כאבי מחזור סימן להריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני מאחרת ביומים.יש לי כאבים כמו לפני מחזור.
    האם בהריון התחלתי ישנם כאבים כמו כאבימחזור.
    עלי לציין שחלק מהכאבים הם גם דקירות בחזה .
20 תגובות
עמוד 1
  • כן יש כאבים כמו של מחזור גם בתחילת הריון.
    יש לך איחור יומיים, למה את לא עושה בדיקה???

בהצלחה
  • זה הריון ראשון שלי אם כן ומחר יש לי תור אצל הרופא כי קבעתי בכל מקרה בתאריך הזה שאם אני אקבל הוא יתן לי טיפול נוסף כי אני אחרי טיפול עם כדורים ואם לא אז מה הוא יתן לי בטח בדיקת דם.הוא מחר יכול לראות אם אני כן בהריון?
  • היי,

לדעתי הרופא לא יוכל לדעת אם את בהריון עדיין,
    כי עדיין לא יכולים לראות כלום.
    הוא ישלח אותך לבצע ספירת דם.
    תבצעי בדיקת הריון בכדי שתוכלי לדעת מה קורה איתך.
    ובהצלחה בבדיקות דם

שיהיה כן
  • היי,
    בהריון אכן יש כאבים כמו לפני מחזור, לפחות לי היו. לי היה איחור של חמישה ימים, כאב לי החזה מאד וגם היו לי כאבים כמו לפני מחזור והייתי ממש בטוחה שאני עומדת לקבל. בכלל לא עלה על דעתי שיכול להיות שאני בהריון, למרות האיחור הגדול יחסית (המחזור שלי תמיד מאד מדייק). אפילו אחרי שעשיתי בדיקה ביתית והקו היה מאד חזק וברור, עדיין חשבתי שאולי זו טעות....
  • היי שלי
    ממש ממש עודדת אותי.היום הייתי אצל הרופא.הרופא שלי מנהל מיון נשים בכפר סבא,הוא לא שלח אותי לבדיקת דם אלא נתן לי כבר כדורים לחיזוק ההריון ואמר שאני אבוא אליו ביום ראשון אם אני לא אקבל ואז אפשר באולטראסאונד לראות את ההריון.
    הוא טען שחבל לעשות בדיקת דם שאם יצא שלילי אז...?
    מקווה שלא אקבל
    נהיה בקשר
    מירית
  • היי מיריתוש
    גם לי היה את מה שתיארת- כאבי מחזור שלא הפסיקו אחרי 3 ימים- ואיחור של 2-3 ימים
    עשיתי אתמול בדיקה ביתית שיצאה חיובית
    והיום עשיתי בדיקת דם...
    למה שלא תעשי בדיקה ביתית?

דוק :-)
  • שלום לכם יש לי נפיחות בבטן וכאבים בחזה ומאחר לי ביומיים ולחץ בבטן וכאבים בגב תחתון
    כאב מוזר שלא הרגשתי
    ואני מרגישה שאני צריכה לקבל כאבים של מחזור מה זה אומר ? אני מפחדת לקבל אוף השאלה אם זה גם אחת מהתסמינים גםכן
  • שלום לכם יש לי נפיחות בבטן וכאבים בחזה ומאחר לי ביומיים ולחץ בבטן וכאבים בגב תחתון
    כאב מוזר שלא הרגשתי
    ואני מרגישה שאני צריכה לקבל כאבים של מחזור מה זה אומר ? אני מפחדת לקבל אוף השאלה אם זה גם אחת מהתסמינים גםכן
    ככה קורה לי גם ברגע זה!!
  • שמישהי תעזור לי ??אני יומיים לפני מחזור יום רביעי עשיתי בדיקה ביתית שיצאה חיובית ,והיום שלילי מה עושים ??ממש רוצה כבר להיות אמא
  • היה לי ביוץ ביום חמייש שעבר ומאתמול יש לי כאבי בטן עמומים כמו לפני קבלת וסת אבל הוסת שלי אמורה להגיע רק ב20 לחודש מה לדעת יכול
    כמובן בגלל שאני ובעלי עשינו את כול שבוע הביוץ אני מאוד מקווה שהווסת לא תגיע
  • האם יכול להיות מצב של השרשה ללא דימום
  • ככה קורה לי גם ברגע זה!!

גם אני מרגישה ככה כבר יומיים עם כאב עמום בבטן התחתונה וכאבי גב תחתון אתמול הייתי אצל רופא משפחה והוא אמר של מדובר בדלקת בחלק התחתון של הגב אבל משמום מה יש לי תחושה אחרת

• גם אני מרגישה ככה כבר יומיים עם כאב עמום בבטן התחתונה וכאבי גב תחתון אתמול הייתי אצל רופא משפחה והוא אמר של מדובר בדלקת בחלק התחתון של הגב אבל משמום מה יש לי תחושה אחרת
    מה יכול להיות הריון והייתה הישתרשות ללא דימום
  • היי לקחתי גלולות במשך שנתיים וחצי ובחצי שנה האחרונה הפסקתי לקחת,
    תוך כמה זמן בערך אני אמורה להיקלט?
    והאם צריך להתייעץ עם רופא אם לא נקלטתי תוך 6 חודשים?
  • היי לקחתי גלולות במשך שנתיים וחצי ובחצי שנה האחרונה הפסקתי לקחת,
    תוך כמה זמן בערך אני אמורה להיקלט?
    והאם צריך להתייעץ עם רופא אם לא נקלטתי תוך 6 חודשים?
    היי, קודם כל מקווה שכבר נקלטת
    ואם לא אז בקרוב :)
    לי הרופא אמר פעם שאפשר להיכנס להריון ישר איך שמפסיקים גלולות
    לגבי 6 חודשים, אם את מתחת לגיל 35 עד שנה זה בסדר לא להצליח וזה טבעי, אם מעל גיל 35 תגשי להיבדק
  • היי , עשיתי בדיקה ביתית לפני יומיים והראה חיובי וגם בבית חולים ראו שחיובי לפני המחזור , והמחזור שלי אמור להיות עוד יומיים ויש לי כאבים בגב התחתון כמו מחזור זה הגיוני ?? והאם יש השתרשות ללא דימום ?
    הריון ראשון פליז עזרה ??
  • היי
    תגידו איך אתם מחשבות את הביוץ?
    והאם באמת צריך להרים רגליים?
    מה אתן אומרות?
    שתפו
  • אני אמורה לקבל מחזור עוד 4 ימים ויש לי כאבי מחזור כבר שבוע
    מזה אומר??
  • היי,
    אני בבוע 9 ויש לי עדיין כאבי מחזור לפעמים. האם מישהי גם הרגישה כך??
  • היי
    אני ממש סובלת בדרך כלל לפני ובזמן מחזור.
    מאחר לי ביומיים.
    החזה שלי גדל בטירוף, כאבים מטורפים (כמו לפני כל מחזור)
    וגם כאבי מחזור בבטן ובגב תחתון.
    אני מרגישה שצריכה לקבל כל רגע, זה הגיוני?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה