פירוש השם גאיה

סינון / חיפוש שמות לנוחיותכם
מין: בת
באנגלית: Gaya
בגימטריה: 19
מספר נומרולוגי: 1

תכונות המספר 1 בנומרולוגיית הצ׳אקרות:

מלך ברעיונות ומלך בביצוע. בעל תכונות של מנהיג, מנהל, עצמאי. אדם הרוצה לקבל הכרה וכבוד. אדם בעל כבוד עצמי, בטחון עצמי. אדם מוחצן, שאפתן, יצירתי, קובע מטרה מגיע אליה ואז יוצר מטרה חדשה ומשיג אותה. אדם ממוקד, מחפש להתחדש. אדם יוזמתי, בעל מרץ, נחוש בדעתו, בעל יכולת ארגון. אוהב להתנסות, ספונטני, אוהב להיות הראשון לפני כולם.

זקוק למרחב, פועל כאש היצירה – כאש בוערת. לומד על בשרו - בדרך עצמאית (לא לומד מטעויות אחרים). בעל יכולת קליטה טובה מאוד, מבין שידע = כוח, טוב מאוד בחשבון ומדעים, בינוני בשפות. אדם מנטאלי, בעל יכולת ניתוח נתונים ברמה הגבוהה ביותר. בוחר דרכו לאחר ששמע את כולם. פועל בכל דרך על מנת להשיג מטרותיו. אמיץ, מעשי, פעלתן, ביצועי, כריזמטי ונערץ על בני האדם.

לא חושף רגשות בפני אנשים שלא סומך עליהם. אדם וורבאלי, אדיב כלפי אנשים שאדיבים אליו. בדרן, דברן, זריז, חברותי. חייכן, חרוץ, "חריף", יעיל, יצירתי וכישרוני. מהיר פעולה ומהיר החלטה. מוכשר בענק. אדם מטופח, מצחיק, נמרץ, סקרן, עליז, עקשן, פטפטן, קולני, מקרין אור חיצוני כמו השמש.

מסגרת משפחתית חשובה לו להכרה ולמימוש הייעוד. שואף להיות חיובי, אוהב לעמוד מול קהל, כשכיר יגיע בעבודה לעמדה בכירה בדרך כלל מנהל / מנכ"ל.

זוגיות: זקוק לזוגיות על מנת לממש את עצמו ולהיות במרכז. דורש הכרה. חשוב לו שיפרגנו לו כל יום בתחום אחד על מנת לשמר את הזוגיות. נותן מעצמו למערכת הזוגית אבל אוהב גם לקבל.

עסקים: מלך ברעיונות ומלך בביצוע, מסוגל להתקדם בעסק באופן מוצלח. כאשר מתחיל עסק ולא מצליח זונח את העסק ומתחיל חדש ולא בוכה על חלב שנשפך.

שכיר: עובד מצטיין.

כספים: מספרי הכסף: מרוויח סכומי כסף גדולים. נטייה להיות בזבזן. מומלץ להימנע מבזבוזים לא מבוקרים.

לימודים: מצוין במתמטיקה ומדעים, בינוני בשפות.

בריאות: בריאות טובה ומעלה.

על שיטת נומרולוגית הצ'אקרות

הייחוד בשיטה נומרולוגית הצ'אקרות שהיא מתארת 18 ערכים נומרולוגים שונים בניגוד לשיטה המקובלת המתארת 9 ערכים נומרולוגים.

בעניין שמות פרטיים על פי נומרולוגית הצ'אקרות קיימים 16 סוגים עיקריים שונים ובנושאים אחרים קיימים עוד 2 סוגים סה"כ 18 ערכים נומרולוגים.

נומרולוגית הצ'אקרות מבוססת על מחקר מעמיק המכיל מעל 5,000 נחקרים מחקר שנמשך יותר מ 5 שנים, בהם נבחנה כל אות וכל שילוב של אותיות בשמות בני האדם. במחקר התברר כי לכל אות משמעות משל עצמה, עוד התברר כי לשילוב האותיות אנרגיה חזקה יותר. השלב השני במחקר האותיות והשמות בחן מהם ההבדלים בין שמות שסיכומם 7 לעומת 16 או 4 לעומת 13 וכו' והתברר שהאנרגיות שערכן 13,14,16,19 שונות מקצה לקצה בהתנהגות בני האדם מאשר הסיכום שלהם לחד ספרתי.

כך נוצרו בשיטת נומרולוגית הצ'אקרות המספרים 19, 16, 14, 13, 11, 22. על פי השיטה ישנם 16 צירופים לשמות. 16 הצירופים מסבירים יותר לעומק ואת הניואנסים המדויקים של השפעת האנרגיה על שם האדם והתנהגותו, הצלחתו, הישגיו, או לחילופין קשייו בחיי היום יום.

באדיבות יעקבי נשר-סולן, נומורולוג בינלאומי