לא התאפקתי, עשיתי בדיקת הריון ויש פס חלשלוש אבל... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • וואי בנות אני המומה, תגידו לי אתן מה אתן חושבות.היום זה היום ה-27 למחזור יומיים שלושה לפני האיחור.עשיתי היום (לא בשתן של הבוקר אלא עכשיו) כי שוב כמו מפגרת לא יכלתי להתאפק! חיכיתי 3-5 דקות והיה רק את הקו החזק של הביקורת התבאסתי ושמתי את הדיקה בצד.עכשיו באתי להתלבש כדי לצאת לעבודה עברו יותר מעשר דקות אבל יש עוד פס ממש ממש חלש שצריך ממש אור חזק כמו הלוגן כדי לראות אותו אבל אני מצליחה לראות ...
    מה זה אומר...זה אחרי 10 דקות ...אני זוכרת מקרים בהן בנות גילו פה אחרי יותר מ10 דקות עוד פס ובסוף התברר שזה הריון ממש צעיר...אני אעשה עוד בדיקה עוד יומיים בשתן של הבוקר אבל האם יש פתח לתקווה?

לירון
19 תגובות
עמוד 1
  • לדעתי זה הריון
    התינוקת המלאכית שלי בגן העדן...
  • אני אישית לא עשיתי בדיקה ביתית ,אבל ממה שאני יודעת פס זה פס אז באמת נראה לי שיש לך תקווה

• לי זה נישמע כמו הריון .. אבל עדיף לעשות עם שתן ראשון של הבוקר ואחרי שיש איחור .. שיהיה בהצלחה
  • מזל טוב לדעתי את בהריון!!! וכמו שכולן פה אומרות פס זה פס!
  • ככה היה לי עם טל שיהיו ימים טובים ושפע של בשורות טובות!

• אתם מוזמנים לבקר ולברך באתר של נור:

www.nor1.weebz.com

]
    ]
    http://www.holdthatpic.com/

• בנות תודה רבה על התגובות אני מחזיקה אצבעות שזה אכן אומר שיש הריון!

לירון
  • זה בדיוק מה שהיה לי עם יואבי. בעיקרון פס זה פס, אבל פס שמופיע אחרי יותר מ-10 דקות עלול להיות לא נכון, אבל כמו שציינתי בתחילה- זה בדיוק מה שהיה לי והתוצאה....ידועה
  • היי לך
    את לא מאמינה גם אני שלושה ימים לפני המחזור ולא התאפקתי ועשיתי בדיקה ולא בשתן הראשון וגם לי יצא פס חלש.
    המון בהצלחה לשנינו אשמח לשמוע ממך שהכל בסדר בעזרת השם ואשמח גם לדווח בעוד שלושה ימים גם כן.
    בברכת בשורות טובות אמן.
    נ.ב אני עשיתי את הבדיקה בסביבות 11:00 אם גם את אז זה בכלל מטורף :)
  • כפיר 199 זה מטורף אני עשיתי בשעה 11:10 3 ימים לפני הווסת..איזה קטע..אבל גם לך יצא פס חלשלוש בטרוף שבקושי רואים אחרי 10 דק? אני חושבת שאם עושים לא בשתן של הבוקר ועוד 3 ימים לפני שזה מאחר אז להגיד תודה שזה בכלל יצא לי גם אחרי 10 דק לא? הרי זה כנגד כל הסיכווים ככה

לירון
  • בנות יקרות!
    חוסר הסבלנות מובן בהחלט- נראה לי שכולנו עברנו את זה.
    וכמו שאמרו- פס זה פס!
    אז בהצלחה!

http://newtickers.bump-and-beyond.com/6/699/69989.png
  • אני גם בדיוק כמוך... מנסה להתאפק...

בפעם הקודמת עשיתי בדיקה בייתית לפני האיחור ובסוף לא הייתי בהריון, הפעם אני אנסה להחזיק מעמד עד שבוע אחרי האיחור.

בעזרת ה'... בלי עין הרע.. טפו, טפו, טפו...

בהצלחה!

Hagigush
  • יש סיכוי טוב שזה הריון...

לי זה קרה. בבדיקה הביתית הראשונה שלי הופיע פס חלש אחרי יותר מ-10 דקות ובדיקת דם מיום אחרי הראתה רק בטא 6.

אני ממליצה לחכות כשבוע (עד כמה שזה קשה ואני יודעת שזה קשה) ולעשות בדיקת דם

בכל אופן אם קשה לך לחכות תעשי בשתן הראשון של הבוקר..
    בהצלחה
  • היי, גם לי זה קרה
    היה לי איחור של 2-3 ימים, וגם לא התאפקתי לבוקר... אז יצא לי פס מאוד חלש.. ואחרי 10-15 דקות הוא נהיה יותר ברור ובערב הוא נהיה כמעט כמו הפס השני!!
    לאומת זאת לאחותי פעם היה סיפור, שהתינוק שלה היה ממש בן כמה חודשים , היא חשבה שהיא שוב בהריון... בדיקה ביתית הראתה לה פס חלש, היא כבר נבהלה... אבל לאחר שעה בערך הוא נעלם... כך שתשימי לב אם הקו נייה יותר כהה או להפך...אני מאחלת לך המון הצלחה!!!

• היי אני בת 21 התחתנתי לפניי חודשים וכעת עשיתי בדיקת הריון(כזו שאפשר לעשות לפניי הזמן) זמן המחזור הבא הוא עוד שבוע יצא לי פס חזק ואחד מאוד מאוד חלש שצריך להתאמץ לראות אותו אבל לאחר דקה או שתיים הוא נעלם... בדקתי לפניי שעברו 10 דק
    מה זה אומר?
  • אני גם אחרי הפיפי לא של הבוקר. ואיחור של 2 -3 ימים פס אחד חזק ואחרי כמה זמן זרקתי אותו. ואמרתי בוא נבדוק עוד פעם ואני רואה עוד פס חלש.. ראוים אותו
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה