מחכה להריון (שירלי) - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מה קורה עם התוצאות של בדיקת הדם?
9 תגובות
עמוד 1
  • cmv igG - NEGATIVE
    cmv igM-0.0 0.1-0.4
    ואין בעולם מי שיאהב אותך כמו אמא, רק אמא שלך!
    ....... גַּם כִּי-אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת, לֹא-אִירָא רָע- כִּי-אַתָּה עִמָּדִי.......
  • נראה לי שהן בסדר.
    דיברת עם הרופא ?

תוודאי שהוא שולח אותך כל חודש חודשיים לעשות שוב את הבדיקה הנ"ל כי אין לך נוגדנים.
  • איך את יודעת שאין לי נוגדנים??

לא דיברתי איתו.... הוא לא זמין
    ....... גַּם כִּי-אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת, לֹא-אִירָא רָע- כִּי-אַתָּה עִמָּדִי.......
  • היי שירלולה, נראה לי שהבדיקה בסדר הראשונה מראה שאין לך כרגע את המחלה, והשניה מראה אם הייתה לך בעבר, אז נראה לי שגם אם היה זה היה ממש מזמן.
    דרך אגב מי שחלתה בזה ויש לה נוגדנים זה דווקא דבר טוב, כי היא מחוסנת מפני זה, החיסון נראה בצורת נוגדנים.
    אז מאמי, אל תטרידי את עצמך עם זה הכל בסדר, תרשמי לד"ר ישי רק כדי שתירגעי. מה עם הפאפ?
    לילוש
  • לא הגיעו עוד תוצאות..

בננות אני התבלבלתי הigM והigG התבלבלו לי... הigM יצא נגטיב
  • לילוש צודקת,
    גם אחרי שהחלפנו את ה- IGg וה- IGm
    את לא נושאת כרגע את הנגיף וכנראה שבעבר המאוד רחוק נשאת את הנגיף ולכן יש לך נוגדנים שהם טיפה נמוכים,אבל גם זה בסדר ,אין לך מה לדאוג.
    את צריכה לשמור על עצמך ולהשתדל שלא להתקרב לילדים חולים.ומומלץ שלא להחליף חיתולים לילדים או לנגף להם את האף וגם אם כן תמיד חשוב לרחוץ ידיים אח"כ
    כאשר אין מספיק נוגדנים הרופאים פשוט שולחים לבדיקת דם פעם בחודשיים בערך בכדי לבדוק את ה- CMV ,בכל מקרה אומרים שעיקר הסיכון הוא בשליש הראשון.
  • תודה מכבי
    אני לא מתעסקת עם ילדים קטנים, לא נוגעת בבשר נע, ולא עושה בורות באדמה....
    אבל לאמא שלי יש חתולה וידוע שהמחלה מגיעה מהמעיים של החתול וואי אני מפחדת מאוד אני לא יודעת מה לעשות כי אנחנו עד אוקטובר נגור אצל אמא שלי
  • מאמוש',

cmv זו אינה המחלה שמגיעה מחתולים,למחלה הזו קוראים טוקסופלסמה.
    האם בבדיקת הדם בדקו לך עוד משהו חוץ מ- cmv?
  • אני ביקשתי ממנו בפירוש את המחלה של החתולים! בפירוש והוא כביכול נתן לי לעשות את הבדיקת דם שלה...

ועכשיו אני כבר מבולבלת................. אני לא יודעת איזו בדיקה עשיתי =/
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה