מישהי פה מטופלת בפרטי - ויכולה להמליץ? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • עדיין לא הוחלט אם נעשה הפריות או הזרעות...
    אבל החלטנו כנראה ללכת על הפרטי - בגלל כל הפרוצדורות של בתי החולים....
    זה פשוט מעצבןןןןןןןןןןןןןןןןן....הרגע דחו לי שוב פעם תור שקבעתי כמעט לפני חודש....
    ממש מרתיח.
    אני מוכנה כבר לשלם - רק שיתיחסו ברצינות!!!!
    אז כמה שאלות:
    האם יש לכם מקום טוב להמליץ באזור השרון?
    כמה עולה?
    מה ההבדל בין פרטי ללא פרטי?
    האם קופ"י מחזירה חלק מהכסף?
    האם התהליך יותר מהיר בפרטי ?
    ועוד פרטים נוספים שנראים לכם רלוונטים - אשמח לשמוע
    מחכה לתאומים שלי
13 תגובות
עמוד 1
  • היי באלי,

אני מטופלת באופן פרטי אצל ד"ר עופר גונן בקליניקה שלו בכפר הס, הוא רופא בבי"ח מאיר. אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהיחס, הוא פשוט בן אדם לפני הכל והגענו אליו בעקבות המלצות חמות מכמה זוגות. אבל יש הרבה רופאים טובים והיחס בפרטי הוא תמיד יותר אישי.

הביטוחים של קופות החולים בדר"כ מחזירים כסף רק אם את הולכת לרופאים שבהסדר של קופת החולים (את יכולה לבקש מקופת החולים שלך את הרשימה). לנו יש ביטוח רפואי פרטי ואנחנו מקבלים מהם חלק מהכסף בחזרה. אין לי תשובות בשבילך לגבי שאר השאלות, אני פשוט עושה הזרעות כרגע ולא הפריה.

אני יכולה לתת לך את הטלפון ותתקשרי לברר לגבי שאר השאלות שלך.

תעדכני אותי אם את מעוניינת.
  • תודה על תשובתך.
    סליחה על הבורות היכן זה כפר הס?
    מה המחירים שהווא לוקח? נגיד על הזרעה?
    כמה טיפולים עשית כבר?
    האם יש אפשרות להזרעה טיבעית - כלומר עם ביצית טיבעית ונורמלית...ללא הורמונים ?
    מחכה לתאומים שלי
  • מה הטלפון ?
    מחכה לתאומים שלי
  • כפר הס זה ליד תל מונד, מגיעים מכביש 4 ופונים בצומת דרור.

אני עשיתי רק הזרעה אחת בנתיים. אני מניחה שאת יכולה להגיד לרופא שאת מעדיפה להתחיל בלי הורמונים והוא יגיד לך מה הוא חושב. בכל מקרה בטח יהיה צורך במינימום להזריק אוביטרל כדי לתזמן את הביוץ ביחד עם ההזרעה, אבל אולי אפשר גם בלי זה.

שאלות על מחירים וכו' עדיף לשאול אותם, יצא ששילמתי על פגישה והזרעה ביחד ושכחתי לשאול בכלל איך זה מתחלק, אז קשה לי לענות לך.

בכל מקרה זה סיפור לא זול ועל אף שאני מרוצה, אם לא היה לי ביטוח פרטי (דרך העבודה שלי) שמחזיר לי חלק מהעלות הייתי חושבת פעמיים. גם ככה יש מספיק הוצאות, הזריקות למשל עלו לי 200 ש"ח לכמות שהספיקה לי לפעם אחת (וזה המחיר דרך קופת החולים ועוד התחלתי עם מינון נמוך מאוד ובנתיים ולא הייתי צריכה הרבה).
  • 052-8474000
  • ההזרעה הצליחה? מתי את אמורה לקבל?

שזה הכי חשוב אני חושבת
    מחכה לתאומים שלי

• יש לי רופא מדהים מדהים להמליץ לך עליו.
    שמו ד"ר אלי גבע והוא מקבל ברמת אביב-במרכז בריאות האישה.
    גם אני מאזור השרון ולא מהססת להגיע אליו כי הוא נורא נעים ומאוד סבלני ועונה על כל השאלות שלי,גם השאלות הכי מטופשות..
    אם תרצי אני אתן לך את המספר.
    אגב-השתמשת בפרטים שנתתי לך לגבי "SPARMA" ?
    אני עשיתי אצלו 3 הזרעות ועכשיו אני לפני הפריה.
    לא מאוד יקר אלא די סביר.
    בהצלחה..
    נוני.

• יש לי רופא מדהים מדהים להמליץ לך עליו.
    שמו ד"ר אלי גבע והוא מקבל ברמת אביב-במרכז בריאות האישה.
    גם אני מאזור השרון ולא מהססת להגיע אליו כי הוא נורא נעים ומאוד סבלני ועונה על כל השאלות שלי,גם השאלות הכי מטופשות..
    אם תרצי אני אתן לך את המספר.
    אגב-השתמשת בפרטים שנתתי לך לגבי "SPARMA" ?
    אני עשיתי אצלו 3 הזרעות ועכשיו אני לפני הפריה.
    לא מאוד יקר אלא די סביר.
    בהצלחה..
    נוני.
  • באלי ממי
    אני האמנם לא מאיזור השרון אבל אם את שואלת אותי זה רק רופא פרטי
    אופטימיות וחיוך וזה יצליח
  • רשמתי לי,
    מחר בבוקר קודם כל אקבע לד"ר גונן דרך קופת חולים ויש תורים רק לעוד שבועיים -ואני מחכה כבר מעל שבועיים....מעצבנים...
    מחר אני ברמת אביב בקניון....איפה יושב הרופא הזה אלי גבע? שם?
    איפה זה מרכז בריאות האישה שם?
    למה התכוונת בSPARMA ?

ועוד שאלה...למה עוברים להפריה? כי ההזרעות לא הצלחו?
    אצל מי הבעיה?ץ אצלך או אצל בעלך?

סליחה על כל השאלות....
    אני פשוט צמאה למידע
    מחכה לתאומים שלי
  • אני מצרפת לך מה שכתבתי לך אתמול לגבי בדיקת זרע שאת יכולה לעשות באופן פרטי.
    כנראה לא ראית שכתבתי לך.
    http://www.yoledet.co.il/forum/topic.asp?TOPIC_ID=92717
    לגבי ד"ר גבע - אני הולכת אליו פרטי.
    אני לא רוצה לפרסם מחירים פה אבל לא מאוד בשמיים.
    אני מעדיפה רופא שמכיר אותי ולא רופא בקופת חולים שלא תמיד מתיחס באופן אישי. אני יכולה לצלצל אליו כל יום ובכל שעה.
    אני שולחת לו אס.אמ.אס והוא תמיד חוזר אלי.
    בקיצור - יחס מעולה.
    גם בעלי מרגיש איתו נוח וזה גם חשוב לי.
    הוא נמצא ברמת אביב ביום ראשון ורביעי אחה"צ.

לשאלתך - לנו אין בעיה מוסברת.
    פשוט לא נכנסת להריון.
    אנחנו מנסים שנתיים וכלום.
    אני מקווה שהחודש הוא החודש.
    בהצלחה.
    נוני.
  • היי באלי,

אני מטופלת באופן פרטי אצל ד"ר עופר גונן בקליניקה שלו בכפר הס, הוא רופא בבי"ח מאיר. אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהיחס, הוא פשוט בן אדם לפני הכל והגענו אליו בעקבות המלצות חמות מכמה זוגות. אבל יש הרבה רופאים טובים והיחס בפרטי הוא תמיד יותר אישי.

הביטוחים של קופות החולים בדר"כ מחזירים כסף רק אם את הולכת לרופאים שבהסדר של קופת החולים (את יכולה לבקש מקופת החולים שלך את הרשימה). לנו יש ביטוח רפואי פרטי ואנחנו מקבלים מהם חלק מהכסף בחזרה. אין לי תשובות בשבילך לגבי שאר השאלות, אני פשוט עושה הזרעות כרגע ולא הפריה.

אני יכולה לתת לך את הטלפון ותתקשרי לברר לגבי שאר השאלות שלך.

תעדכני אותי אם את מעוניינת.
    שאלה לי ... איזה ביטוחים יש לך חוץ מהקופת חולים ? כי שאלתי אצלי אמרו לי שאין השתתפות
  • ממליצה על ד"ר עופר גונן, מקבל בהרצליה ובכפר הס.
    כשפוגשים אותו אין צורך להסביר. פשוט משכבו ומעלה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה