'לישון כמו תינוק' ב-3 צעדים פשוטים

'לישון כמו תינוק' ב-3 צעדים פשוטים

כשהתינוק ישן שנת לילה טובה גם אתם יכולים לישון 'כמו תינוק'. כדי לסייע לכם לפתח שגרת ערב נוחה ונעימה פיתחנו עבורכם שיטה, אשר הוכחה מחקרית, ומורכבת משלושה שלבים בלבד. השיטה מיועדת לתינוקות בני 7-36 חודשים ומסייעת להם לישון טוב יותר ולמשך פרק זמן ארוך. מי שיתמיד בשיטה יראה, קרוב לוודאי, שינוי חיובי כבר בתוך שבוע בלבד.

שלב 1 – חם ונעים באמבט

כפי שהורים רבים יודעים, אמבטיה נעימה היא ההתחלה המושלמת לשגרת טרום-שינה. הכינו לעצמכם מראש את כל מה שאתם זקוקים לו בהישג יד (סבון, שמפו, משחק כלשהו במידת הצורך, מגבת ועוד), הקפידו על גובה מים רדוד ועל טמפרטורת מים חמימה אך לא חמה מדיי. אם יש ברשותכם מדחום למים השתמשו בו ואם לא – טבלו את המרפק שלכם והרגישו בעצמכם. הכניסו למים תרחיץ המיועד לתינוק, כמו אל-סבון אמבט לפני השינהTM ג'ונסונס® בייבי וערבבו אותו כדי שהפיזור יהיה אחיד. וודאו שאתם תומכים ואוחזים בתינוק במשך כל הרחצה ולעולם אל תשאירו אותו לבד באמבטיה, בכל גיל, אפילו לא לדקה אחת! בעדינות ולאט, רחצו את התינוק (לא בטוחים איך? המדריך המלא לרחיצת התינוק יסייע לכם). לאחר שסיימתם, הוציאו את התינוק החוצה, עטפו אותו במגבת רכה ויבשו היטב בטפיחות קלות.

שלב 2 – מגע נעים ומלטף

בתום האמבטיה ולפני הפיג'מה, עיסוי נעים ייתן לתינוק תחושת ביטחון ואהבה והזדמנות נהדרת להעמיק את הבונדינג והקשר ביניכם. את העיסוי שלפני השינה מומלץ לעשות עם תחליב לתינוקות, כמו תחליב לפני השינהTM ג'ונסונס® בייבי. יש לעסות את התחליב על העור בתנועות רכות. זכרו שאין דרך נכונה לעיסוי תינוק אבל אם אתם מרגישים שאתם זקוקים להנחייה פשוט קראו את המדריך לעיסוי תינוקות שייתן לכם נקודת התחלה מצויינת.

שלב 3 – ששששש... שקט מסביב

ברכותינו, הגעתם לשלב האחרון והחשוב ביותר: בדקות שלפני ההשכבה הקפידו על שקט, רוגע ואווירה נעימה מסביב. על התינוק שלכם עבר יום ארוך של למידה, התפתחות, משחק, בכי וצחוק. עכשיו 'הורידו לו הילוך' על ידי סיפור לפני השינה או שיר ערש. ישנם הורים שמאכילים את התינוק בשלב זה בארוחה האחרונה של היום. אם גם אתם עושים זאת, האכילו אותו והקפידו שלא יירדם תוך כדי ההאכלה. כדי שהתינוק שלכם ילמד שהגיע הזמן ללכת לישון הניחו אותו במיטה כשהוא מנומנם אך עדיין ער. שיטה זו תעזור לו להבין כיצד להרדים את עצמו שוב, כאשר יתעורר במהלך הלילה.

אם תקפידו על שלושה שלבים אלו במשך שבוע ימים, תתחילו לראות תוצאות!

חלומות נעימים...

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות