מישהי פה עשתה טיפולי הפריה? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • חדשה כאן הגעתי מפורום מנסים להיכנס......
    מחכה לך תינוק שלי
20 תגובות
עמוד 1
  • ברוכה הבאה,

אני עברתי ועוברת טיפולי הפריה.

אשמח לעזור בכל דבר...

החודש זה החודש שלי! אמן
  • הי ותודה על תשובתך
    כמה פעמים כבר ניסיתם? האם כואב?
    איך ומה התהליך? תוכלי קצת לספר לי?
    אני ממש מבוהלת מזה..........
    מחכה לך תינוק שלי
  • היי,
    גם אני עוברת טיפול הפריה ראשון ( לקראת הסוף) מקווה שאחד ויחד !
    השד לא נורא כפי שתארתי לעצמי. אני לא יגיד לך שלא בכיתי ושלא כאב לי אבל הכל עובר ואני תמיד חושבת על התוצאה שתבוא.
    אז כדי להרגיע אותך אני אספר לך מה עברתי...
    בהתחלה את מקבלת זריקה בכל יום במשך 12 ימים בערך ( כל אחת יש לה פרטוקול אחר) אחרי 6 ימים מתחילים לעשות בדיקת דם ואוטרסאונד כל יומיים זה מעצבן אבל אין ברירה עוקבים אחרי הזקיקים המתפתחים. כשהזקיקים מגיעים לגודל המתאים קובעים לך יומיים לאחר מכן שאיבת ביציות. יום לפני השאיבה את מקבלת עוד זריקה לבשילה של הביציות. השאיבה היא בהרדמה מלאה ( כל הסיפור 20 דקות ואת מתעוררת) . יש נשים שמרגישות קצת כאבים. אני בקושי הרגשתי אבל חשוב לנוח אחר כך. לוקחים זרח מבעלך ומפרים את הביציות ששאבו. אחרי יום אומרים לך כמה הצליחו להפרות.
    אחרי יומיים של השאיבה מחזירים לך את הביציות שהופרו .
    ההחזרה קצת לא נעימה אבל ההרגשה היא כמו בדיקה גניקולוגית ובאותו יום גם חשוב לנוח. זהו ... מחכים 12 יום ועושים בדיקת דם - מקווה לחיובי!!!

מקווה שעזרתי...
    שיהיה לך המון בהצלחה!!!
    לירי
  • הי באלי..
    אחלה שם,אני חייבת לציין !
    גם אני לקראת הפריה - ראשונה ואחרונה הלואי...
  • היי אני חייבת לעבור הפריות בשביל להיכנס להריון. עברתי שלוש הפריות ואז נולד הבן שלי, עכשיו אנחנו מנסים לתינוק שני אז עכשיו אנחנו מתחילים הפריה שנייה מאז שהוא נולד...קודם כל רציתי להגיד שזה עובד בסוף, רק צריך סבלנות. לי זה ממש לא קשה,צריך טיפה להתרגל לזריקות לפני השאיבת ביציות. שאיבת ביציות בעצמה לא כואבת, זה בהרדמה. אחרי זה קצת כואב כמו מחזור אבל לא רציני, והחזרה לא כואבת רק לא נוח, מחזירים את העוברים דרך מזרק ממש ארוך(קצת כמו בדיקת צוואר רחם) אל תהיה לחוצה זה לא נורא כל כך, וזה משיג את המטרה

• נוני...הרדמה זה בכלל לא נורא! את נכנסת ושוכבת בחדר, ואומרים לך לספור עד עשר,ועד שמגיעים לשלוש את כבר ישנה ואז מתעוררת בחדר התאוששות, זה מאוד קצר. אצלי הכי ארוך שהיה זה 15 דקות.

לירי...בהצלחה! אני מחזיקה לך אצבעות!
  • הי בנות, ותודה שעניתן, אני ממש ממש מודה לכן, כי רציתי מאוד לשמוע מבנות שעברו את זה שזה לא כל כך נורא....אף על פי שבשבילי זה קצת כמו סוף העולם - אני פשוט שונאת רופאים, מחטים וכל מה שקשור לזה,
    אני פשוט לא אחת שמבלה הרבה בקופות חולים וזו לא הדרך שתיכננתי לי להביא בה תינוק לעולם.
    הדבר היחיד והטוב שאולי יצא לי מזה - זה שיהיו לי תאומים.

1. אפשרי לבחור?
    2.אם זה לא מצליח בהפריה ראשונה? אז צריכים שוב לשאוב אותך? שוב הרדמה?
    3. איפה כל אחת מכן טופלה ולמה?
    4. מה סיכויי ההצלחה?
    5. האם אפשרי בלי הרדמה מלאה?
    6. האם תהיה לי בעיה עם העובדה שאני מבייצת מייד אחרי מחזור? או שהכל שם מכני ולא טיבעי?
    מחכה לך תינוק שלי
  • היי באלי, כתבתי לך גם בפורום השני, אז קודם כל ברוכה הבאה וכמובן שהות קצרה.
    יש לך כאן בשימושון הסברים על כל טיפולי הפוריות הקיימים! וכאן הבנות יוכלו לתת לך את כל המידע שאת צריכה!.
    דבר אחד מטריד אותי ואני חייבת לומר ל, זאת ההחלטה של הרופא שלך לשלוח ישר לטיפולי הפריה. כפי שאמרתי ביפולי פוריות יש שלבים, כאשר השלב האחרון הוא הפריה חוץ גופית!.
    אם תרצי לשתף מדוע הרופא ישר שלחה אתכם להפריה אולי נוכל לעזור יותר, מידע זה חלק מאוד חשוב!
    בהצלחה
    לילוש
  • לילוש הי
    הזרע כל כך גרוע, שאין מצב אחר.....
    זה כמעט הכי גרוע שיש...יש שם בודדים שאולי יצליחו להפרות ביצית - ורק בצלחת....
    זו הסיבה שהיא הפנתה לזה.
    קודם כל היא אמרה לחזור על הבדיקה, ושלחה את בעלי לאורולוג....בנוסף קיבלנו טונות של בדיקות דם.....
    וכמובן הפניה לבית חולים להתחיל את התהליך.

מה את היית מציעה?
    חשבנו ללכת למומחה לעוד חוות דעת....
    לא יודעים מה לעשות כל כך
    מחכה לך תינוק שלי
  • באלי אני גם רואה בזה בונוס עצום שאולי יהיו לי תאומים
  • באלי אם הזרע זה הבעיה אז באמת עדיף לכם לעשות הפריה כי הסיכויי הצלחה הם גבוהים כיוון שבהפריה מכניסים את הזרע ישר לתוך הביציות, כך שצריך רק בודדים. הדעה שלי שהיה חבל לי לבזבז זמן על דברים אחרים כשהפריה באמת יכלה לפתור לי את הבעיה.

• תודה מתוקה שלי על התשובה המהירה, אני ממש מודה לך
    שמעת על בית חולים מאיר?
    איך החלטת על תל השומר?
    האם הלכתם להתייעץ עם אורולוג?
    האם הבעיה אצלכם הייתה זרע? ורק זרע? (ככה זה אצלינו)
    מחכה לך תינוק שלי
  • היי הבעיה אצלנו היא רק זרע ואצל בעלי אין בכלל צינור זרע ככה שחייבים להוציא לו את הזרע הכלוא ישר מהאשך...את בית חולים מאיר אני לא מכירה אבל אנחנו בחרנו בתל השומר דרך האורולוג של בעלי שקוראים לו ד"ר מדג'ר שהוא ראש המחלקה לפריון הגבר שם. הוא ממש איש טוב, הוא נורא עזר לנו כשבאנו אליו נורא מבוהלים בהתחלה.את תראי שכשתלכו לאורולוג הוא מאוד ירגיע אותכם כי בשבילם לפתור בעיות כאלה זה עניין של יום יום, והפריה היא באמת פתרון טוב לבעיות זרע.

• באלי יקירה
    תשמעי, הרופא שלי זה ד"ר ויזיר, הוא מומחה פוריות שמקבל בקופת חולים כללית בהרצליה, בנוסף הוא עובד ב- IVF במאיר ובבנק הזרע. הוא מדהיםםםםםםםםםםםםםםםם הוא זוכר את כל שמות המטופלות שלו, הוא אדיב סובלני, ותמיד זמין!. את צריכה רופא קרוב, קראתי שמשהי הציעה לך בצפון, זה לא טוב, את צריכה מרפאה קרובה, כי כל כמה ימים צריך לעשות בדיקות דם ואולטרסאונד את צריכה להיות מטופלת קרוב לבית עד כמה שאפשר.... לכן הכי חשוב שהוא יהיה מקצועי, אנושי וגם קרוב
  • היי באלי,

אני מטופלת באופן פרטי אצל ד"ר עופר גונן, בקרוב עושה אצלו הזרעה ראשונה.
    עד כמה שידוע לי הוא רופא בבי"ח מאיר אז תנסי לברר עליו, הוא מדהים. בדיוק השבוע כשחיכיתי בתור אצלו דיברתי עם עוד מטופלת שסיפרה לי על זוג שטופלו אצלו עם זרע בעייתי במיוחד, רופאים אחרים בכלל אמרו לאותו זוג שעדיף להם ללכת לתרומת זרע כי זה חסר סיכוי. היא סיפרה לי שבטכנולוגיה מתקדמת ביותר (שלא הצלחתי אפילו להבין בדיוק...) יש לאותו זוג היום כבר שני ילדים מטיפול אצל ד"ר גונן.

זה נכון שיש קושי לקבל את זה שאולי לא נכנס להריון בצורה הרגילה והטבעית כמו שקיווינו. מצד שני יש נחמה מאוד גדולה בכך שהטכנולוגיה היום היא כזאת שכולנו נזכה לזה בסוף, ואולי בעבר היינו נותרים חסרי מענה...

אני חושבת שבכל מקרה כדאי לקבל חוות דעת שניה. זאת הסיבה שהלכתי לייעוץ אצל ד"ר גונן והרגשתי אצלו בידיים כ"כ טובות שלא רציתי לחזור לטיפול אצל הרופא בקופ"ח (שהיה גם הוא מאוד נחמד אבל אין מה להשוות בכלל).

בכל אופן בהצלחה!
  • סיגלי, נראה לי שאת מדברת על מיקרומניפולציה ( נדמה לי שזה השם) כאשר מחדירים את הזרע לתוך הביצית.

"ישועות ה' כערף עין"
    [
  • הי בנות, אני ממש שמחה שיש לי פה אתכן, תודה על כל התגובות, וההמלצות, אתן לא יודעות איך הייתי מבולבלת ןעכשיו עם כל ההמלצות הכל מתחיל להתחבר לי....
    לגבי דוקטור גונן שמעתי מהרופאה שלי שכולם טובים בבית חולים מאיר...אבל פרופסור שולמן הכי מומלץ - הוא עומד בראש שם - מישהי שמעה עליו?
    היא המליצה או על שולמן או על גונן....

לגבי ד"ר מגאר, מה השם הפרטי? אמנון?
    כי יש לנו תור לאחד כזה בכפר סבא אבל עוד איזה חודש....

שאלה נוספת, האם היה אורולוג שהמליץ על אישהו טיפול לשיפור המצב של הזרע?
    כמו שאפשר לשלוט על יצור הביציות והתיזמון שלהם
    אז אין אפשרות לשלוט על יצור הזרע.....?
    מה האורולוג בדיוק עושה?

לגבי הרדמה מקומית - מישהי עשתה הפריה בהרדמה מקומית?

בנות, שוב תודה לכולכן, אני מדברת על זה רק איתכן, ואצטרך אתכן מאוד בזמן הקרוב. אני מאחלת לכולנו הצלחה מרובה,
    תודה
    מחכה לך תינוק שלי
  • היי באלי
    שלומן מקסים, אני הולכת למאיר עושה שם את ההשבחה ונוסעת בדרך כלל להרצליה לרופא שלי לעשות את ההזרעה, בימים שהרופא שלי במאיר אני עושה שם, בזמן ההמתנה כל הבנות "מרכלות" ותמיד אומרים על פרופסור שולמן דברים טובים!. אני חושבת שכל מומחה פוריות יכול לעשות את מלאכתו נאמנה, הכל עיניין של חיבור! בסה"כ הפרוצדורה באמת אינה מסובכת! וכשתגיעי תראי כמה בנות מחכות בתור, תבני שזה לצערנו הפך להליך שכיח. דרך אגב את גונן אני לא מכירה ולא שמעתי עליו!.
    לגבי ההרדמה המקומית! אני חושבת שלא כדאי, בשביל מה, כולן עושות מלאה וטפו טפו טפו, הכל בסדר, בנוסף אני חושבת שזה ממש קשה להיות ערה עם כל המתח הזה תוך כדי הוצאת הביציות, למה לא לישון טוב ואז לקום שהכל עבר! לפי דעתי הרדמה מקומית יותר מסוכנת, כי מכניסים את ההרדמה דרך עמוד השידרה, אז לא כדאי!, יתנו לך קצת חומר הרדמה וזהו, זה ממש הרדמה קלילה.
    לילוש
  • לילוש - שיכנעת אותי לגבי ההרדמה....
    תוכלי בבקשה לספר לי למה את עושה הזרעה ולא הפריה?
    מתי עושים את זה ומתי את זה?
    אצלי הרופאה אמרה שהמצב כל כך גרוע, וצריך לעשות ממש החדרה של הזרע לביצית (מיקרו משהו)....
    המזל הגדול הוא שאצלי הכל תקין....כך שאני באמת מקווה להצלחה על הפעם הראשונה - אני אופטימית.....
    לא רק שרוצה הצלחה אלא רוצה גם תאומים....אם כבר סובלת לפחות שאקבל שניים.
    האם הזריקות כואבות?
    איזה תופעות לוואי יש לכל הטיפול שלפני?
    מישהי יודעת?
    מחכה לך תינוק שלי
  • נוני...הרדמה זה בכלל לא נורא! את נכנסת ושוכבת בחדר, ואומרים לך לספור עד עשר,ועד שמגיעים לשלוש את כבר ישנה ואז מתעוררת בחדר התאוששות, זה מאוד קצר. אצלי הכי ארוך שהיה זה 15 דקות.

לירי...בהצלחה! אני מחזיקה לך אצבעות!
    האם הרדמה אם זריקה בוריד???
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה