שמישהו יסביר לי בבקשה - איך נראה השתרשרות.....אוף - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אמורה לקבל ב2/11 - אני בעבודה עכשיו הולכת לשירותים,
    ראיתי כתם חום על התחתונית, ואחרי הפיפי בניגוב - אני רואה דם אדום !!!!!
    מה זה ? המחזור הקדים?? השתרשרות ?? איך יכול להיות? עברו רק 22 יום. יש סיכוי שזה מחזור?
    איך נראה שירשור? בצבע אדום או חום? כי זה היה אדום.
    כמו הפרשות ומחזור ביחד (סליחה על התיאור).....
    איזה ביאוססססססססססססססססססס
    בא לי לבכות
    מחכה לך תינוק שלי
20 תגובות
עמוד 1
  • הי מותק, לא להיבהל...
    אומרים שהשתרשות זה כמעט כמו מחזור אבל מרגיש שונה... שיש דימום קל אבל זה בא נשאר לקצת והולך (אומרים שמקסימום 2 פדים....9 שאלי מהר בפורום פוריות את ד"ר ישי ואני מחזיקה לך את כל מה שנחשב אצבעות שיש לי...
    בהצלחה מותק!!! אמן שזו השתרשות אמן ואמן...
  • תלוי בזרימה אם יש הרבה דם וזה אדום אז כנראה לתערי זה מחזור אבל אם זה רק טיפה ואין הרבה אז יש מצב להשתרשות...
    תזכירי לי מתי היה הביוץ אצלך...
    בברכת בשורות טובות לכווולן - א מ ן!!!

שלכן, דודידו...
  • השתרשות יכולה להיות דימום קטנטן בצבעים אדום-חום מתחלף...
    אולי בליווי כאבי בטן אפילו כמו של מחזור... ימית.
    שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: עֶזְרִי מֵעִם אֲדֹנָי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:
    הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:אֲדֹנָי שֹׁמְרֶךָ אֲדֹנָי צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: אֲדֹנָי יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:
    אֲדֹנָי יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
  • לא לבכות מותק!!!
    תעשי בדיקה, קדימה...

עושים תינוק באהבה גדולה...
  • אם הייתה השתרשרות - נגיד ש.....
    אז בבדיקת הריון אני אמורה לראות כבר תוצאה??
    כי עדיין אין איחור אני אמורה לקבל רק ב2.11....
    הביוץ היה לפני היום ה11 כלומר לפני ה17.10....כך שאולי אולי (אני לא רוצה סתם לשמוח....אולי יש סיכוי?)
    עדידוש לגבי השאלה שלך - אז זה לא היה דימום....
    על התחתונית ראיתי כתם חום, וכשניגבתי היה דם אדום, עכשיו הגעתי הבייתה - הכל נקי......
    מתי אפשר לעשות בדיקה?
    אוי אלוהים הלוואי וזה לא מחזור......
    גם אין שום כאבים.....
    אוףףףףףףףףףף אני במתח
    מחכה לך תינוק שלי
  • אם הביוץ שלך היה בתאריך הזה וגם הדימום הזה פסק אז את יכולה לעשות בדיקה....
    יש לי הרגשה טובה ומעכשיו מחזיקה לך יותר חזק... מממש חזק... ממש ממש חזק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • לי זה נשמע כמו השתרשרות
    [

[img
    http://www.holdthatpic.com/
  • תודה על החזקת האצבעות - עדיין נקי....
    אבל התחושות היגיעו - כאילו עומדת לקבל.....לא כואב כלום - רק תחושה כללית....
    שזה הולך להגיע!!!!!
    אז החלטתי להשלים עם זה שזה היה המחזור והוא בטח ימשיך מחר מחרתיים...
    אני אחכה עד לתאריך שלי בסבלנות....אם יהיה נקי עד אז - אקפוץ לבדיקה...
    מה יש להפסיד? עדיף מלהתאכזה עכשיו....
    זה שיעור בסבלונות.
    חשבתי במקלחת שאולי המחזור הקדים לי כדי שאקבל איתכן ביחד (רובינו פה במחזור עכשיו)...ואז.....זוכרות מה אמרתי לכן על החודש הבא??
    שיש לי הרגשה כזו שכולנו נבשר ביחד......
    אז אולי בגלל זה זה הקדים לי בשבוע....
    ואם תמורת זה שקיבלתי כולנו נהיה בהריון בחודש הבא - ואני מדברת על כל אחת ואחת פה.....
    אז בנות....
    אני מוכנה לחכות עוד חודש בסבלנות.....
    אבל די, בחודש הבא כולן מצליחות. טוב?!

מחכה לך תינוק שלי
  • באלי, את מדהימה אותי עם הסבלנות שלך וכל הכבוד לך מותק!
    אני מקווה שאת טועה וזה הדבר האמיתי אבל אני מחכה לשמוע ממך איך את קמה מחר... (הלוואי שנקייה עם בחילות
  • אילה לה לה....אני ממש חסרת סבלנות - אל תגלי לאחרות.....
    מחכה לך תינוק שלי
  • אני באותו מצבב לא יודעת מה לחשובב כבר
  • אני באותו מצבב לא יודעת מה לחשובב כבר
    אני בשבוע 4 ויש לי דימום לפעמים בניגוב. מקווה שזה יגמר בטוב.
  • שלום, אני מתלבטת ומיואשת כבר, המחזור האחרון היה ב 13/5/2019, ואז ב 13/6 מצאתי כתמים אדמדמים וחומים שזה נמשך שלושה ימים, לא ברצף כאילו לא לכל היום, אבל פתאום ב 16/6 יש דימום כמו מחזור ואפילו בכמות גדולה, מה זה יכול להיות? עזרו ליי
  • תלוי בזרימה אם יש הרבה דם וזה אדום אז כנראה לתערי זה מחזור אבל אם זה רק טיפה ואין הרבה אז יש מצב להשתרשות...
    תזכירי לי מתי היה הביוץ אצלך...
    בברכת בשורות טובות לכווולן - א מ ן!!!

שלכן, דודידו...
    הביוץ שלי היה ב13.8 והמחזור היה ב27.7 והיום 9.9
  • אני מנסה כבר 8 חודשים להיכנס להריון חודש שעבר שכבתי עם בעלי על החודש ולצערי קיבלתי מחזור ניסיתי הכול !! לפני ביוץ אחרי ביוץ הכוללל תעזרו לי אני אובדת עצות
  • אני לא יודעת אם קיבלתי מחזור אני בת 13 וחודש אני לא יודעת אם זה מחזור כי כבר הפסיק לי הדם על הפדים ולא כאב לי בכלל כלום
  • אנונימי -
    בבקשה תצרי קשר עם המרפאה. נשמח לעזור לך. 036012440
  • אני בהריון שבוע 10 וכבר שבוע מדממת דימום וגינאלי קל.ברמה של תחתונית לא פד. בנוסף מרגישה חולשה ועייפות מה יכולה להיות הסיבה? האם זו הפלה?
  • אני בהריון שבוע 10 וכבר שבוע מדממת דימום וגינאלי קל.ברמה של תחתונית לא פד. בנוסף מרגישה חולשה ועייפות מה יכולה להיות הסיבה? האם זו הפלה?
    לא בהכרח,אני דיממתי כל ההריון והכל נגמר בטוב אבל כל דימום מחייב בדיקה.
  • שלום השמח לעזרה ביוץ היה בתאריך 30.12 והיום זה תאריך וסת אתמול היו כאבי ראש והיום בבוקר אחרי ניגוב הופיע כתמים חומים ועכשיו קצת אדמדמים מה זה השתרשות או וסת השמח לעזרה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה