מתי מקבלים מחזור אחרי שעוברים גרידה??? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני עשיתי גרידה ב 15/9 והיום זה ה 15/10 ולפני זה היה לי מחזור סדיר של 28 יום בדיוק... אז האם יש מקום לדאגה או שזה יכול לקחת כזה זמן עד ש תגיע. אני שואלת גם כדי להיות בטוחה שהכל בסדר וגם כי לא נוח לי להסתובב כך בלי לדעת מתי אקבל הרי אני אין לי בכלל סימנים שלפני מחזור ולא כאבים... אני יכולה להעביר יום שלם מבלי להרגיש שקיבלתי...
    mano
9 תגובות
עמוד 1
  • צר לי לשמוע...

ממה שאני יודעת זה מאוד אישי. אני אחרי הפלה טבעית (לא עברתי גרידה) קיבלתי אחרי חודשיים.
  • היי מנו,
    אני עברתי גרידה ב- 6/7/07 וקיבלתי מחזור לאחר מכן ב-2/8/07.
    בדר"כ זה מגיע אחרי חודש - אם המחזור שלך היה סדיר לפני הגרידה אז אל דאגה.

• היי מאמי..
    גם אני מחכה לזה באהבה... ימית

יוצאים לדרך חדשה..
    מחכה לך בייבי שלי...
  • היי
    גם אני עברתי גרידה ואצלי המחזור התעכב יותר מחודש וחצי- נראה לי אפילו משהו כמו חודשיים אז הלכתי אחרי חודש לרופא נשים לעשות ביקורת שהכל בסדר, ואחרי זה הגיע המחזור.
    אל תדאגי- זה שונה מאישה לאישה אבל בסוף מגיע...
    שיהיה בהצלחה בהמשך!!!
  • היי
    אני עברתי 2 הפלות כאלה וקיבלתי אחרי שבועיים אז אצל כל אחת זה שונה
  • טוב בנות כנראה שזה ממש שונה מאחת לאחת... אז אי אפשר לדעת מתי בדיוק... לכן הכי טוב מעכשיו זה להישאר עם מכנסיים שחורים כל הזמן
    mano
  • מאמי גם אני עברתי גרידה והרופאים כולם אמרו לי שאני אמורה לקבל בדיוק חודש אחרי אבל שזה יכול לקחת גם חודש וחצי וחודשיים שכל גוף מגיב אחרת...באמת.. בסופו של דבר אני קיבלתי חודש אחרי אבל יש לי חברה שעברה גרידה וקיבלה רק חודשיים אחרי אז:
    1) לא לדאוג!!! לוקיטה
    כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא...

הפעם בעזרת השם הכל יהיה תקין...
  • אני בדיוק עברתי הפלה לפני שבוע.
    לפי מה שנאמר לי המחזור אמור להגיע בין 4 ל- 6 שבועות
    וגם לי המחזור סדיר כל 28 יום.

שיהיה בהצלחה

• עברתי גרידה ב4/4 ואנחנו ב14/5 יש מה לדאוג?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה