שאלה שמטרידה אותי ב 2 בלילה!! עזרה בבקשה........ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    כבר זמן לא קצר שאני קוראת כאן את ההודעות וקודם כל אני רוצה לומר לכן שאתן מקסימות, כולכן, ושבעז"ה נתבשר כולנו בבשורות טובות בקרוב!!
    ולשאלתי...
    האם באמת חשובה דרך ההתנהלות שלנו לאחר קיום יחסי מין??? כלומר, האם חייבים לשכב על הגב או לא? מותר להתקלח או אסור? מותר לעשות שתן מיד אחרי או אסור???
    אני יודעת שלזרע לוקח זמן קצרצר להגיע ליעדו ,אבל עדיין, האם מישהי יודעת כיצד יש לנהוג לאחר קיום יחסי מין?
    לדוג'- הרופא שלי אומר שמוטב לשכב על הגב 10-15 דק' א-ב-ל מותר מיד אח"כ להתקלח!! מה ההיגיון?? המים לא ישטפו את הזרע??
    ו- אם אני אקום 2 דק' אח"כ מהמיטה, הזרע כן יצא החוצה ולא תתבצע הפריה?? זה פשוט לא נראה לי הגיוני!!
    עכשיו, אתן יכולות לחשוב שאני קטנונית ולהגיד לי: "תשכבי 15 דק'+ אל תתקלחי אח"כ+ אל תעשי פיפי- לכל מקרה", א-ב-ל במקרה שלי יש לי קצת בעיה כי אני מעט רגישה לזרע של בעלי (כן, כן, יש גם מקרים כאלה...) ואני חייבת להתקלח אחרי!!

מה אתן מציעות לי??? אני חייבת עזרה!!
    האם בגלל המקלחת אינני נכנסת להיריון???

הייתי שמחה לדעת מה אתן עושות+ האם הרופא ייעץ לכן בנושא...

המון תודה,
    תמר
21 תגובות
עמוד 1
  • היי וברוכה הבאה .........במקרה אני ערה משועממת משהו
    החודש ניסתי את כל השיטות לא לזוז ולא להתקלח עד לבוקר שלמחרת אפילו לשירותים התבאסתי ללכת ......עוד כמה ימים אני אגיד לך אם זה באמת עוזר,מקווה שכן בכל אופן שיהיה לילה טוב ..........
  • היי תמר.....

נראה לי שזו שאלה שמטרידה את כולנו....

בעיקרון כשאני למדתי אנטומיה וכו' המרצה אמרה שאין שום בעייה להטיל שתן לאחר היחסים כי זה בכלל לא יוצא מאותו המקום של הזרע..

תחשבי שהזרע נכנס דרך הווגינה אל צוואר הרחם והשתן יוצא בכלל ממקום אחר....

ההמלצה היא לשכב 10-15 דקות עם אגן מורם ואם את ממש רגישה וחייבת להתקלח לא נראה לי שיש בעייה כי הזרע מאוד זריז ונראה לי שמספיק 15 דק' כדי להגיע לייעדו או לפחות קרוב..

אחרי שהזרע נכנס את לא יכולה לשטוף אותו החוצה ולכן המקלחת לא מפריעה...

בעלך עשה בדיקה??????? הכל תקין??

ד.א אני לא יודעת למה התכוונת כשאמרת שאת רגישה אבל יש מקרים שאשה היא אלרגית לזרע של בעלה...

הגוף מפתח נוגדנים לזרע ואז אין מצב להקלטות..

אני ממש מקווה שלא התכוונת לזה....זה ממש נדיר...

בהצלחה........
  • תודה על התגובות עד כה...
    ו... אני לא אלרגית לזרע של בעלי ב"ה ....
    פשוט הזרע המרובה שיוצא אח"כ לאיזור במשך כל הלילה פשוט מגרה לי את המקום ועושה לי הרגשה לא כ"כ טובה.. אני פשוט מעדיפה להתקלח אחרי..
    בכל מקרה, אני אמתין 15 דק' ואז אעשה את זה...

שאלה נוספת, מישהי יודעת משהו על K.Y?
    מותר להשתמש בחומר סיכה הזה כשמנסים להכנס להיריון?

תודה,
    תמר.
  • אני לא בטוחה לגבי K Y אבל יש תכשירים שהם קוטלי זרע ויכולים להפריע להפרייה..

כדאי שתשאלי את ד"ר ישי...

בהצלחה....
  • היי
    לא מזמן היה שרשור ארוך בנושא תדפדפי בדפים קודמים ותראי נדמה לי שהנושא היה כמה זמן צריך לשכב על הגב ודובר גם על שתן והכל.
    לדעתי וממה שאני הבנתי את נוהגת נכון פשוט זה לוקח זמן להכנס להריון מהרבה גורמים וצריך הרבה סבלנות וניסיונות
    בהצלחה

נעמה
  • הקיי ואי נראה לי בטוח כי הוא חומר סיכה ולא קוטל זרע והוא על בסיס מים ,אני בטוחה שהוא בסדר היה פעם שאלה על זה בתוכנית טלויזיה ואמרו שאין חשש להשתמש בזה..
  • הי תמר,

אני שמעתי על ההמלצה רק לגבי מי שיש לה רחם אחורי
    ( וגם על תנוחות מסוימות
  • היי בנות!!!

רק שתדעו כולכן שהד"ר בפורום הסמוך כתב לי שאכן רצוי לשכב 10-15 דק' על הגב ע"מ שמרבית הזרעים יוכלו להכנס פנימה!!
    עד כמה שזה נשמע קטנוני (לפחות בעיניי...) זאת המלצתו!!

אז קדימה בנות!! צריך לשכב על הגב 10-15 דק'...

הכי מבאס אותי שבעלי קם, עובר לסלון, רואה טלויזיה ואני תקועה בחדר עם רגליים למעלה....
    נראה לי שממחר אני מסנג'רת אותו להשאר איתי בחדר עד שגם אני אוכל לקום..
    תמר
  • ברור!!! למה מה קרה שתישארי לבד??? שיבדר אותך...

• חהחהחהחהח
    קרעת אותי מצחוק
    אני מדמיינת אותך עם רגליים למעלה ובעלך רואה טלויזיה בסלון....
    שטויות מה לא נעשה בשביל...
    רק שיבוא כבר....

נעמה
  • מהשעמום קראתי הודעות ישנות ואני חייבת לספר לכן...
    אתמול בערב אחרי הסקס, נשארתי בחדר השינה לנוח את אותן 15 דקות ובן זוגי היקר עשה לנו ארוחת ערב (איזה כיף!) וניצלתי את הזמן הזה לשקט שלי עם עצמי, היה כל כך כיף וכל כך מרגיע ונעים שפשוט נרדמתי בשמחה לכמה דקות נעימות- ממש מדיטציה... ממליצה לכן בחום (גם שהוא יעשה ארוחת ערב וגם ליהנות מהדקות האלה בשקט וכיף כי עוד מעט יבוא תינוקי קטן ויעשה שמייח...)

מתחילים לנסות...
  • 15 דקות? רגליים למעלה???..

טובבב את זה ממש לא ניסיתי עדיין, מעניין.
    אז הנה עוד תנוחה ממגוון הפעלולים שאני כבר עושה - אני ממש מרגישה כמו בקרקס עם כל הניסיונות האלו.

• יש לי 2 בעיות עם ההרמת רגליים:
    1. אחרי כמה דקות כבר לא זורם לשם דם וזה כואב...
    2. גם אחרי שאני נשכבת על הגב לאיזה חצי שעה ואח"כ קמה , עדיין בורחת כמות מאוד רצינית של זרע...
    נו מה אפשר לעשות?
    אולי בגלל זה עד היום אין הריון?????????????????

בברכת בשורות טובות לכווולן - א מ ן!!!

שלכן, דודידו...
  • היי!
    גם לי בורחת כמות רצינית של זרע כשאני עומדת אבל פעם ד"ר ישי הסביר לי שאחרי כ 15 דק' , ה"זרע המשובח" כבר נכנס פנימה לכיוון הרחם ומה שיוצא החוצה זה רק נוזל הזרע שגם ככה מיותר....
    אז אין דאגה.....

תמר
  • גם לי היו דליפות של זרע הרגשתי ממש כאילו בורח לי פיפי
    ואין בעולם מי שיאהב אותך כמו אמא, רק אמא שלך!
    ....... גַּם כִּי-אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת, לֹא-אִירָא רָע- כִּי-אַתָּה עִמָּדִי.......
  • זה לא שאת לא צריכה לזוז או לא להתקלח עד למחרת.....

1 - מומלץ לשכב על הגב 10 דקות עם כרית מתחת לאגן וליצור זווית...
    2 - אם ישר אחרי את קמה... אולי קצת יצא החוצה.... אבל זה לא אומר כלום !
    ברור שהזרע בתוך הנרתיק , ישאר בפנים !
    3 - אם את רגישה לזרע של בעלך, את בהחלט יכולה לקום אחרי כמה דקות !

• נראה לכן 15 דקות עם הרגליים למעלה??? 15 דקות על הגב... עד כאן תרומתי לעניין... אחרת כבר היו כורתים לי רגל...
  • יש תנוחות מסוימות שמומלץ לעשות ע"מ לקבל הריון
  • אל תקומי בכלל את כל הסידורים תעשי לפני ותחכי לישון על צד שמאל
  • היי מטופלת אצל רופא פוריות ושאמרתי לו על 15 דקות עם רגלים למעלה ממש צחק אלי והסביר לי שהזרע המשובח כבר ניכנס פנימה ושמה שיוצא זה השאריות שלא רצויות ושעם בא לי סתם להרים רגליים אז אני ירים חחחחח
  • היי מטופלת אצל רופא פוריות ושאמרתי לו על 15 דקות עם רגלים למעלה ממש צחק אלי והסביר לי שהזרע המשובח כבר ניכנס פנימה ושמה שיוצא זה השאריות שלא רצויות ושעם בא לי סתם להרים רגליים אז אני ירים חחחחח
    חחח ענק! רגליים למעלה עם ניצול אחרכך בכף רגל חופשי??.
    האמת, שאני לא מסוגלת לפעמים זה צורב לי ברמה לא נורמלית ואם אחרי שעשינו סקס בלילה ולא הולכת להתקלח או לעשות פיפי
    האיזור נהיה לי מגורה ממש ולא נעים...
    מה לא ניסיתי ?????.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה