חודש פלוס בלי מחזור? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • לכל הבנות שבאותו מצב...
    החודש לא קיבלתי מחזור ולאחר בדיקת דם שתוצאתה הייתה בטא פחות מ-3 נאמר לי שאם עד ה-15/3 אין מחזור לחזור לגניקולוגית שלי לבדיקה ולבצע בדיקת דם נוספת להריון. שאלותי הן מדוע שוב בדיקת דם להריון , ואם יכול להיות הריון ללא מחזור.
6 תגובות
עמוד 1
  • שלום מור
    לפעמים יש ביוץ מאוחר ואז לא רואים שיש הריון. בכל אופן הכי טוב ללעשות שוב בדיקה ולהיות בטוחים.

שיהיה בהצלחה.

אילנה
  • לאילנה תודה רבה על התשובה
    אני עברתי חודש קשה עם הבדיקת הריון והצייפיה לה תודה על ההתיחסות מור .
  • היי מור
    גם לי היה איחור בערך של חודשיים ולאחר חודשיים שלא קיבלתי מחזור הרופאה נתנה לי מספר בדיקות דם. ולפי כך היא נתנה לי כדורים להסדרת המחזור.
    בכל מקרה יתכן הריון עם ביוץ מאוחר או שיש אי סדירות במחזור שצריך לסדר את זה.
    בהצלחה

אורה
  • הי מור!

כפי שאמרו, ייתכן ביוץ מאוחר ועל כן גם בדיקות ההריון יהיו חיוביות מאוחר.
    כמו כן ייתכנו חודשים של "דילוג" ללא ביוץ ואז יש אפשרות שזה יתבטא בדימום (דמוי מחזור) ויש אפשרות שלא ואז יכול להגיע עד חודש בלי מחזור (באופן טבעי, יכול לקרות לכל אחת, כך הגניקולוג הסביר לי). כך או כך, מעבר לחודש מומלץ לעשות בדיקת הריון- אם יש הריון, מה טוב ואם אין אז מומלץ לקחת משהו להסדרת העיניין כי גם זה לא בריא (אבל בכל מקרה לבצע בדיקת הריון כי כמובן אסור לקחת את הטיפול הנ"ל אם יש הריון).

הרבה בריאות ושמחה, בשורות טובות
    קנזי

[img]http://daisyPath.com/ani/060707/4/3/+10/2/.png
  • לכל הבנות תודה רבה על העזרה והתמיכה...
    אני לא מרגישה שזה הריון אך תמיד טוב לחכות וליראות...
    אני ממש בהתחלת הניסיונות ועלי להיות סבלנית.
    אני יעדכן לגבי מחזור או הריון???.
    תודה אוהבת

משפט חשוב:
    "כמה טוב להישאר תמיד תלמיד, כמה טוב שלא לדעת תמיד הכל"

ממני מור...
  • אם קיבלתי מחזור לאחר חודשיים כמעט מה זה אומר?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה