בנות.. אני משתגעת!!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בוקר לכולן..

הבטחתי שאעדכן אז אני מקיימת:

היום התעוררתי בחמש, הפעם שמתי עדשות, ועשיתי בדיקה של yes or no direct (הבדיקה הקודמת של אתמול הייתה של מקלון הזהב...)

המתנתי 3 דק', ולא ראיתי כלום... בחלון הקו המיוחל הופיע מין קו שקפקף..
    המתנתי עוד 7 דק', ועדיין קו שקוף אבל אם מביטים ממש במיקוד אפשר אולי להבחין בקו דק דק בהיר בהיר ורוד.. אבל אני לא הייתי בטוחה בזה בכלל... ולכן לא מסתמכת על זה...

כעבור קצת יותר מ10 ד' יכלתי להבחין בקו בהיר בהיר אבל בהחלט קו...

בקיצור שתי בדיקות שונות, יום אחר יום, יצאו באופן כזה שרק אחרי 10 ד' ניתן להבחין בקו!!!

מה זה אומר לעזאזל???????????? אולי הייתי צריכה להמתין עוד קצת עם הבדיקה השנייה?

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

http://s8.rimg.info/12708eea6250113
21 תגובות
עמוד 1
  • זה חיובי!!!!

הפס אמור להופיע אחרי 10 דקות..

אם הוא חלש אז ממש התחלה..

הכי טוב שתעשי מחר בטא..

אל תשתגעי את בהריון!!!

מחזיקה לך
  • יש לי אפשרות לעשות היום בדיקת דם....

ללכת? אולי שווה לחכות כי גם אם זה הריון (

• תעשי בדיקת דם וככה תפסיקי להשתגע!!!!!!!!!
    הכי אמין הכי יעיל והכי חשוב..... בחינם......
    תפסיקי לממן את הסופר פארם...............

]
  • נשמה מזל טוב!!!!!
    פס זה פס!!!!
    גם לי בהתחלה היה פס מעורפל שממש הייתי צריכה להתאמץ לראות...קראתי בהודעה של איילה שעשית בדיקת דם...מעולה!!!
    בלי שום קשר אם תעשי שוב עוד כמה ימים את תראי שהקו מתחזק
  • תעדכני אותנו בבשורות טובות!!!

מחזיקה לך
  • קמתי בחמש כי היה לי פיפי שלא רציתי לבזבז...

אוף אתן לא יודעות... יש לי ממש תחושה לא טובה...

מתי לדעתכן צריכה להתקבל תשובת הבדיקה היום? (אמרו לי שהיום היא תהיה מוכנה.. השאלה מתי לבדוק?)
  • תלוי בקופ"ח...

יש לך סיסמה לאינטרנט?
  • אני בכללית ואין לי סיסמא... אבל אין לי בעיה להוציא מהמסופון הזה... זה ממש קל"ב...

• עדי, אני רואה שעוד מעט אתם חוגגים יום נישואין! זו יכולה להיות מתנה נעימה לכבוד האירוע! בהצלחה! מחכה לעידכון
  • ימית.
    שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: עֶזְרִי מֵעִם אֲדֹנָי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:
    הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:אֲדֹנָי שֹׁמְרֶךָ אֲדֹנָי צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: אֲדֹנָי יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:
    אֲדֹנָי יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
  • היי עדי, קודם כל מזל טוב!!!!
    פס פס זה לא משנה כמה הוא חלש!
    אין לי ספק שבדיקת הדם תצא חיובית!
    לי הגיעו תוצאות הבדיקת דם בסביבות 12:00 בצהריים - זה קצת תלוי באיזו שעה עשית את הבדיקה.
  • קו זה קו, את בהריון
  • היי בובי.. ככה גם לי היה ממש ממש חלש... ואח"כ התחזק.... מחזיקה לך לוקיטה
    כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא...

הפעם בעזרת השם הכל יהיה תקין...
  • מחזיקה לך אצבעותת

תעדכני

[img]http://s7.rimg.info/4fc13f5bf424111ae7b17f7a26f46f3b
  • נו???? כמה זמן לוקח להם לבדוק בדיקה ולשלוח תוצאות????
    אני במתח!!!!!!
    מחזיקה לך חזק גם לי יש הרגשה טובה לגביך.... אמן אמן אמן שזה הריון!!!!

בברכת בשורות טובות לכווולן - א מ ן!!!

שלכן, דודידו...
  • גם אני במתח
  • אין לי סיסמא לאינטרנט לבדוק את התוצאות והמסופון לא פועל!!!

אוףףףףף...

בכל מקרה יותר מאוחר יש לי תור לרופא נשים שלי...

ואל תשאלו.. יש לי ממש התכווצויות בבטן התחתונה ועכשיו עכשיו הבחנתי בהפרשות חומות בהירות (רק בניגוב, לא על התחתון..)

אולי זאת
  • היי יש לי איחור כבר 12 ימים אתמול עשעתי בדיקה ביתית יצא לי קו חלש חלש והיום בבוקר גם עשיתי בדיקה אותו דבר יצא קו חלש מה זה אומר?
  • היי יש לי איחור כבר 12 ימים אתמול עשעתי בדיקה ביתית יצא לי קו חלש חלש והיום בבוקר גם עשיתי בדיקה אותו דבר יצא קו חלש מה זה אומר?
    הריון?
  • הריון?
    2 קוים אחד חזק והשני חלש
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה