כאב בסביבות הסרעפת.. ממש כואב.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בננות,
    אולי בכל זאת מישהי מכירה כזה כאב, כשהיתה בהריון?
    אני ממש מיואשת.. זה ממש צובט, כואב, שורף, ביחוד אחרי אוכל בסרעפת וימינה..

אתמול הייתי אצל הרופא שלי עם הבעיה הזו, והוא שלח אותי לבי"ח לקצר תהליכים, ושכל הרופאים יבדקו אותי בבת אחת, ואולי ימצא הפתרון..
    היה ממש סיוט..... כמה זמן..... 8 שעות היינו שם......

קודם בדק אותי רופא נשים - מוניטור, בדיקות דם ושתן, אולטרסאונד, ובדיקה ידנית, והכל בסדר, אין צירים, אין פתיחה, והכאב הזה לא קשור להריון.

אח"כ בדק אותי כירורג, כי היה חשש לאבנים בכיס מרה (אני מצביעה על כאב בכיס מרה מסתבר..), אבל עשו לי אולטרסאונד לכליה, לכבד ולכיס מרה, והכל הכל תקין.. אין אבנים, תודה לאל..

הוא הגיע למסקנה שיש לי חומציות מוגברת בקיבה, וזה עושה לי כאב..
    לכן נתן לי "מלוקס", אבל זה לא בטוח..
    חוץ מזה, אני מפסיקה את הברזל, כי זה חומצה ואולי זה מה שעושה לי בלגן.. יש לי המוגלובין מספיק גבוה.

די!!!!!!!!! זה כואב!!!!!!!!!!!
    מישהי??? משהו????
    המון המון תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    אני לא יודעת מה אפשר לעשות אבל כל כך מבינה לליבך. גם לי היו כל מיני תופעות כואבות במהלך ההריון, לדוג' נורא שרף לי ברירית האף והסתבר שזה היה בגלל הצרבת - החומצה שעלתה שרפה לי את הרירית והתרופה היחידה לזה (לדברי רופא אף אוזן גרון ) היא ללדת , אבל זה לא אומר שאין טיפולים אלטרנטיבים.
    בכל מקרה תחזיקי מעמד
  • מוכר... לי היה משהו דומה בגובה הסרעפת סביב כל הגוף (גם בגב), אבל עבר אחרי שבועיים בערך

תרגישי טוב
    http://www.holdthatpic.com/

• בנות,
    תודה..
    כנראה שרק לידה תעזור לי..
    מנסה להחזיק מעמד..

• אני מאוד מקווה שיעבור לפני הלידה
    http://www.holdthatpic.com/

• הכאב שאת מתארת נקרא " צרבת" בשפת העם הפשוטה.
    נסי לאכול מזונות פחות חומציים, שומנים, חריפים ומתובלים, אכלי מנות קטנות ולגימות קטנות של מים, עדיף לא עם האוכל.
    נסי לשאוף 5 טיפות של שמן אתרי לימון ישר אחרי אוכל.
    ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • הי ליהי,
    זה כבר לא צרבת לדעתי..
    כי זה בסביבות הסרעפת, ולא עולה לי למעלה..

חוץ מזה, שאף פעם לא אכלתי מה שאמרת, כל מיני דברים חומציים, שומניים או חריפים, כי זה מגעיל אותי, אני דווקא שומרת על התזונה שלי. ומיים - אני שותה המון..

אולי מדובר בשריר שנפתס לי חזק או איזה כלי דם שהרחם נשענת על זה, כי זה ממש דוקר ושורף לי..

תודה, בכל אופן..
  • צרבת לא חייבת לעלות עד למעלה,
    משקל ההריון, חולשת השרירים בהריון ואולי בעיה קודמת במבנה עלולים לגרום לצרבת (בריחה של מיצי מרה מכיוון השוער העליון של הקיבה), לא בהכרח קשור לתונה, המנעות ממזונות שציינתי יעזרו להפחית מעט מהתחושה באם הם נצרכים.

ליהי סופרין, N.D
    מדריכת הכנה ללידה והנקה
  • או.קי. תודה
    אני מנסה לקחת "מלוקס", זה קצת עוזר, אבל בכל זאת כואב לי שם, כמו שריר שנתפס או משהו כזה.. אבל גם אני מרגישה שורף..
    בלילה אני כבר לא יכולה לישון על אחד הצדדים, כי זה ממש לוחץ לי שם וכואב, אני שוכבת רק על הגב עם 3 כריות גדולות (!!!), ואז אני ישנה ממש טוב.

מקווה שמשהו שם ישתנה או לא יודעת מה..
    תודה!!!

• הי ליהי,
    זה כבר לא צרבת לדעתי..
    כי זה בסביבות הסרעפת, ולא עולה לי למעלה..

חוץ מזה, שאף פעם לא אכלתי מה שאמרת, כל מיני דברים חומציים, שומניים או חריפים, כי זה מגעיל אותי, אני דווקא שומרת על התזונה שלי. ומיים - אני שותה המון..

אולי מדובר בשריר שנפתס לי חזק או איזה כלי דם שהרחם נשענת על זה, כי זה ממש דוקר ושורף לי..

תודה, בכל אופן..
    גם לי יש אותו דבר ממש בידיוק כמו שאת מתארת אפילו קשה לי לתפקד זה שורף ברמות מפחידותתתתתת
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה