יש דבר כזה ביוץ לפני יום עשירי - לא יאמן !!!!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היום היה היום ה11 של המחזור - ובגלל שהרופאה שלי הימרה על זה שהביוץ שלי ביום ה12 נקבע לי היום תור למעקב זקיקים .......
    בנות הביוץ - כבר היה!!!!! קולטות???
    היא אמרה שזה דיי נדיר אבל שאני כנראה מבייצת מייד אחרי מחזור....
    שאלה אם כבר קיימנו יחסי מין בשביל לראות שלא פיספסנו את החודש (איזה מזל שעשינו)....
    איזה קטע? בכלל לא ידעתי שיש דבר כזה....
    הקיצר - נתנה לי גם בדיקת דם כדי להיות בטוחה - וזה הראה שהיה ביוץ.

אל תסמכו על שום הרגשות - אני חשבתי שזה ביום ה14 אצלי.

מישהי מכן מכירה את התופעה?

מחכה לך תינוק שלי
16 תגובות
עמוד 1
  • אני לא מכירה...אבל מאמינה שהכל יכול להיות!
    אם היה, אז היה
    לא סתם אומרים להתחיל ישר אחרי מחזור באהבה... ימית

יוצאים לדרך חדשה..
    מחכה לך בייבי שלי...
  • לדעתי ברור שיכול להיות... מי שמקבלת מחזור פחות מ-28 יום גם מבייצת לפני 14 יום מהמחזור... הרי זה צריך להיות באמצע...
    בכל אופן מזל באמת שהשתעשעתם לפני המעקב זקיקים...
    אגב, מה היא ראתה שמעיד על ביוץ? זקיק ריק מביצית??? מעניין לדעת...
  • הי
    מצטערת שאני נדחפת לכן לפורום
    http://www.holdthatpic.com/

• עדי,
    היא לא ממש הסבירה לי במילים שלך,
    אבל אמרה שהיא רואה זקיק לאחר ביוץ,
    ושיש רירית יפה, שאלתי מה זה אומר, אז היא אמרה שהרחם מוכן לקליטת עובר.
    בגלל שרצתה להיות בטוחה - שלחה אותי לבדיקת דם....אם את מבינה בזה אני אגיד לך מה בדיוק היא בדקה שם, אני צריכה להיכנס לאתר של כללית, לא זוכרת מה שם ההורמון.....
    וגם בבדיקת דם - היא אמרה שכנראה היה מחזור.....
    אני אמשיך נראה לי עם היום כן יום לא....למרות שלפי מה שהיא אמרה זה נראה דיי וודאי, שמעת על דבר כזה פעם? אני רואה שאת הרבה בפורום - בטח יותר ממני.

שירז - את בכלל לא נדחפת, אני אוהבת לשמוע את התגובות של כולן פה...
    תוכלי בבקשה לספר לי איך אצלך הרופא גילה שזה ב7 ימים הנקיים? באיזה יום בערך?
    מחכה לך תינוק שלי
  • הי יעל,
    הקטנטנה שלך שירז - ממש מדהימה, אני חייבת לציין.....מתוקונת אמיתית.
    את יודעת באיזה יום מה7 נקיים את מבייצת? האם לפני היום ה11?
    אז מאיזה יום עשיתם יום כן יום לא? סליחה על החדירה לפרטיות.....
    מחכה לך תינוק שלי
  • גם אני כששמרתי נידה היתה לי בעיה כי המחזור היה ארוך ואז גם לחכות 7 נקיים - זה גרם למצב שהביוץ היה בימים הנקיים - לא יודעת בדיוק מתי....
    בכל אופן טוב שגילית עכשיו שאת מבייצת מוקדם יחסית... כל עוד את מבייצת אין ממה לדאוג...
    יהיה בסדר... - ב"ה בטא יפה בעוד כמה ימים... בינתיים
  • מתי אפשר לעשות בדיקת דם ולראות אם כן?
    מחכה לך תינוק שלי
  • תודה מתוקה
    http://www.holdthatpic.com/

• כמה ימים המחזור שלך ?
    מחכה לך תינוק שלי
  • היי לך באלי, האמת שאני גם כבר ביום ה11 אחרי המחזור, בדקתי עם הערכת ביוץ וזה הראה לי שני פסים חזקים, בדקתי עם סוג שונה של בדיקת ביוץ שבמקרה היתה לי וגם זה מראה אותה תוצאה, אני יודעת שלא מסתמכים יותר מדי על הבדיקות הללו אבל בדר"כ הן לא מראות לי עוד פס ואני החלטתי שעד הנסיון ה6 אני לא עושה מעקב זקיקים ומנסה ככה ..אז לא ניתן לדעת אם זה ממש בטוח אבל אני מנסה סביב השעון בימים אלה.בהצלחה לך

http://www.tickercentral.com/view/8zwz/1.png
  • הי לירונועם,
    גם אני עשיתי חודש שעבר בדיקת ביוץ עם המקלות וזה הראה לי שזה הולך להיות ביום ה14.
    כמוך חיכיתי חצי שנה, החודש מנסים פעם שישית, אבל רציתי לוודא ב100 אחוז מתי הביוץ....החלטתי ללכת למעקב זקיקים....לא מלחץ או משהו כזה, רק בשביל לדעת שלא מנסים לשווא....
    ואז ביום ה11 הרופאה אמרה שכבר בייצתי - וממש אין מה לסמוך על המקלות (הרופאה אמרה)....
    תחשבי יכולתי לסמוך על זה ולהמשיך.........
    מחודש הבא אני עושה כמו שיעל פה אמרה לי.....מהרגע שנגמר אני הולכת לעשות סקס כל יום? חודש אחרי זה אם עדיין לא ילך, אחזור ליום כן יום לא.....
    מקווה שיהיה בהצלחה לכולןןןןןןןןןןןןן.......
    לאט לאט גם לנו יהיה......אני באמת מאמינה שיהיה בסדר
    מחכה לך תינוק שלי
  • היי בננות גם אני עליתי על משהוא וגם אתמול רשמתי לך כאן

שעשיתי ביום ה - 12 בדיקת ביוץ במקלון ויצא 2 פסים חזקים וגם אתמול עשתי וגם יצא , אני יודעת שעדיף לא לסמוח על המקלון אבל יש עוד סימן אחד שאני מביצת מוקדם שהחודש ממש שמתי אליו לב ביום ה - 11 למחזור היו לי את ההפרשות השקופות שלפי הפרשות אלו אפשר לדעת שמתחיל ביוץ 24-48 שעות הקרובות.

בכל זאת מקווה שזה זה החודש אמן (מנסים 9 חודשים) יצא לנו לעשות את זה רק ביום 10 - או 11 למחזור לא זוכרת

בהצלחה בננותhttp://s3.rimg.info/f6eda4de29e1c7e89bcb3c03df45e559
  • היי בנות
    כשהמחזור הוא בן פחות מ-28 יום אז הביוץ סביר שיתרחש לפני היום ה14. אצלי למשל ביום ה11. אני בודקת עם ערכות ביוץ החל מהיום ה8 למחזור.
    בהצלחה יפות!
  • ביום ה5 בייצתי
  • ביום ה5 בייצתי
    ביום ה5? את לא במזור ביום ה5?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה