בדיקת הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    אני נמצאת בערך כ-6 ימים לפני הופעת המחזור החודשי שלי.
    רציתי לדעת אם אפשר לבצע עכשיו בדיקת הריון ביתית? אם יש סיכוי שיראה תשובה חיובית במידה ויש הריון?
75 תגובות
עמוד 1
  • תקני מקלון הזהב
    אני עשיתי בשתי ההריונות חמישה ימים לפני קבלת המחזור
    ובשתיהם זה אישר

• ככה קוראים לזה? להגיד למוכר שיביא לי מקלון זהב?

מאיפה אני קונה אותו?
  • בבית מרקחת וזה בד"כ על המדפים, לא צריך לבקש מהרוקח..רק לוקחים והולכים לשלם בקופה.
    תקני מקלון הזהב, או יס או נו פרופשיונל. אלו הכי טובות לזיהוי היריון לפני המחזור.

בהצלחה

• והערכות האלה יכולות לזהות הריון 6-5 ימים לפני הופעת המחזור?

מתי הכי כדאי לבצע את הבדיקה? זו בדיקה מסובכת?

ד"א יכול להיות שיש הריון גם אם מרגישים את התחושות של הלפני קבלת מחזור....?
  • כביכול כתוב שהן כן יכולות לזהות 5-6 ימים לפני המחזור...אבל אל תקחי את זה כעובדה.
    לפעמים הביוץ יכול לאחר ואז הבדיקה לא תזהה הריון גם אם אכן יש הריון.

כדאי לבצע את הבדיקה עם הפיפי הראשון של הבוקר.
    בדיקה ממש לא מסובכת - פותחים את האריזה, עושים פיפי על המקל למשך 5-10 שניות (תבדקי בבדיקה מה כתוב), מחכים 2 דקות - ומופיעה התשובה.

וכן, יכול להיות הריון גם במידה ומרגישים את התחושות האלה שיש לפני מחזור - לפעמים התחושות שלפני מחזור והתחושות של תחילת הריון מאוד זהות.

בהצלחה!

• אני במקומך מחכה ועושה בדיקה באיחור...

בהצלחה
  • כשאת אומרת בדיקה באיחור את מתכוונת יום אחרי שאני אמורה לקבל או מעבר לזה?
  • כן מותק.אני עשיתי בדיקה פעם לפני האיחור והיא יצאה שלילית, למרות שכבר הייתי בהריון. רמות הבטא היו ממש נמוכות עדיין ולכן בשביל לא להתאכזב, עדיף לך לחכות עד יום איחור לפחות. אני ממש מבינה את חוסר הסבלנות, הייתי בדיוק ככה ועשיתי אין ספור בדיקות הריון... בהצלחה!
  • היי,

אני עשיתי בדיקה כמה ימים לפני האיחור, ביום האיחור ואפילו 3 ימים אחרי האיחור ובכולם הבדיקה יצאה שלילית.

רק שבוע בדיוק אחרי היום בו הייתי אמורה לקבל (וכאמור לא קיבלתי) הבדיקה הראתה תשובה חיובית.

כפי שאת יכולה לראות משתובות של הבנות כאן אצל כל אחת זה שונה וגם אם יש איחור והבדיקה שלילית עדיין יש תקווה.

שיהיה בהצלחה ותתאזרי בסבלנות - זה כדאי
  • כשנכנסתי להריון היו לי כמעט את כל תופעות המחזור כולל כאבי בטן
    אז כן זה אפשרי בהצלחה

• הכל אפשרי בהריון ...

אני הייתי מחכה ליום- יומיים לפני קבלת המחזור או יום המחזוור או יום אחרי המחזור...
    בכדי לא להתאכזב......
    (אני בדקתי 3 ימים לפני קבלת המחזור כי הייתי בטוחה בטוחה בטוחה בטוחה... חלמתי על זה חלומות כבר)

ואני השתמשתי ביס נו פרופסשיונל שמזהה כמה ימים (נראה לי 4-5) לפני המחזור- אז הוא טוב....

• אני מתכוונת כשבוע איחור מניסיון. גם בהריון עם אוריאל וגם בהריון הזה עשיתי בדיה ביום של המחזור, ביומיים איחור וב - 4 ימים איחור וכולן יצאו שליליות!!! אחרי שבוע הן יצאו חיוביות...

אז ההחלטה היא שלך אבל רק באיחור!! יום, יומיים ועד שבוע...

בהצלחה
  • אני מתכוונת כשבוע איחור מניסיון. גם בהריון עם אוריאל וגם בהריון הזה עשיתי בדיה ביום של המחזור, ביומיים איחור וב - 4 ימים איחור וכולן יצאו שליליות!!! אחרי שבוע הן יצאו חיוביות...

אז ההחלטה היא שלך אבל רק באיחור!! יום, יומיים ועד שבוע...

בהצלחה
  • רציתי לומר לכן קודם כל תודה רבה על כל העזרה!

שנית,באמת עשיתי בדיקה ביום שישי וגם היום(-יום ראשון) בבוקר ושניהם יצאו שליליות. (-את שניהם עשיתי בבוקר).
    סתם שאלה כללית- במידה ועשיתי פיפי באמצע הלילה-זה עלול להשפיע על ריכוז ההורמון בבוקר? זה עלול להשפיע על התוצאה של הבדיקה או שאין לזה חשיבות לגבי התוצאה...?

אני לא יודעת במדויק מתי יהיה המחזור שלי... אבל זה נע בין יום שני ליום שישי השבוע הזה...

קניתי את הבדיקה של יס או נו אבל אני לא יודעת אם היא הייתה פרופשיונל...היו שמה כמה יס או נו...בכמה צבעים....ולא ידעתי מה לקחת....מה אני צריכה לקחת??

אני ובעלי רוצים לערוך בדיקה נוספת מחר או עוד יומיים ולאחר מכן באיחור...(-שאני לא יודעת בוודאות מתי הוא מתחיל...)
  • דבר ראשון בהצלחה!!!

אני במקומך הייתי הולכת על בדיקת דם ולא בדיקת הריון ביתית. יותר אמין, יותר מדוייק.
    את הולכת לרופא- אפילו רופא משפחה, מבקשת בדיקת הריון, עושה בדיקת דם קטנטונת ובד"כ אחה"צ, מקסימום למחרת בבוקר יש לך תשובה מדוייקת.

• האמת שאמרתי לבעלי שאולי נלך על בדיקת דם וזהו...

מקבלים באותו יום אחר הצהרים או למחרת את התשובה? כדי לקבל את התשובה צריך לחזור לרופא שנתן את הטופס לבדיקה,לא?

דבר שני-בדיקת דם יכולה לגלות עכשיו אם יש הריון או לא? ז"א במידה שהבדיקה היא לא חיובית זה אומר שזה באמת ככה ברוב האחוזים או שיכול להיות מציאות כזאת שגם אם התשובה לא חיוביות יכול להיות שיש הריון?
  • את שתיהן עשיתי יום ויומיים לפני איחור (בהריון הנוכחי) והיה שלילי

• בשביל מה סתם לעשות 1000 בדיקות לפני איחור?
  • אבל הבעיה היא שאני לא כ"כ יודעת מתי יוצא לי האיחור...
    יש לי את התאריך של המחזור האחרון...

המחזור לשלי לא מדוייק ב100%...החזור אמור להיות השבוע...
  • המחזור שלי לא מדוייק ב-100%

המחזור אמור להיות באחד מימות השבוע...כך שאני לא יודעת מתי יצא האיחור כדי לבדוק...
  • תראי.... האיחור הוא 28-40 יום מתחילת המחזור שלך. זה תלוי בכל אישה וגופה.
    אם האיחור שלך אמור להיות השבוע תעשי בדיקת הריון ביתית שבוע הבא. תתאפקי עוד שבוע. ואם גם אז ייצא שלילי ועדיין לא קיבלת לכי תעשי בדיקת דם...

זו דעתי. אני עשיתי בדיקה בייתית ביומיים איחור - יצא שלילי, 4 ימים איחור - יצא שלילי - שבוע איחור ויצא חיובי - בשני ההריונות.....

לשיקולך
  • אז את אומרת שאין טעם ללכת לעשות השבוע בדיקת דם.....?
  • מתי היה תאריך מחזור אחרון?

• אם את בהריון אז בדיקת דם בטוח תגלה את זה כבר עכשיו במיוחד אם האיחור הוא השבוע. אני אישית הייתי מחכה לאיחור של שבוע ואז עושה בייתית. למה לטרטר את עצמי?

תעדכני
  • 15/3/11. ט' באדר ב'
  • את עוד לא באיחור. תחכי לפחות עוד שבוע וחצי.... זו דעתי אבל ההחלטה היא שלך

• אז במידה ואני עושה עכשיו בדיקת דם ויוצא שלילי זה אומר שאין הריון?

האמת? קשה לי (-וגם לבעלי לחכות)...ואם את אומרת שבדיקת דם בטוח תגלה אז למה לא לעשות? אני יכולה לבצע אותה ביום שלישי/רביעי...
  • יום שני בבוקר בדיקת דם
    בהצלחה

• אם את ממש לחוצה תעשי בדיקת דם השבוע לקראת סופו.... כי אם היה איחור בביוץ - קורה - אז בדיקת דם מוקדמת תראה שלילי גם אם את בהריון. חכי ליום רביעי חמישי הזה ותעשי בדיקת דם

בהצלחה ותעדכני
  • יש לי תור לרופא משפחה מחר אחרי הצהרים והוא יביא לי את הטופס לבדיקת דם ואבצע את הבדיקה השבוע...

איזה מעמד מלחיץ...................
  • בהצלחה
  • תודה רבה רבה!!

אעדכן!!
  • רגע לפני....יש לי 2 שאלות:

1. אם אני עושה פיפי באמצע הלילה אין לזה השלכות על תוצאת הבדיקה של הפיפי בבוקר? כי אומרים שהכי טוב לעשות את הבדיקה בבוקר שאז רמת ההורמון גבוהה. האם יש לפיפי בלילה השפעה על הפיפי בבוקר?

2. במידה והבדיקת דם מראה תוצאה לא חיובית זה אומר שאין סיכוי שהתשובה תשתנה?
  • 1. עדיף לך לחכות לבוקר כי ההורמון של ההריון נמצא בריכוז גבוה בבוקר
    ולבדיקת הריון יותר קל לזהות את ההורמון במידה ואין איחור במחזור עדיין
    2. בדיקת דם היא הבדיקה עם אחוזי התוצאה הנכונה הכי גבוהים כלומר 100%
    עם עשית בדיקת דם וזה יוצא שלילי את יכולה להיות בטוחה שזה שלילי
    מקווה שיצא חיובי כמובן בהצלחה ולעדכן

• אין לי שמץ אבל אני יודעת שהפיפי של הבוקר הוא לא מדולל בנוזלים ואוכל כמו של היום אז הוא מרכז בתוכו יותר את ההורמון.
    את יכול לעשות פיפי במהלך הלילה ולדעתי
  • 1. זה אומר שבמידה ובלילה יש לי צורך לעשות פיפי כדאי לי מאוד להתאפק איתו עד הבוקר גם אם מדובר יחסית בשעות המוקדמות של הלילה ויש עוד זמן לבוקר?

2. אם אני עושה מחר בדיקת דם והתוצאה היא לא חיובית זה אומר שב-100% אני אקבל מחזור ונצטרך לחכות לחודש הבא?
  • את כן יכולה לעשות פיפי במהלך הלילה
  • מצד אחד כ"כ רוצים לעשות את הבדיקה מחר...
    ומצד שני רוצים גם לחכות...

זה מול זה-אני חושבת שהרצון לעשות מחר גובר ולכן אני לא יודעת מה לעשות!=/

אני חשה שאפילו בעלי מתקשה עם כל המתח הזה והוא חפץ בבדיקה כמה שיותר מהר...
  • מאמי העצה שלי זה לחכות הלחץ הזה לא מועיל לאף אחד מאוד חשוב שתיהי
    רגועה

• גם אני בעד לחכות לאיחור...
    זה יום מדיי אם ואם ואם... כרגע...
    חכי לאיחור ואז תראי מה יהיה...

תנו חיוך, הכל לטובה!!!!
    VIL
  • אתמול הלכתי לרופא כדי לקחת טופס לבדיקת דם.

היום אני ובעלי התמהמנו בבית ונבצר מאיתנו ללכת היום.....

הרופא אמר שאם יהיה הריון אז הם יראו את זה בבדיקה כבר עכשיו...ככה שחשבנו אני ובעלי לבצע את הבדיקה כבר מחר כי לפי איך שהבנו את הרופא זה לא כ"כ משנה אם נדחה את זה..ממילא נראה את התוצאות באופן של 100% גם עכשיו...

בכל אופן-ממש מרגיש לי בתחושות-תחושות של מחזור...למרות שאני חשה שהכאבים הם כאבים די מוזרים... כאבים עם תחושת כובד בחלק התחתון של הבטן...(-או שמא זה פסיכולוגי שההרגשות אינן שייכות למחזור............?? =/ )
  • מתוקה,

עד שלא תבדקי את העניין ע"י בדיקה ביתית או בדיקת דם יהיו לך תחושות מוזרות וכיוון שאת מטבע הדברים רוצה לשייך אותן להריון זה מה שיקרה ולא תצליחי להבחין במה מדובר
  • בהצלחה מחר
  • טוב,אז ככה...

היום הלכתי לבצע את הבדיקה...ודקה אחת לפני שנכנסתי לקופת חולים הרגשתי מן נוזלים יוצאים לי על התחתונית. התלבטתי האם זה הפרשות או שמא קיבלתי את המחזור...

החלטתי שאני עושה את הבדיקת דם ואח"כ בודקת את העניין....
    אחרי שסיימתי את הבדיקה נכנסתי לשירותים וראיתי ש....קיבלתי.... אוף אוף אוףף!!!!!
    (-אומנם הרופא שהביא לי את הטופס לבדיקת דם אמר שיש אפשרות כזו שיהיה הריון עם מחזור...אך אני חושבת שדבר זה די נדיר ודי לא מצוי,לא?)

בקיצור,באסה!!
  • אין מה לעשות. החודש יהיה החודש שלך גם! חכי לתשובה בכל אופן

תחזיקי מעמד
  • אוף. ממש התבאסתי. אני מחכה לתשובות...אולי למרות הכל יהיה...מי יודע?

חברה שלי אמרה לי שיש אפשרות כזו להריון למרות הכל ושהיא אישית הכירה די הרבה בנות שככה היה להן...

ואני תוהה לעצמי-מה הסיכויים שזה באמת אפשרי??
  • זה קורה. מה עם תשובות? יש? מישהי מהמשפחה שלי היה לה מחזור 3 חודשים ופתאום החלו בבטן "מיחושים" אז הלכה לרופא נשים והוא אמר לה שהיא בחודש שלישי וכמה ימים..... היא היתה בשוק
  • הגיעו התשובות. שלילי...........
  • אוי
75 תגובות
עמוד 1
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה