פירוש השם ארי

סינון / חיפוש שמות לנוחיותכם
מין: בן
באנגלית: Ari
בגימטריה: 211
מספר נומרולוגי: 4

תכונות המספר 4 בנומרולוגיית הצ׳אקרות:

מלך בתהליכים ומסגרות. אדם פעלתן מעשי, ביצועי, חרוץ, אוהב לעבוד. מוכשר בתחומים הקשורים לעבודה מדויקת ועבודה עם כפות הידיים. כשכיר עובד מצוין, תמיד מסיים לפני הזמן פרויקטים, משקיען בעבודה. אוהב מסחר ותעשיה, שואף לנהל ארגונים.

אדם ממוקד, יציב, שמרן, בעל הגיון בריא ובעל תבונה. אדם דיקן, קפדן, מתמיד, ריאלי - מציאותי. אדם אנליטי היודע לרדת לפרטים.

אדם ראוותן ובולט במידה הנכונה. אדם בעל ביטחון, אדמתי - שורשי, נוהג להציב גבולות ויודע לחיות עם גבולות. מציית לחוקים ופקודות. אדם נורמטיבי, אוהב שגרה, עקבי.

מתקדם באופן שקול ומהר. אוהב סדר וארגון. נקי, סבלן, בעל משמעת עצמית, בעל כוח רצון, נחוש. זקוק למסגרת וקביעות. אדם יעיל, זהיר, הולך על בטוח. אדם נאמן, ביתי, אוהב את בני משפחתו וביתו, אוהב אדמתו. אדם מקובע, חייב בטחון, אוהב כסף, לא בזבזן. פועל למען החברה. נטייה למסורת.

זוגיות: משקיע בזוגיות. נותן מעצמו הרבה למערכת הזוגית ולמשפחה.

עסקים: יודע לעבוד טוב מאוד, לא אוהב להיות עצמאי. מתקשה לעמוד בלחצים בעסקים, מתקשה להתקדם בעסק לבד. מומלץ לפעול בשיתופי פעולה או עם שותפים או כקבלן משנה.

שכיר: כשכיר יהיה עובד מצטיין, מומלץ להיות שכיר.

כספים: מספרי הכסף: בעל נטייה לצבור רכוש.

לימודים: מצוין במתמטיקה ומדעים, ממוצע בשפות. עם קצת השקעה מגיע להישגים מרשימים.

בריאות: בריאות טובה מעל לממוצע.

על שיטת נומרולוגית הצ'אקרות

הייחוד בשיטה נומרולוגית הצ'אקרות שהיא מתארת 18 ערכים נומרולוגים שונים בניגוד לשיטה המקובלת המתארת 9 ערכים נומרולוגים.

בעניין שמות פרטיים על פי נומרולוגית הצ'אקרות קיימים 16 סוגים עיקריים שונים ובנושאים אחרים קיימים עוד 2 סוגים סה"כ 18 ערכים נומרולוגים.

נומרולוגית הצ'אקרות מבוססת על מחקר מעמיק המכיל מעל 5,000 נחקרים מחקר שנמשך יותר מ 5 שנים, בהם נבחנה כל אות וכל שילוב של אותיות בשמות בני האדם. במחקר התברר כי לכל אות משמעות משל עצמה, עוד התברר כי לשילוב האותיות אנרגיה חזקה יותר. השלב השני במחקר האותיות והשמות בחן מהם ההבדלים בין שמות שסיכומם 7 לעומת 16 או 4 לעומת 13 וכו' והתברר שהאנרגיות שערכן 13,14,16,19 שונות מקצה לקצה בהתנהגות בני האדם מאשר הסיכום שלהם לחד ספרתי.

כך נוצרו בשיטת נומרולוגית הצ'אקרות המספרים 19, 16, 14, 13, 11, 22. על פי השיטה ישנם 16 צירופים לשמות. 16 הצירופים מסבירים יותר לעומק ואת הניואנסים המדויקים של השפעת האנרגיה על שם האדם והתנהגותו, הצלחתו, הישגיו, או לחילופין קשייו בחיי היום יום.

באדיבות יעקבי נשר-סולן, נומורולוג בינלאומי