הרחבת אגן כליות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בבנות, שלום!
    אתמול הייתי בסקירה ועכשיו רשמית :)- יש לי נסיכה בבטן. לא תאמינו, אבל האף היא בטוח מקבלת מהאבא - כבר רואים :) איזה כיף.
    מה שהלחץ אותי - הרופא אמר שצפתה הרחבת אגן כליות דו צדדית של 3מ"מ. הוא השאיר את זה למעקב. אבל מאוד התחלתי לדאוג. יש פה בנות שמצאו להן משהו דומה? דודה שלי (גניקולוגית) אמרה שאין מה לדאוג.., אבל אני בכל זאת מתעניינת.

13 תגובות
עמוד 1
  • לא מבינה בזה אבל מאחלת לך שהכל יעבור בשלום
  • תודה לך :)

• מזל טוב על הנסיכה
  • תודה על התשובה. אני נרגעתי כי הבנתי שזה אכן כך :)

• מזל טוב!!!!! אני מבינה שגם לך אמרו בשקיפות שכנראה יש לך בת.....
    לגבי אגן כליות מורחב, לבן שלי גילו את זה אחרי שהוא נולד אבל ג לי אמרו שזה בסדר ואין מה לדאוג, מה שכן אני אמורה לשים לב אם יד לו דלקות בדרכי השתן המלוות בחום גבוה כי זו בדרך כלל הההשלכה של אגן כליות מורחב
    בינתיים לדעתי אין מה לדאוג ובכל מקרה תדעי יותר טוב מה קורה בסקירה השנייה
    מזל טוב ובהצלחה!!!!!

[
  • פינוקית,
    תודה על התשובה!

• מזל טוב על הנסיכה!!!!
    http://www.holdthatpic.com/
  • גם לי אמרו שיש למאור הרחבה באגני כליות
    כול ההריון הייתי במעקב אחרי זה ...
    ואחרי שהוא נולד עשו לו אולטרסאונד ולא הייתה שום הרחבה לא לדאוג!!!
    והכי הרבהישלי זוגחברים שלילדה שלהם יש אגני כליות מורחבים אז פשוט עושים מעקב פעם בחודש זה אמור להסתדר אחרי שנה בערך

http://www.holdthatpic.com/
  • TIN היי גם אצלי זיהו אגני כליה מורחבים בסביבות ה-3 מילמיטר והרופא אמר שהוא לא מודאג מזה ולא לחוץ מזה גם הרופא שלי אתמול הסתכל על הסקירה ולא התייחס לזה (תודה לאל לא היו עוד ממצאים) ואמר הסקירה תקינה גם הבנתי שזה אמור להסתדר ולכן אני רגועה תחשבי רק קדימה עכשיו
  • מזל טוב על הנסיכה

התינוקת המלאכית שלי בגן העדן...
  • תודה בנות!
    אני אוהבת אותכן!
    והנסיכה שלי בבטן יפיופה!!!!!!!!
  • היי!
    מזל טוב!!!
    אין לך מה לדאוג, אצלי איבחנו בחודש 7 הרחבה באגן הכלייה, הייתי בהיסטרייה....
    3 מ"מ זו הרחבה קלה, האמת שזו תופעה מאוד נפוצה בקרב הזכרים....אני הייתי שנה שלמה במעקב של בדיקות שתן אחת ל-3-4 שבועות, כדי לראות שאין חלילה דלקת בשתן, ובמקרה שיש חום חובה לבצע בדיקת שתן...
    ומעקב אצל נפרולוג, כעבור שנה התברר שבכליה אחת ההרחבה נעלמה, וכעבור שנה וחצי גם בכליה השנייה זה יסתדר....
    בד"כ זה המצב אצל כולם....
    ואם לא אז ממשיכים מעקב, כל עוד אין דלקת אין מה לדאוג....זה אומר שהמבנה של אגן הכלייה שונה קצת, אבל ההשפעה היחידה שיש לכך היא שלילדים שיש הרחבה כזו, יש נטייה גדולה יותר לפתח דלקות בשתן....
    אצלנו תודה לאל, מעולם לא היה!
    מקווה שגם לכן לא יהיו....
    בהצלחה!!!
    1
  • גם אצלי גילו הרחבת אגני כליה אצל העובר אבל נאמר לי שיש סיכוי קטן לתסמןנת דאון למרות שזה הממצא היחיד, האם למישהי הייתה הרחבה באגני כליה אצל העובר והתינוק נולד בריא. תכתבו כמה הרחבה היה לכם בשבוע 31. תודה לעונות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה