סקר קטן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות באיזה שבוע התחלתן לראות את הקו על הבטן אם בכלל?

17 תגובות
עמוד 1
  • קו על הבטן??? מה זה זה? מה לא מספיקים סימני המתיחה? טוב כנראה שאצלי טרם הופיע (אבל לא זכור לי שלאחותי היה..נקווה שגם לי לא) ואני בשבוע 13.
    סנדי

[
    http://www.holdthatpic.com/

• אצלי עדיין אין את הקו אבל אני זוכרת בהריון הקודם היה לי פשוט לא זוכרת מאיזה שבוע

• יש לי פס חלששששש... ואפילו לא שמתי לב (כי אני כבר לא רואה מה קורה שם למטה
  • אני לא זוכרת בדיוק מתי ... אבל זה היה מזמן... פחות או יותר סביב שבוע 20
    יום נפלא לכולן...
    בואי תראי איך גם את יכולה לעבוד מהבית כמוני...
    www.myagelworld.com/info
  • יש לי פס, לא שחור אבל כזה ברור- שאי אפשר לפספס, בערך מהיום הראשון של ההריון....
    אני חושבת שהוא בכלל נשאר שם עוד מההפלה שהיתה לפני בשבוע 7 וכבר אז היה פס עם נוכחות...
    ודווקא זה בכלל לא מפריע לי. זה די חמוד. הרבה יותר מפחיד אותי הפופיק שכבר התחיל לבצבץ, ונראה לי שאוטוטו הוא יוצא במלוא הדרו
  • אצלי גם לא יצא בכלל פס חום על הבטן אבל סימני המתיחה בהחלט חוגגים להם שם
    תפילה קטנה אישית...
    ליושב שם למעלה-תן לכולנו את הכוח להיות מאושרות בחלקנו אופטימיות וסבלניות , הצלח דרכנו ונסיונותינו, ושלח ברכה עלינו, אמן.
  • בערך בחודש שישי
  • יש לי פס,אבל ממש חלש.......או שזה שביל כזה של שערות
  • אצלי לא יצא בכלל פס חום על הבטן אבל סימני המתיחה יצאו בהחלט

• לי אין (עדיין)

• לי לא היה בהריון הקודם וגם הפעם עד עכשיו אין לי ומכווה שלא יהי
    יש לנו בן
    Nadia
  • לי אין פס, אבל צמחו לי איזה שתיים שלוש שערות.
    מה קורה עם סימני המתיחה? אני מורחת את השמן המסריח הזה באדיקות.. בכל זאת יהיו לי סימני מתיחה?
    לא מתאים...
  • בהריון של אור לא היה לי מקווה שלא יופיע בהריון הזה

• שבוע 23 בערך...

[
  • יש לי פס חלש חלש שבקושי רואים
    מקווה שישאר ככה

נסיכה קטנה שלנו, מחכים ומצפים לבואך

• האם פס כהה לאורך הבטן נשאר גם אחרי שנים ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה