בדיקת זכאות לדרכון אירופאי

פורטל יולדת מזמין אותך לערוך בדיקה מהירה לזכאותך להוצאת דרכון אירופאי, להנפקת דרכון אירופי ישנם יתרונות רבים, הוא מקנה זכות ללימודים אקדמאים מסובסדים בארצות אירופיות, קל יותר להוציא ויזה לארה”ב ~ מקל כניסה למדינות רבות באירופה ובעולם כולו ~ מאפשר רכישת נדל”ן בארצות אירופה ~ מקנה הטבות מס במדינות באירופה ~ מקצר תורים בשדות תעופה באירופה ~ פותח אפשרויות מגורים באירופה ~ מאפשר הקמת עסק באירופה ומקל על מציאת עבודה בחו”ל ~ מקל בקבלת אישור עבודה במדינות כמו אוסטרליה וארה”ב ועוד יתרונות רבים.

בואו נתחיל בבדיקה:

Fill out my online form.


עלות התהליך נעה בין 1000 ל 3500 אירו לאדם אחד וככל שבודקים ליותר בני משפחה העלות עשויה לרדת. לשם ביצוע בירור ראשוני של זכאותכם להנפקת דרכון אירופי עליכם לענות על כמה שאלות קצרות ובתוך כחצי דקה נראה אם ישנה סבירות גבוהה שאתם זכאים להנפקת דרכון אירופי, לאחר המענה על השאלות תתבקשו למלא פרטיכם ונציג משרד עו”ד העוסק בהנפקת הדרכונים יצור איתכם קשר טלפוני להשלמת התהליך והבהרת ההליך והעלויות.

אם כל היתרונות הללו לא שכנעו אתכם, חשבו על זה כך, לילדכם יהיה קשה הרבה יותר להנפיק דרכון של מדינה אחרת אלמלא אתם תעשו זאת כעת עבור כל התא המשפחתי, ככל שעוברות השנים נהיה קשה יותר להוכיח את הקשר לאזרחות המגיעה במדינות אירופה, על כן במידה והיתרונות הללו יכולים להועיל לילדכם בעתיד כדאי לממש את זכותכם להוצאת דרכון אירופי כעת.
הזכאות לדרכון אירופי התרחבה משמעותית בשנים האחרונות עם אישור זכאות מגורשי ספרד להנפקת דרכון פורטוגלי או ספרדי, ביניהם עולים לארץ ישראל ממרוקו, תוניס, עירק, תימן, טורקיה, מצרים, טריפולי, הולנד, בולגריה, סוריה, לבנון, יוון, ארגנטינה ועוד, אלה הצטרפו ליוצאי המדינות הבלטיות ומדינות אירופאיות נוספות בדגש על פולין, רומניה, גרמניה, ספרד, צרפת ועוד.

תגובות סגורות