בכל זאת.למרות שלא רציתי..דחפו לו לפה דבש): - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • למרות כל מה שאמרתי ליד ההורים שלי שאסור באופן מפורש לתת לו דבש עד גיל שנה..באמצע ארוחת החג אבא שלי הכניס לו חצי כפית לפה של דבש..בדיוק התעסקתי באיזה משהו ורק אחרי שזה היה בפה שלו..שמתי לב..באותו רגע כל השמחה והכיף עברו להם בשניה..כי זה ממש מעצבן שאת אומרת ולא רומזת..וגם אנשים אחרים בשולחן אומרים ואף אחד לא שם לב.
    ולא רק זה, אתמול ישבנו איתם ופתאום באמצע הארוחה הוא נותן לו להחזיק לחם!!ואומר לנו איזה מין הורים אתם...??? איזה מין הורים אנחנו שלא רוצים שהילד יחנק בטעות מחתיכה קטנטונת של לחם...
    כל זה ממש מעצבן כבר..

http://www.holdthatpic.com/
14 תגובות
עמוד 1
  • גם עמית קיבל טיפה דבש..
    לא חושבת שטיפה קטנה תזיק להם.. או שכן?
  • אני לא יודעת אם זה יזיק או לא..ואני מקווה שלא..אבל זו לא הבעיה..
    מה שמפריע לי זה שאת אמא שלו..ואת אומרת שלא ושאסור..ובכל זאת..
    לי למשל אין את ה"אומץ" לתת משהו לתינוק/ילד שהוא לא שלי בלי לשאול כי אי אפשר לדעת מה יכול להיות...ואני ממש לא אמא היסטרית.
    http://www.holdthatpic.com/
  • אני יודעת שדבש זה מסוכן לתינוקות מתחת לגיל שנה אבל אין לי מושג אם אפילו טיפה קטנה מזיקה.....
    האמת שגם אמא שלי באה לתת לנועם תפוח עם דבש וישר קפצתי שאסור..... היא בכלל לא ידעה.....
    וגם אבא שלי הוא מאלה שאוהבים לתת לנועם הכל..... אני פשוט כועסת עליו ולא מרשה לו אז הוא לא נותן......
    את לא צריכה להרגיש לא נעים לכעוס על אבא שלך...... זו זכותך להתעצבן.......
  • גם נועמי קיבל עוגת דבש. והוא אפילו לא ביקש, אמא שלי ממש רדפה אחריו עם זה, אחרי שאמרתי לא. זה פשוט בלתי נסבל. מזל שלא קרה כלום ולא הייתי צריכה לרוץ למיון באמצע הארוחת חג.

• אני כבר בתחילת הערב "הפחדתי "את בעלי שזה נורא מסוכן...
    בגלל שאכלנו אצל חמתי,וכל האחים והאחיות שלו...חששתי שאולי ינסו לתת טעימה.
    והוא כמובן פחדן אמיתי,שמר עלייה עד שהורידו את הדבש מהשולחן...

• דבש אסור אסור אסור לתת, בתכלית האיסור!!!!!
    אפילו לא טיפה!!!
    יש בדבש רעלים שלא נספגים בגופו של התינוק ויכולים
    לגרום למצב של אפטייה.

בלי להפחיד...באמת....שימו לב לתינוקות שאכלו את הדבש
    אפילו שבועיים אחרי.
    אם מעלים חום, או שהילד לא מרגיש טוב, יש לציין בפני
    הרופא שניתן לו דבש, אפילו מעט.

• הסיבה שאסור לתת דבש מתחת לגיל שנה היא בגלל החשש שיכיל רעלן שעלול לגרום לשיתוק ופגיעה כלל מערכתית בגוף. הפגיעה במערכת העצבים המרכזית יכולה להיגרם בתוך מספר שעות או לאחר מספר ימים, והרעלן הגורם אותה הם נבגים של חיידק הבוטוליניום (Botulinum).
    אבל נראה לי שמכמות קטנה של דבש לא יקרה כלום.
    אתם מוזמנים לבקר אותי באתר החדש שלי www.daniel9.weebz.com

• טב שאת עומדת על שלך את צריכה כנראה להציב גבולות ברורים להורים.לפעמים הם מתנהגים כמו ילדים
  • הפחדתן אותי
  • כן לאישה בהריון מותר
    השלייה מסננת את מה שלא טוב לעובר
    וגם בהנקה מותר!!!!
    אני אכלתי דבש, והרבה אפילו

• אז דנה הרוויחה חלב מתוק?
  • חחחח
    הייתי נותנת לך בכיף את השאריות שנשארו לי
    בגלל המוצקים אני כבר לא מניקה הרבה
    ואני בשלבי סיום
    רק פוחדת פחד מוות מהכאבים שיתלוו לסוף ההנקה.

לא נורא מותק, ילד הבא בע"ה
    גם אני את הגדולים לא הנקתי
    אז יש תקווה

• דניאלה צודקת, לכן אפילו טיפה קטנה יכולה לזיק. עוגה פחות מסוכנת כי זה עובר תהליך טרמי ממושך מעל 150 מעלות.
    לכן גם כל הקומפרסים ושיטות סבתא עם דבש ממש מסוכנות לתינוק.
    http://b1.lilypie.com/5QRNp2/.png<
    ]

• אם נתתי לילדה שלי את הקינדר החדש שיש בו דבש לםני יותר מחודש אפילו חודש וחצי רק עכשיו גיליתי שיש בקינדר הזה דבש אמרתם שהתופעות יכולות להגיע גן אחרי כמה זמן מה לעשות ללכת לרופא לבדוק
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה