אפליקציה מחשבון הריון, שבועות הריון ותזמון צירים

האפליקציה של פורטל יולדת מלווה אותך ואת משפחתך בתקופה קסומה ומסקרנת זו בחייך. איגדנו עבורך את הכלים שיעזרו לך לפני, במהלך ולאחר ההריון. את מוזמנת לעשות בהם שימוש, האפליקציה זמינה להורדה ולשימוש ללא תשלום בחנות האפליקציות בסמארטפון שלך.

מחשבון הריון

מחשבון ההריון נוצר בכדי לסייע לך לגלות מהו תאריך הלידה הצפוי שלך (תל"מ - תאריך לידה משוער) על פי המחזור החודשי האחרון שלך וכך להתכונן לחודשי ההריון הקרובים וללידה הצפויה. כמו כן המחשבון יציג בפניך את שבוע ההריון בו את נמצאת ובהתאם את כל המידע הרלוונטי על אותו שבוע.

שבועות הריון

באזור שבועות הריון באפליקציה יש לך גישה למידע שבועי בהתאם לשבוע בו את נמצאת בחלוקה לנושאים שחשוב שתדעי:

מה קורה לגופך באותו השבוע, מה קורה עם תינוקך באותו השבוע, נה הגודל שלו, איך הוא מתפתח ואיך הוא נראה בתוך הבטן. וכן סקירה חשובה של של פעולות שניתן/מומלץ לעשות בשבוע זה (בדיקות, תזונה, הכנה ללידה, תרופות, פעילות גופנית וכדומה).

הטבות

באזור ההטבות באפליקציה ממתינות לך הפתעות נוספות שיעזרו לך ליהנות מההריון ולהיות מוכנה לכל שלב. הטבות לבדיקות פרטיות, מוצרים ושרותים שיעזרו לך לצלוח את ההריון בקלות.

צ'אט וקהילה

באפליקציה ישנה קהילה פעילה המתנהלת בחדרי פורום צ'אט שעוסקים בכל תחומי ושלבי ההריון, לקראתו (מנסים להיכנס להריון, טיפולי פוריות), במהלכו (תמיכה הדדית, תזונה, הכנה ללידה), אחריו (הנקה, התפתחות הילוד, הורים חדשים) ובעוד תחומים רבים, בהם ניתן להתייעץ, לדון ולשתף בנושאים שמלווים אותנו סביב ההריון באופן אנונימי או גלוי לבחירתך.

תזמון צירים

האפליקציה שלנו תעזור לכן לתזמן את הצירים בצורה קלה ונוחה ולהחליט מתי הגיע הזמן לצאת לכיוון הבית יולדות. פונקציות האפליקציה:

  • את הצירים מודדים ע''י לחיצה על הכפתור "ציר חדש", בסוף הציר יש ללחוץ על "סיום ציר"
  • במידה ויש ירידת מים יש ללחוץ על הכפתור "ירידת מים" ושורה עם פרטי התאריך והשעה תתווסף בטבלה
  • בכל שלב ניתן לאפס את הנתון האחרון בטבלה או את כל הנתונים בכדי להתחיל מחדש

כאן תוכלי לקרוא פרטים נוספים לגבי מתי רצוי לגשת לבית יולדות

להורדה חפשי ״יולדת - שבועות ומחשבון הריון״ בחנויות האפליקציות או לחצי:

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות