בטא גבוהה ללא שק/דופק - תקשיבו לאינטואיציה שלכן ! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות !
    פעם אחרונה שהייתי פה זה היה לפני 10 שנים בהריון הראשון .
    היום אני בהריון שלישי - שבוע 6+3
    שהתחיל בדרמה ענקית שכמעט נגמרה בגרידה מיותרת בגלל שרופאים חושבים שהם אלוהים !
    כל הזמן שחיפשתי ברשת סיפורים ומקרים דומים לשלי כדי להירגע , לא מצאתי הרבה והבטחתי לעצמי שכאשר אדע בדיוק מה קורה איתי , אכתוב בפורום כדי למנוע מבנות אחרות לעבור את הסיוט הנוראי שאני עברתי בשבוע שעבר .
    קצת ארוך אבל אני מרגישה שליחות לחלוק את זה ואם אעזור לאישה אחת - את שלי עשיתי.
    אז ככה - בדיקת הריון חיובית ראשונה ב9/07 - 234 בטא
    מחזור אחרון לא סדיר בכלל (!!) 06/06
    שבוע אחרי זה - בטא 10,000 (בוצעה כי הרופאה ביקשה)
    הרופאה קוראת לי לבדיקה ולא רואה שק הריון . מתחילה לחפש בטירוף ורואה משהו בשחלה ימנית . מיד אומרת לי שזה כמעט וודאי הריון חוץ רחמי כי בבטא כזאת חייבים לראות שק ומפנה אותי בדחיפות למיון . למרות שאין לי שום סימפטומים !!
    במיון בודקים אותי 2 רופאים ואומרים שלא ממש רואים בברור שיש הריון חוץ רחמי , אבל בגלל שאין שק ברחם והבטא גבוהה זה בוודאות הריון חוץ רחמי ומאשפזים אותי במחלקה , בצום כי למחרת עושים לי ניתוח כריתת חצוצרה ושחלה .
    לשאלתי האם יש סיכוי שזה עדיין יהיה תקין אומרים לי חד משמעית :"לא" .
    בבדיקת אולטרסאונד במחלקה בבוקר בודקות אותי 2 טכנאיות , מחפשות ומחפשות ולא רואות הריון חוץ רחמי , אלא רואות משהו קטן בתוך הרחם . קוראות ל2 רופאים והם מסתכלים וגם לא בטוחים שיש משהו בשחלה ורואים משהו קטן לא ברור ברחם .
    אני אומרת להם :"אתמול לא היה כלום ברחם והיום יש , אולי זה מתפתח ... אולי פשוט נורא מוקדם לראות משהו...אני סהכ לפני שבוע גיליתי על ההריון ."
    הם עונים לי : "לא! זה בטוח הריון לא תקין . או לא תקין בתוך הרחם או מחוץ לרחם. נחכה לבטא של הבוקר ונחליט מה לעשות"

הבטא מגיעה - 12,000 .
    באים אלי הרופאים ואומרים :"החלטנו שנעשה לך קודם גרידה ואז נמדוד בטא , אם אחרי שנוציא את התוכן הרחמי הבטא תישאר גבוהה - נעשה גם את הניתוח השני "

מפה לשם , לא הספקתי לקלוט מה קורה תוך חצי שעה מורידים אותי לחדר ניתוח .
    המרדים מדבר איתי ,
    מכניסים אותי לחדר ניתוח , קושרים לי את הידיים , מכניסים עירוי לווריד .
    נכנס המנתח , מסתכל על התיק שלי ועוצר לרגע .
    מתקשר למנהל מחלקה ומתחיל לדבר איתו ולנסות להבין למה מנתחים אותי . למה גרידה .
    הוא משתכנע , מנתק את השיחה וניגש אלי .
    אומר לי :"את יודעת למה את פה ? אני הולך עכשיו לבצע לך גרידה"
    ראיתי בעיניים שלו שהוא לא שלם ב-100% ואני שואלת אותו
    "ואתה , יכול להסביר לי למה אני פה ? אין לי שום סימפטומים , לא ראו הריון חוץ רחמי , היום פתאום ראו משהו ברחם ..."
    כל זה כשאני קשורה על מיטה בחדר ניתוח קפוא עוד שניה מרדימים אותי!!
    הוא שואל :"זה הריון רצוי ומתוכנן?"
    "כן" אני עונה .
    הוא לוקח את הטלפון ויוצא לדבר עם מנהל המחלקה איזה 5 דקות , חוזר ואומר :"החלטנו לחכות , אין סכנה בהריון תוך רחמי לא תקין , נחכה עוד קצת . אם צריך - אנתח אותך מחר"

ומוציאים אותי מהחדר ניתוח כאשר כולי לא מאמינה , הדמעות זולגות בלי שליטה , מחזירים לי את התקווה שכל הזמן היתה בתוכי והם בצורה כזאת גורפת ניסו לקחת ממני . לא הותירו בי ספק שההריון לא תקין .

בפנים הרגשתי שהכל תקין . אבל כש-5 רופאים אומרים לך חד משמעית שזה לא - זה מערער .

בקיצור שחררו אותי ואמרו שסביר להניח שההריון לא תקין וזה "יסתדר" לבד . בעוד שבוע ללכת לאולטרסאונד .

כל השבוע אני עם בחילות איומות , עייפה ומותשת נפשית ופיזית , משחזרת ללא שליטה את היממה הטראומתית הזאת , לא ישנה טוב .

אמרתי , אני חייבת ללכת לאולטרסאונד לראות שיש התקדמות והשק הקטן והלא ברור שראו בבית החולים גדל קצת , שאני לא סובלת לחינם .

בעלי ואני היינו היום באולטסאונד , במקום חדש שלא מכיר את סיפור שלי . רציתי מקום נייטרלי .

ראו עובר יפה , בשק יפה , עם דופק !!!!!!!!!!!! תקין לחלוטין ותואם שבוע .

מרוב שהם דפקו לנו שם את המוח אפילו פחדנו לשמוח . כל כך ערערו אותנו .

ההבנה שהם כמעט הרגו לנו את העובר בלי שום סיבה , רק מחיפזון ופאניקה מיותרת ולא ברורה .
    ההבנה שזה היה עניין של שניה ואם לא הייתי עירנית ועוצרת את הרופא בחדר ניתוח , היום הייתי אחרי גרידה .

לא נתפס .

בנות , נכון שיש נורמות וסטטיסטיקות ומעל בטא מסוימת אמורים לראות דופק לפי הספרים - גוף האדם זאת לא מכונה .
    רופאים הם לא אלוהים .
    אנחנו חייבות ללמוד להקשיב לאינטואיציה והקול הפנימי שלנו גם אם הרופאים בטוחים בעצמם.

האינטואיציה שלי הצילה לי את העובר .

ואני רק היום פעם ראשונה יכולה להגיד שאני בהריון . שלישי .
    משאירה את ההתחלה האיומה הזאת מאחורי ומתסכלת קדימה בהתרגשות , מקווה להריון קל ונטול דרמות.
79 תגובות
עמוד 1
  • מאחלת היריון תקין ובריא!

הכי חשוב להקשיב לגוף!! האינטואיציה שלנו היא הכי נכונה....

• אני עוברת עכשיו משהו דומה... זה הריון 3 שלי.
    אני בשבוע 5 בטא מעל 1000 ולא רואים שק הריון ברור. הבטא לא מכפילה את עצמה אבל עולה.
    הרופאת נשים אמרה שיש נקודה קטנה ברחם אבל זה לא נראה כמו שק, הפנתה אותי למיון בחשד שזה הריון חוץ רחמי. במיון בדקו אותי מספר רופאים ולא מצאו סימנים להריון חוץ רחמי, ראו שהנקודה ברחם גדלה מעט ועדיין המליצו לי להתאשפז ולבצע גרידה. אמרו לי שגם אם ההריון בתוך הרחם הוא לא תקין ואני אצטרך להפיל בהמשך.
    לא הסכמתי לגרידה והשתחררתי.
    אני צריכה לחזור לרופאה שלי כבר מחר להמשך בדיקות ומעקב.
    מאחלת לעצמי סוף מאושר כמו שלך.
    הסיפור שלך בהחלט מחזק את ההחלטה שלי לתת לזה סיכוי (למרות ההפחדות שאני מסכנת את הבריאות והחיים שלי).
  • אני עוברת עכשיו משהו דומה... זה הריון 3 שלי.
    אני בשבוע 5 בטא מעל 1000 ולא רואים שק הריון ברור. הבטא לא מכפילה את עצמה אבל עולה.
    הרופאת נשים אמרה שיש נקודה קטנה ברחם אבל זה לא נראה כמו שק, הפנתה אותי למיון בחשד שזה הריון חוץ רחמי. במיון בדקו אותי מספר רופאים ולא מצאו סימנים להריון חוץ רחמי, ראו שהנקודה ברחם גדלה מעט ועדיין המליצו לי להתאשפז ולבצע גרידה. אמרו לי שגם אם ההריון בתוך הרחם הוא לא תקין ואני אצטרך להפיל בהמשך.
    לא הסכמתי לגרידה והשתחררתי.
    אני צריכה לחזור לרופאה שלי כבר מחר להמשך בדיקות ומעקב.
    מאחלת לעצמי סוף מאושר כמו שלך.
    הסיפור שלך בהחלט מחזק את ההחלטה שלי לתת לזה סיכוי (למרות ההפחדות שאני מסכנת את הבריאות והחיים שלי).
  • את צודקת לגמרי, שחר,
    אולטרסאונד בשבוע כ"כ מוקדם לא אומר שום דבר. טוב שלא הסכמת עדיין לגרידה.
    סתם שתדעי- בארצות הברית ההנחיה הרשמית לאולטרסאונד ראשון בשבוע 8!!! רק אז אפשר לקחת ברצינות את מה שרואים שם, זה הרבה יותר וודאי.
    חכי עוד שבועיים ותחזרי על האולטרסאונד.
    מאחלת לך בשורות טובות!
    איושקה
  • היי, חייבת להעזר בניסיון שלכן.
    אני היום בדיוק בתחילת שבוע 6 והופיע לי דימום.

הלכתי לעשות אולטראסאונד ולא ראו שק הריון.

בבדיקה אצל הרופאה היא הכניסה אצבע ואמרה שראתה על האצבע משהו שנראה כמו חומר הריוני והסיקה שמדובר בהפלה.

שלחה אותי לבדיקת בטא והיא 2142 כרגע ואני אמורה עוד יומיים לבדוק שהיא יורדת.

האם זה וודאי הפלה? מישהי חוותה משהו דומה?

מתוסכלת...
  • אמאל'ה
    אתמול קרתה לי אותה סיטואציה בדיוק
    הייתי בבדיקה והרופאה לא ראתה שק היריון
    עשיתי היום בדיקת דם והתוצאה היא רמת בטא 4540
    כולי במתח
  • יש אפשרות לדבר איתך באופן פרטי?
  • אני ממש אשמח שתבדרי איתי דחוף 0544786405
  • היי אשמח לשוחח בפרטי
  • וואווו...
    אני בשבוע 7 בטא 68.000 לא רואים עובר,
    רואים רק שק הריון וחלבון נראה לך שזה תקין?
  • היי, חייבת להעזר בניסיון שלכן.
    אני היום בדיוק בתחילת שבוע 6 והופיע לי דימום.

הלכתי לעשות אולטראסאונד ולא ראו שק הריון.

בבדיקה אצל הרופאה היא הכניסה אצבע ואמרה שראתה על האצבע משהו שנראה כמו חומר הריוני והסיקה שמדובר בהפלה.

שלחה אותי לבדיקת בטא והיא 2142 כרגע ואני אמורה עוד יומיים לבדוק שהיא יורדת.

האם זה וודאי הפלה? מישהי חוותה משהו דומה?

מתוסכלת...
    היי,
    זה בדיוק מה שקורה לי עכשיו.
    אשמח לשמוע את ההמשך
    מה הייתה התוצאה?
    האם העובדה שלא רואים שק הריון והיה דימום מבשרת על הפלה?
  • מהממת שאת! איזו שליחות עשית בעצם הכתיבה הזו. מקווה שאת קוראת את זה למרות הזמן שעבר. מקווה שיצאת בידיים מלאות מההריון הזה. תודה רבה רבה! חיזקת אותי (:
  • אמא שלי לפני שנתיים ו7 חודשים ילדה את אחי ויש לנו הבדל של 26 שנה
    היה מקרה די מזכיר את שלך
    היא הייתה בחודש שלישי כשהלכה לרופאה והיא אמרה אין דופק ואמא שלי אומרת לה איך אין אם רק לפני יומיים הייתי אצל רופא אחר ששלח אותי אליך ואמר שהכל תקין והעובר גדל עפה מאוד
    הרופאה אמרה תקשיבי פה אני הרופאה לא הוא ולא את אני יודעת מה שאני אומרת אני מומחית אמא שלי ביקשה ממנה ללכת לאולטרסאונד אחר אז הרופאה התעקשה שהכל בסדר עם האולטרסאונד שלה ושהיא רופאה טובה שאין צורך
    ושלחה אותה לגרידה בעוד שבוע
    במשך שבוע אמא שלי הסתובבה עם מחשבה שיש לה תינוק מת בבטן אכלה סושי הלכה לג'קוזי סאונה ים המלח אמרה אולי יפול לבד כי כשהיה לה לפני זה הריון לא תקין היה נופל לבד פה כלום
    הגיע יום הגרידה היא הלכה לבד כי אני ואחותי בדיוק טסנו והיא לא רצתה שאבא ילך אמרה רוצה להיות לבד
    ואז הרופא שאל אם זה היה תינוק רצוי אמרה כן הרבה זמן חיכינו לו אבל אין מה לעשות
    בקיצור הכניסו אותה לחדר ניתוח ועשו לה הרדמה ואז היא התעוררה ולא הרגישה כאבים ושאלה את האחות מה קרה למה לא מרגישה כלום האחות אמרה תחכי כמה דק הרופא כבר יבוא אליך אבל הביאו לה בינתיים מים ותה ושאלו אם היא רוצה עוד משהו אמרה רק את הרופא שיסביר לי מה הולך פה
    הרופא הגיע עם אולטרסאונד ואומר לה את רואה את זה?זה הילד שלך ויש לו דופק והוא בריא
    אמא שלי כמובן התחילה לבכות ואנחנו חיכינו עם אחותי שהיא תגיד איך היא מרגישה והיא התקשרה ולא הפסיקה לבכות ולא הבנתי בהתחלה מה הולך פה ואז אמרה הוא חי
    והיום יש לי ברוך ה אח קטן ומתוק
  • וואווו...
    ומה בסוף קרה?
  • יש אפשרות לדבר איתך באופן פרטי?
    הי גם אצלי לא נצפה שק הריון ובטא 926
    שבוע שישי הפננתה אותי שבוע לאחר מכן להגיע
    שבוע לאחר מכן התור נדחה הרופא חלתה ויום לאחר מכן כאבי בטן תחתונה פניתי לרופאת נשים ומשם הטיסה אותי למיין ךחשג הריון מחוץ לרחם החצוצרה ללא ממצא מגיעה למיון ולאחר מאמצים ראו שק הריון ללא עובר ושם הבטא היתה כ4300 מציעים לי זריקה או כריתה בשל הריון מחוץ לרחם מציניים 100 הריון מחוץ לרחם
    באותו יום מקבלת את הזריקה להפסקת ההריון לצערי ... יכול להיות שזה היה מוקדם בהתאם לשבוע וללממצא וההריון בחצוצרה להפסקת ההריון(הכוונה האם יכול להיות מצב שהיה אחכ ממשיך להריון תקין והרופאים מהירו בבהחלטה.. בתסביכים מהרבה סיפורים ששמעתי
  • וואווו...
    אני במצב דומה גם!
    בטא 24,000 אתמול, אמרו לי שאני שבוע 6+3 ויש שק חלמון ושק הריון אבל ללא קוטב עוברי.מה אצלך בסוף?מישהי יכולה לעזור מנסיון?
  • היי
    גם אני בשבוע 6.2, הריון שני, היום עשיתי בטא ואולטראסאונד. עוד לא יודעת כמה הבטא אבל באולטראסאונד לא נצפה שק הריון.
    יש סיכוי שיראו שק בהמשך? הריון קודם כבר ראו לי בשלב הזה שק וחלמון...
    ממש מתוסכלת :( למישהי יש סיפור מעודד שקרה לאחרונה?
  • הי בנות

האם בחילות צריכות להתגבר ככל שההריון מתקדם או שיכולות להיות בחילות קלות בלבד?
  • הי בנות

האם בחילות צריכות להתגבר ככל שההריון מתקדם או שיכולות להיות בחילות קלות בלבד?
    לי לא היו בחילות כלל בהריון הראשון.. בחילות זה לא מדד להריון תקין/לא תקין :)
  • בדיוק עברתי משהו דומה אך אצלי עשו בדיקת בטא והיא בירידה ( לא מצאו שק הריון ) אבל שחררו אותי הביתה למעקב אחרי הבטא יודעת להגיד לי אם נבוא שלך הייתה בעליה כל הזמן ?
  • אצלי שבוע 6+4 לא ראו כלום כלום כאילו אין לי בכלל הריון וכל הסימנים סתם..הרופא ישר הולכת לכיוון שלא תקין. גם עם יש ביוץ מאוחר היא היית כבר לראות איזה משהו קטן לפחות שק הריון מילימטר של משהו לא. אבל כלום??? אשמח לשיתוף פעולה האם יש סיכום שכן יתפתח?
  • אצלי שבוע 6+4 לא ראו כלום כלום כאילו אין לי בכלל הריון וכל הסימנים סתם..הרופא ישר הולכת לכיוון שלא תקין. גם עם יש ביוץ מאוחר היא היית כבר לראות איזה משהו קטן לפחות שק הריון מילימטר של משהו לא. אבל כלום??? אשמח לשיתוף פעולה האם יש סיכום שכן יתפתח?
    מה אצלך בסוף קרה?
  • בדיוק עברתי משהו דומה אך אצלי עשו בדיקת בטא והיא בירידה ( לא מצאו שק הריון ) אבל שחררו אותי הביתה למעקב אחרי הבטא יודעת להגיד לי אם נבוא שלך הייתה בעליה כל הזמן ?
    היי אשמח לדעת מה היה אצלך? אני בעניין דומה...
  • היי אני בשבוע 5 פלוס 4 לפי הווסת הייתי אצל הרופאת נשים ביום חמישי וראתה רק שק הריון ביקשה שאעשה בטא לראות שיש עלייה ויצא לי אתמול 27118 זה לא גבוה ממש לשבוע כזה??
  • וואווו...
    היי מותר לי לשאול מה בסוף היה.
    אני במצב דומה
  • היי מותר לי לשאול מה בסוף היה.
    אני במצב דומה
    ואווו מזל שיש את הקבוצה הזאת!!!
    ליפרוק קצת
    אז ככה....
    אני בשבוע 6+2
    היום בבוקר היה לי דימום דימום וראייתי שמשהו נפל!(סליחה על התיאורים)..הייתי בטוחה שזה הפלה ...הלכתי למיון נשים ובעצם לא היה הפלה...אבל כפי שידוע לי שבוע כזה צריך לראות דופק ועובר
    שבוע שעבר(בשבוע 5) ראו שק חלמון קוטב עוברי והכל היה נראה תקין לפי הממצאים....והיום ראו שאין בתוך השק כנראה לא עובר ולא דופק...
    הרופא אומר שכנראה ההריון לא תקין ולא מתפתח...
    אני ממש מתוסכלת
    מה שהמליצו לי זה לחכות לשבוע הבא...
  • וואווו...
    היי אני באותו מצב עכשיו יש חדש אצלך?? הלוואי משו טוב
  • היי
    גם אני בשבוע 6.2, הריון שני, היום עשיתי בטא ואולטראסאונד. עוד לא יודעת כמה הבטא אבל באולטראסאונד לא נצפה שק הריון.
    יש סיכוי שיראו שק בהמשך? הריון קודם כבר ראו לי בשלב הזה שק וחלמון...
    ממש מתוסכלת :( למישהי יש סיפור מעודד שקרה לאחרונה?
    היי אני במצב דומה!! שבוע 6 פחות יום ... באולטרסאונד אין כלום ולא שק הריון. בטא עושה רק מחר. האם יש תקווה???
  • תקשיבי אני במצב דומה אם אפשר לשוחח איתך בטלפון אשמח מאד!!
  • וואוו! כמה ריגשת אותי!!!
    אני בשעות אלו מחכה לדעת מה יהיה איתי- סיפור דומה- שק הריון, ללא עובר, שבוע 6 בטא 10,000...
  • הי בנות.. הפורום הזה מחזק אותי. אני חייבת לשתף.. אני בהריון הראשון שלי, בת 31... אתמול עשיתי בדיקת אולטרסאונד, היה שק הריון ללא שק חלבון, וללא עובר... אני בשבוע 6+1. הבטא שלי עלתה מ-2700 בערך ל-23,000. אני ממש מודאגת מאתמול, חסרת מצב רוח.. הרופא אמר שאולי זה מצב של "ביצית ריקה".. אין לי חשק לכלום.. קרה למישהי? רק כשנכנסתי לפורום הזה ראיתי שאולי יש תקווה...
  • הי בנות.. הפורום הזה מחזק אותי. אני חייבת לשתף.. אני בהריון הראשון שלי, בת 31... אתמול עשיתי בדיקת אולטרסאונד, היה שק הריון ללא שק חלבון, וללא עובר... אני בשבוע 6+1. הבטא שלי עלתה מ-2700 בערך ל-23,000. אני ממש מודאגת מאתמול, חסרת מצב רוח.. הרופא אמר שאולי זה מצב של "ביצית ריקה".. אין לי חשק לכלום.. קרה למישהי? רק כשנכנסתי לפורום הזה ראיתי שאולי יש תקווה...
    מישהי??
  • וואוו! כמה ריגשת אותי!!!
    אני בשעות אלו מחכה לדעת מה יהיה איתי- סיפור דומה- שק הריון, ללא עובר, שבוע 6 בטא 10,000...
    מבינה אותך..סיפור דומה יש לי. מחכה כל יום לבדיקה הבאה...עייפה מלחכות
  • היי בנות במצב דומה למה שאתן כותבות
    יום ראשון האחרון הייתי אצל הרופא נשים לפי המחזור האחרון אמורה להיות בשבוע 6+2, עשה אולטרסאונד ראה שק עם עובר אך גודל העובר מתאים לשבוע פחות (5+2) אמר לבוא שוב לבדיקה עוד שבוע כי יכולות להיות 2 אפשרויות:
    1. ביוץ מאוחר
    2. העובר לא מתפתח
    אתמול הלכתי לעשות בטא, הבטא הגיעה ל9612
    היום בבוקר התעוררתי ואחרי הפיפי בניגוב היה דם (מצטערת על התיאור)
    האם לדעתכן ההריון תקין? זה לגיטימי הדימום? או שזו תחילתה של הפלה??
    אם העובר מפסיק להתפתח הבטא צריכה לרדת??
    אשמח לשמוע את דעתך כי המחשבות לא מפסיקות ומחכה כבר ליום ראשון לבדיקה החוזרת אצלו
  • וואו איזה כייף לקרוא את זה. אני גם תיכננתי את ההיריון חודש שעבר הלכתי לרופא אין שק היריון שלחה אותי למיון היריון מחוץ לרחם, גם בילד הראשון עשו לי את זה, והיום אני בהיריון רביעי, מלחיצים אותי. הרופא בביהח ראה שבטא רק 156 אמר שהרופאה מפגרת רק ב 1000 רואים שק היריון ככה אני כל יומיים מהפחד עושה בטא לפני יומיים כבר היה 234. ולמרות שזה עולה, ובעלי מעודד אותי שהכל בסדר. אני חיה בפחד ומאוד רוצה בהיריון הזה.
  • תודה על הסיפור המעודד!
  • הייי שלום אני בהריון שבוע 6.5 כרגע לא רואים שק הריון הבטא עלה ל1600 אני מאושפזת מישהיא הייתה במצב הזה ויכולה להרגיע אותי אשמח
  • הייי שלום אני בהריון שבוע 6.5 כרגע לא רואים שק הריון הבטא עלה ל1600 אני מאושפזת מישהיא הייתה במצב הזה ויכולה להרגיע אותי אשמח
    הי.. אשמח לשמוע מה ההתפתחות .. גם אני בדיוק עכשיו מאושפזת עם בטא 1235 אתמול היה 1900 .. לפי ווסת שבוע 5+ ... חושדים בהריון מחוץ לרחם אבל לא וודאי .. אשמח לשמוע ממך.
  • וואו,תודה שכתבת,תודה ששיתפת
    ממש עוזר
    ומקל על התחושות שלי היום...
  • וואו סיפור בהחלט דרמטי, גם אני אחרי ארבע הפלות וטיפול pgd הרופאים היו מרוצים מהעליה של הבטא. שלשום הגעתי למיון נשים בגלל דימום מהמדלל דם שנתנו לי שלא לצורך ולמחרת הגעתי שוב לאוטראונד. הרופא ראה שק היריון וחלבון עוברי אבל אמר שההיריון לא תקין כי החלבון של מספיק גדול ובשבוע כזה כבר צריך לראות יותר 5+5. אבל אני מרגישה שזה ההיריון הכי תקין שעברתי מזה שלוש שנים בפנים, המון בחילות כאבים בחזה וקראתי שזה מעיד על זה שהבטא בעליה ושזה טוב. מתפללת שביום שלישי יראו כבר דופק או איזשהי התקדמות כי כבר נתנו לי גם ציטוטק במיון נשים...
  • וואווו...
    היי , אני בדיוק באותו מצב אשמח לדעת אם בסוף היה תקין
  • היי לכולן.
    מעדכנת שאחרי מה שרשמתי כשהייתי בשבוע 6... אני כרגע בשבוע 30 וברוך השם הכל בסדר :)
    אז לא להכנס לפאניקה בהתחלה אפילו שזה נורא מלחיץ! הרבה פעם לוקח זמן עד שרואים שק, עובר, דופק...
    הרבה מזל טוב ובבריאות לכולן!
  • תודה רבה על הסיפור שלך, פעם ראשונה שאני מגיבה בכלל איפשהו... גם אצלי ככה בטא 290 ואין שק ולא כלום... נחכה ונראה.. בעזרת השם הכל יהיה בסדר
  • האם למישהי יצא כי ראו שק אך הבטא ירדה, זא שהריון לא תקין נכון? שבוע 6 .
  • היי לכולן.
    מעדכנת שאחרי מה שרשמתי כשהייתי בשבוע 6... אני כרגע בשבוע 30 וברוך השם הכל בסדר :)
    אז לא להכנס לפאניקה בהתחלה אפילו שזה נורא מלחיץ! הרבה פעם לוקח זמן עד שרואים שק, עובר, דופק...
    מזל טוב כיף לשמוע שיהיה לך המשך הריון תקין וקל בעזרת השם , באיזה שבוע נצפה עובר/דופק ?
  • היי בנות , האמת שאני ממש לחוצה ורוצה לראות אם יש מישהי שתוכל לעזור לי,
    אתמול עשיתי בדיקת דם שהצביעה על בטא של 38,000 אני בשבוע 6+2 נצפה שק הריון ללא שק חלמון וללא עובר, האם יש סיכוי להריון תקין?
    או שבוודאות אין סיכוי שההריןן הזה יישרוד?
    אני ממש בלחץ, אודה לעונות
  • אוף אני בין החוששות...
    בשבוע 5 נצפה שק הריון
    שבוע אחרי, בשבוע 6+3 לא נצפה דופק
    הרופא אומר שכנראה ההריון לא תקין כי שק החלמון גדול, זה ממש מעציב אותי , לקח לנו הרבה זמן להיכנס להריון.. וכל כך שמחנו שזה בא ספונטני לבסוף
  • היי לכולן.
    וואיי ריזה גיף שהגבת ורשמת שהכל בסדר אני אחרי הפלה וכרגע בשבוע 5, רואים רק שק הריון ללא שק חלמון והתגובה שלך נותנת לי תקווה, אין לי דימומים (בשונה מפעם קודמת שכן היו)
    אני מאמינה שהפעם ההריון תקין אולי גם אצלי דברים מתפתחים בקצב אחר ממה שרשום שצריך להיות.
  • באיזה שבוע היית שלא הבחינו בשק? היום הייתי בביקורת, שבוע 5+3 ולא רואו שק, אני עם כאבי בטן ודימום די חזק. מפחדת שמדובר בהריון כימי
  • ואיייייי
    נפלת לי משמיים.
    הריון שלישי
    עשיתי ב 21.7 בטא יצאה 779.
    הרופא כבר שלחה אותי לעשות בדיקת אולטרסאונד באמירה שכבר אמור להיות שק כי הבטא ביום חמישי צריכה להיות מעל 1500.
    באולטרסאונד לא ראו שק.. הרופא אמר ביום ראשון שוב בטא ושוב אולטרסאונד ויש חשש להריון מחוץ לרחם.
    אני בלחץ אטומי
79 תגובות
עמוד 1
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה