פירוש השם גפן

סינון / חיפוש שמות לנוחיותכם
מין: בן או בת
באנגלית: Gefen
בגימטריה: 133
מספר נומרולוגי: 16

תכונות המספר 16 בנומרולוגיית הצ׳אקרות:

אדם המוכן לתת מעצמו למען המשפחה והסביבה. תורם מזמנו למען הזולת. מתנדב, מדריך, מכוון. יועץ מצוין עבור אחרים. חייב ללמוד לאזן מצד אחד בן נתינה ללא גבול ומצד שני לבין קבלה. כישרוני בתחום של פוליטיקה, משטרה, יופי ואסתטיקה, אומנות, גרפיקה, רפואה.

אדם בעל קארמה המקשה על ההתנהלות היומיומית. אדם בעל מחשבה ראשונה שלילית. אדם לא מאוזן, על דימוי עצמי נמוך וקושי לצבור חברים. מנותק מהחברה, מנותק מהסביבה. ביקורתי, ציני. קושי בהתמודדות עם אירועי החיים. קושי בביטוי האני הפנימי. חי במתח נפשי גדול. חייב שליטה, חייב חופש.

זוגיות: זקוק למרחב אישי. נותן ודורש כבוד. חשוב לו לקבל הכרה. מתקשה בזוגיות צמודה מעדיף שכל אחד חי לעצמו, נטייה לשלוט בבן/בת הזוג, אם נפגע נאטם כלפי בן/בת הזוג.

עסקים: תשוקה להיות עצמאי. קושי להתמודד עם לחצים עסקים, קושי במימוש עסקי. לא מומלץ להיות עצמאי. מומלץ לפעול בשיתופי פעולה או עם שותפים או כקבלן משנה.

שכיר: מצד אחד עובד מצטיין, מצד שני קושי בהתנהגות.

כספים: מספרי הכסף: מרוויח סכומי כסף פחות מהממוצע, נטייה להפסדים כספיים, קושי לצבור רכוש.

לימודים: למרות שסובל מהפרעות קשב וריכוז הוא תלמיד טוב מאוד. טוב מאוד במתמטיקה ומדעים, וטוב מאוד בשפות.

בריאות: בריאות חלשה.

על שיטת נומרולוגית הצ'אקרות

הייחוד בשיטה נומרולוגית הצ'אקרות שהיא מתארת 18 ערכים נומרולוגים שונים בניגוד לשיטה המקובלת המתארת 9 ערכים נומרולוגים.

בעניין שמות פרטיים על פי נומרולוגית הצ'אקרות קיימים 16 סוגים עיקריים שונים ובנושאים אחרים קיימים עוד 2 סוגים סה"כ 18 ערכים נומרולוגים.

נומרולוגית הצ'אקרות מבוססת על מחקר מעמיק המכיל מעל 5,000 נחקרים מחקר שנמשך יותר מ 5 שנים, בהם נבחנה כל אות וכל שילוב של אותיות בשמות בני האדם. במחקר התברר כי לכל אות משמעות משל עצמה, עוד התברר כי לשילוב האותיות אנרגיה חזקה יותר. השלב השני במחקר האותיות והשמות בחן מהם ההבדלים בין שמות שסיכומם 7 לעומת 16 או 4 לעומת 13 וכו' והתברר שהאנרגיות שערכן 13,14,16,19 שונות מקצה לקצה בהתנהגות בני האדם מאשר הסיכום שלהם לחד ספרתי.

כך נוצרו בשיטת נומרולוגית הצ'אקרות המספרים 19, 16, 14, 13, 11, 22. על פי השיטה ישנם 16 צירופים לשמות. 16 הצירופים מסבירים יותר לעומק ואת הניואנסים המדויקים של השפעת האנרגיה על שם האדם והתנהגותו, הצלחתו, הישגיו, או לחילופין קשייו בחיי היום יום.

באדיבות יעקבי נשר-סולן, נומורולוג בינלאומי