כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

ביטוח בריאות לאנשים הכי יקרים לכם – הילדים שלכם

כמעט לכל אחד מאיתנו יש כמה וכמה ביטוחים, החל מביטוח רכב ועד ביטוח חיים. כולם חשובים, אבל אחד החשובים ביותר הוא ביטוח בריאות. אמנם, במדינת ישראל כל אחד ואחת זכאי לקבל שירותי בריאות דרך קופת החולים, אבל מדובר בשירותים בסיסיים שלעתים קרובות לא מספיקים לנו או לילדינו.
זמן קריאה:
4 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

חשיבות של ביטוח בריאות

בריאות הוא מושג רחב הנוגע בתחומים רבים – החל מבריאות הגוף ועד בריאות הנפש, וסל הבריאות הממלכתי מוגבל במה שהוא מספק. יש אדם הזקוק לתרופות למחלה קשה, אשר אינן נמצאות בסל הבריאות, ויש ילד הזקוק לטיפול פיזיותרפיה אצל מטפל שעליו קיבל המלצה – אך אינו עובד עם קופת החולים שלו. במקרה אחר, אדם עלול להזדקק לחוות דעת נוספת ממומחה בעל שם שמקבל רק מטופלים פרטיים. לשם כך דרוש ביטוח בריאות, המאפשר מענה למגוון רחב מאוד של צרכים, להם אנו נזקקים כשמצב בריאותנו אינו שפיר.

במידה רבה, בריאות ילדינו חשובה לנו אפילו יותר מבריאותנו אנו. אנו מבקשים להגן עליהם ולהבטיח את שלומם ובריאותם, לאורך כל תחנות חייהם.

בעידן בו שיטות חדשות לטיפול בבעיות רפואיות שונות מתפתחות כל הזמן, מי שנמצא עם יד על הדופק, יכול לסייע לילדיו ולהקל עליהם, ולא בכדי הורים רבים אינם מעוניינים להסתפק בשירותים שמציעות קופות החולים.

כמעט כל הורה יאמר בלי לחשוב פעמיים כי אם חס וחלילה ילדו יזדקק לתרופה או לטיפול כלשהו אשר אינם נמצאים בסל הבריאות, הוא יעשה הכל כדי לספק לו אותם, ולא מדובר רק במחלה פיזית. גם אם הם סובלים מבעיות התפתחות, בעיות רגשיות או אפילו עודף משקל – אנו, כהורים, נהיה מוכנים להפוך כל אבן כדי לטפל בהם.

זה בדיוק המקום להיעזר בביטוח בריאות. עדיף להיערך מבעוד מועד ולרכוש ביטוח רפואי, המכסה את הוצאות הטיפול הבריאותי, הנפשי וההתפתחותי עבור הילדים.

מדיכלל שירותים לילד – ביטוח בריאות מקיף

חברת כלל ביטוח ופיננסים מציעה לשם כך את פוליסת ביטוח הבריאות “מדיכלל שירותים לילד“.
מדובר בביטוח בריאות הכולל את כל הטיפולים הנחוצים לילדים – החל מטיפול בבעיות ההתפתחות, דרך טיפול בבעיות קשב וריכוז ועד הדרכת הורים.

מדיכלל שירותים לילד” הוא נספח ביטוחי המספק כיסויים מגוונים, ביניהם כיסוי עבור טיפולים “משלימים”. לעיתים, דווקא הם אלה שניתן להפיק מהם תועלת רבה. למשל, כיסוי לרכיבה טיפולית, טיפול באמצעות שחייה או באמצעות בעלי חיים.

כאשר הורים מבקשים לקבל את הטיפולים האמורים עבור ילדיהם באופן פרטי, אלו כרוכים בתשלום של מאות שקלים לטיפול, כך שמדובר בהוצאה מצטברת של אלפי שקלים בעבור טיפול ממושך. לכן, ברור מדוע ביטוח יכול לעשות את ההבדל בין קבלת הטיפול במחיר סביר, לבין הצורך לוותר עליו בשל עלותו הגבוהה.

ביטוח זה מספק גם כיסוי לאבחונים שונים, כגון אבחון דידקטי או פסיכו-דידקטי ואבחון בעיות קשב. בנוסף הוא מכסה טיפולים בבעיות הרטבה ושינה. יתרון נוסף של הביטוח הוא בכיסויים הייחודיים לכלל ביטוח ופיננסים, כמו ביקור במרפאות חירום והדרכות הורים.

כאמור, קופות החולים מציעות מענה גם לצרכים אלו, אבל מדובר במענה מוגבל – הן מבחינת ההיצע והן מבחינת משך הטיפול. לא תמיד ההורים מצליחים למצוא תורים זמינים בטווח הזמן הרצוי או במיקום הרצוי. לעתים קרובות, ניתנת זכאות למספר מוגבל של מפגשים או למכונים ספציפיים, שאינם מציעים את השירות שהילד זקוק לו.

מי שמחפש מענה מקיף, ימצא אותו בפוליסת ביטוח בריאות מסוג “מדיכלל שירותים לילד“.

* האמור הינו מידע כללי בלבד וזכויות המבוטח יהיו בהתאם לתנאי תכנית הביטוח המלאים לרבות סייגים וחריגים | בכל מקרה של סתירה יגברו הוראות תכנית הביטוח | האמור אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי המתחשב בצרכים של כל אדם | ההצטרפות לביטוח כפופה לחיתום רפואי ואישור המבטח | כלל חברה לביטוח בע”מ.  

כתבות הכי נצפות בקטגוריה

אפליקציה של יולדת

רק רגע!
לפני שאת עוזבת אל תפספסי את ערכת חיבוק בקופסא, מוצרים מדהימים לקראת הלידה

דילוג לתוכן