לאחר שאיבה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הלכנו קבלו אותנו החתימו על מסמכים לי החדירו מחט לחומר הרדמה בעלי נתן זרע לבשתי חלוק שקיות מניילון על הרגליים ניגשנו לחדר ניתוח קבלתי את דר אליצור אסותא תענוג היו מרדים ושתי אחיות ששמרו עליי טפטפו לי חומר מרדים לוריד לאחר מכן מצאתי את עצמי בהתאוששות איזה כיף לאחר מכן הרגשתי קצת כאבים בבטן בכל זאת שאיבההההה אכלתי שתיתי מים עשיתי פיפי זה חשוב בלי זה אין ללכת הביתה ואחכ שוחרר נו היינו אצל האחות מדדה לי לחץ דם נתנה הסבר מפורט לא ששמעתי ככ הייתי בסטלה מההרדמה :-) קראתי את הכל הוסבר לקחת נרות תמיכה החל ממחרת השאיבה עד למועד ההחזרה והריון המיוחל הסבירה לי ששאבו 5 ביציות רק שיתפתח לעובר יפה אמן ונמסר שעליי לשתות כל יום 2 ליטר מים כאילו לא מספיק שבהחזרה אצטרך לשתות עוד כמות נכבדת ולא לתת שתן עד לסיום ההחזרה כי ככה הרופא רואה טוב יותר לאן מוחדרים העוברים בע״ה נכון לעכשיו ממתינים לשיחה המיוחלת של כמה הופרו שיהיה רק בשורות טובות והצלחה בזכות השבת הזו אמן!!!
118 תגובות
ראשון עמוד 3
  • בנות יקרות רציתי לאחל לכולנו שנה טובה בריאה שנה פוריה ושבע״ה נזכה לפרי בטן והריונות תקינים בריאים מלאי שמחה וחיות ואושר ושנצא בידיים מלאות ונראה בטאות חיוביות ושנדע רק שמחות אמן ובעיקר שנהנה ונמשיך לתמוך בפורום הזה כי רק אנחנו מבינות באמת האחת את השנייה שנה טובההה ותודה על הכל זו לא פרידה זו רק תודה ואיחולים מהלב
  • תודה רבה דנית!!
    הלוואי וכל תפילותינו יתגשמו והשנה נבשר אחת אחת לשנייה שאנחנו בהריון !!
    חג שמח לכולן :)
  • חג שמח ושנה טובה
    ושבאמת תהיה שנה פוריה עם הריונות בריאים ותקינים
  • אז בוקר טוב בנות יש החזרה של עובר מוקפא בן 4 שבועות בתחילת נובמבר כי אסותא בפגרה
  • שיהיה המון בהצלחה!!!
  • דנית שיהיה בהצלחה
    זה טוב, ככה הגוף שלך יצבור כוחות ויבריא לגמרי מהטראומה שהוא עבר
    שיהיה בהצלחה
    מחזיקה לך אצבעות שהפעם זה יתפס וישאר עד הסוף
  • דנית, שיהיה בהצלחה רבה!! תעדכני אותנו איך את מרגישה ואיך היה:)
    בזכות השנה הטובה הזאת תקבלי פרי בטן לתשעה חודשים ואז תבשרי לנו על לידה מהממת כפיצוי למה שעברת!
  • היי בנות מסתבר שאסותא בפגרה עד נובמבר , המחזור לא מגיע עדיין , להזכירכן אני לאחר ניתוח כריתת חצוצרות היה לי דימום לאחר ניתוח 4 ימים ועכשיו שאמור להגיע המחזור לא מגיע, יש סיכוי להקלט בלי חצוצרות ? אני מקווה שאקבל מחזור בדיוק על הפגרה ככה שאחזיר את המוקפא כבר החזרה על בסיס מחזור טבעי...מחזירים אותו לאחר הביוץ שלי , אני ובעלי קיימנו יחסים מלאים לאחר הניתוח שבועיים לאחר מכן הרופא נשים נתן אור ירוק להתחיל טיפולים רק הפגרה המעצבנת הזו אני תלויה בה מקווה לטוב ותודה על פרגון תמיכה הקשבה
  • היי דנית
    שיהיה בהצלחה
    אל תדאגי המחזור יגיע
    הגוף עבר טראומה ולוקח לו זמן
    הוא עכשיו כאילו אחרי הפלה ואז לוקח למחזור זמן להגיע
    לי לקח חודשיים אחרי ההפלה עד שהגיע המחזור
    גם ככה יש לך בינתיים זמן עד שיחזרו מפגרה באסותא

לגבי כניסה להריון בלי חצוצרות אין בעיה, הרי מחזירים את העובר ישירות לרחם,
    אני אישית מכירה מישהי שעברה אותו דבר כמוך אפילו יותר גרוע כי היא הגיעה למצב של דימום בבטן כתוצאה מההריון החוץ רחמי
    כרתו לה את החצוצרה גם ועכשיו היא בהריון בחודש מתקדם
    זה היתרון של הפריות, שלא צריך חצוצרה בשביל להיכנס להריון
    הרי מדלגים על השלב שהעובר עובר מהחצוצרה לרחם, מחדירים אותו ישר לרחם
    מחזיקה לך אצבעות שהפעם זה יקלט ויהיה עד הסוף ושתצאי בידיים מלאות
  • היי דנית, האם הכוונה שלך להאם ניתן להכנס להריון באופן ספונטני ללא חצוצרות? כי את כן יכולה להכנס להריון מטיפולים:) הזרעות הפריות, אך לגבי הריון ספונטני אין לי מושג:/

תעדכני מתי ההחזרה הקרובה אחרי הפגרה:)
  • היי בנות עברו 28 יום ולא קבלתי להזכיר כי אני לאחר כריתת חצוצרות מחזור ראשון אחרי ניתוח היה 4 יום וזהו ומאז מחכה מה קורה ??
  • היי בנות עברו להם 28 יום מאז מחזור ראשון של 4ימים ולא קבלתי מאז מחכה ...סימן טוב או לחשוש? תודה בננות וערב דבש
  • האמת שאין לי מושג. תדברי עם הרופא שלך...
    בהצלחה
  • 3.12 תאריך החזרת המוקפאים עושה הפרשת חלה לברכה כמה ימים לפני...מקווה לבשורות טובות לפני יום ההולדת שלי ההחזרה מתרחשת שלושה שבועות לפני יום ההולדת שלי ושל בעלי מקווה למתנה
  • דנית, המון בהצלחה .
  • בהצלחה והלוואי שהפעם זה לתשעה חודשים עם מתנה חיה נושמת בריאה ומאושרת!
  • אמן רותי תודה בע״ה מתנה ליום ההולדת שלי ושל בעלי
  • למישהי יש דרך להרגיע אותי אני נורא מוטרדת מדובר בעובר בלוציסט אחד מוקפא רק אחד שרד
118 תגובות
ראשון עמוד 3
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה