המחזור בגילי? האם זה אומר שהפוריות שלי בסכנה? האם קרה למישהי מכן שיודעת מדוע זה קורה?
  • הכי נכון (אם את רוצה לבדוק)זה לבצע פרופיל הורמונלי ביום 2 או 3 לוסת .
    ניתן גם להתעניין בפרוצדורה של שימור פריון.
    בכל מקרה כדאי ומומלץ להתעייץ עם רופא פריון עכשיו ולא להמתין.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה