אחרי כמה זמן אפשר לדעת על הריון שנקלט? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,

תוך כמה זמן מיום קליטת ההריון ניתן לדעת זאת ע"י בדיקת מקלון/ בדיקה עצמית. האם כעבור שבוע הביקה אמינה?
13 תגובות
עמוד 1
  • בדיקת הריון חיובית ביתית יכולה להיות חיובית כ-10-14 יום לאחר הביוץ ז"א מעט לפני תאריך הוסת המשוער (לנשים עם וסת סדיר כל חודש)
    אם את רוצה להרחיב בנושא קראי כאן:
    http://www.yoledet.co.il/tests-during-pregnancy.asp
  • שלום התחתנתי ביום רביעי וקיימתי יחסי מין יום חמישי ואני הייתי בחורה בתולה, כמה ימים אפשר לדעת שאני בהריון?
    תודה.
  • הי אחרי כמה זמן הריון ניקלט בידיוק בוודאות מיום היחסי מין , באותו יום זה ניקלט או שלוקח לזה כמה ימים להיקלט?
  • כפי שנכתב כאן על ידי הד"ר:
    בדיקת הריון חיובית ביתית יכולה להיות חיובית כ-10-14 יום לאחר הביוץ ז"א מעט לפני תאריך הוסת המשוער (לנשים עם וסת סדיר כל חודש)
    אם את רוצה להרחיב בנושא קראי כאן:
    http://www.yoledet.co.il/tests-during-pregnancy.asp
  • שלום חברות
    פעם האחרונה שקיבלתי מחזור היה מ 10.7 עד 14.7 ועד היום לא קיבלתי.
  • היי
  • קיימתי יחסים לפני הביוץ ב שלושה ימים מתי אפשר לעשות בדיקת הריון ??
  • היי
  • היי בנות יש לי איחור של 4ימים ז"א קיבלתי מחזור אחרון ב12/6 ואתמול עשיתי בדיקה ביתית ויצא לי שתי פסים אחד כהה והשני היה חלש ממש ממש והיה לי דימום היום לא מאסיבי אבל מילא פד דימום נקי בלי גושים ובהיר (סורי על התיאור) פשוט לחוצה לא יודעת עם זה הריון או לא
  • היי בנות שכבתי אם חבר שלי בלי מניעה וגלולות
    אני יכלה לעשות בדיקה באותו יום?
  • היי בנות יש לי איחור של 4ימים ז"א קיבלתי מחזור אחרון ב12/6 ואתמול עשיתי בדיקה ביתית ויצא לי שתי פסים אחד כהה והשני היה חלש ממש ממש והיה לי דימום היום לא מאסיבי אבל מילא פד דימום נקי בלי גושים ובהיר (סורי על התיאור) פשוט לחוצה לא יודעת עם זה הריון או לא
    הריון חברה תעשי בדיקות דם
    כן את בהריון אם היה פס אחד אז לא היית בהריון
    מזל טוב
    אבל בכל מקרה תעשי בדיקת דם להריון
  • שלום התחתנתי ביום רביעי וקיימתי יחסי מין יום חמישי ואני הייתי בחורה בתולה, כמה ימים אפשר לדעת שאני בהריון?
    תודה.
    היי אהובה קודם כל מזל טוב
    בדיקה ביתית בדרך כלל יש תשובה אחריי 10-14 יום בדרך כלל רצוי לעשות בדיקה יומיים בערך לפני קבלת וסת זה הכי בטוח.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה