פירוש השם דניאל

סינון / חיפוש שמות לנוחיותכם
מין: בן או בת
באנגלית: Daniel
בגימטריה: 95
מספר נומרולוגי: 14

תכונות המספר 14 בנומרולוגיית הצ׳אקרות:

אדם תקשורתי, וורבלי, יצירתי, אנרגטי, אנליטי, בעל יכולת הבחנה טובה וכושר קליטה מהיר. אדם זריז, יוזמתי, כריזמטי, חברותי. בעל דחף לצבור ידע, דחף לשינויים בלתי פוסקים. שובב, לא אוהב מסגרות, לא יודע לשים גבולות, מתפזר, קופץ מדבר לדבר. אדם פיקח, אינטליגנטי.

אדם בעל קארמה המקשה על ההתנהלות היומיומית. אדם לא מאוזן ובעל מחשבה ראשונה שלילית. בעל הפרעות קשב וריכוז מורכבות. בעל דימוי עצמי נמוך.

אדם יצירתי, על כל שאלה יש לו תשובה, יודע להסתדר. אדם שנון, מבין עניין מהר, שכלתני, צריך גירויים כול הזמן, הרפתקן, מעניין, בדרן, עובד תוך כדי תנועה, מפתיע, מאמין בעצמו ובדבריו. אהוב ואוהב, חייב תנועה ונסיעות, משעשע, מהמר, מבדר ואוהב להתלבש יפה.

בעל חוש מסחרי, אוהב כסף, נטייה לבזבזנות. אדם שאפתן, לא ממוקד מטרה. שואף להיות חיובי, דורש חופש בתוך מסגרת. בעל כוח רצון, פועל למען החברה והזולת. הרפתקן, נטייה הרס זוגיות. נטייה להיות עצמאי ועם זאת קושי להצליח בגדול כעצמאי לבד.

זוגיות: אוהב זוגיות צמודה על מנת לשלוט בה, נטייה לגירושין.

עסקים: עובד טוב. תשוקה להיות עצמאי. אינו מסוגל להתמודד עם לחצים עסקים, קושי במימוש עסקי. מומלץ לפעול בשיתופי פעולה או עם שותפים או כקבלן משנה.

שכיר: עובד טוב, קושי בהתמדה.

כספים: מספרי הכסף: מרוויח סכומי כסף מעל לממוצע, נטייה להיות בזבזן, קושי לצבור רכוש.

לימודים: קושי בלימודים, סובל מהפרעות קשב וריכוז, טוב בתחומי המסחר, טוב במתמטיקה ומדעים, טוב בשפות.

בריאות: בריאות ממוצעת.

על שיטת נומרולוגית הצ'אקרות

הייחוד בשיטה נומרולוגית הצ'אקרות שהיא מתארת 18 ערכים נומרולוגים שונים בניגוד לשיטה המקובלת המתארת 9 ערכים נומרולוגים.

בעניין שמות פרטיים על פי נומרולוגית הצ'אקרות קיימים 16 סוגים עיקריים שונים ובנושאים אחרים קיימים עוד 2 סוגים סה"כ 18 ערכים נומרולוגים.

נומרולוגית הצ'אקרות מבוססת על מחקר מעמיק המכיל מעל 5,000 נחקרים מחקר שנמשך יותר מ 5 שנים, בהם נבחנה כל אות וכל שילוב של אותיות בשמות בני האדם. במחקר התברר כי לכל אות משמעות משל עצמה, עוד התברר כי לשילוב האותיות אנרגיה חזקה יותר. השלב השני במחקר האותיות והשמות בחן מהם ההבדלים בין שמות שסיכומם 7 לעומת 16 או 4 לעומת 13 וכו' והתברר שהאנרגיות שערכן 13,14,16,19 שונות מקצה לקצה בהתנהגות בני האדם מאשר הסיכום שלהם לחד ספרתי.

כך נוצרו בשיטת נומרולוגית הצ'אקרות המספרים 19, 16, 14, 13, 11, 22. על פי השיטה ישנם 16 צירופים לשמות. 16 הצירופים מסבירים יותר לעומק ואת הניואנסים המדויקים של השפעת האנרגיה על שם האדם והתנהגותו, הצלחתו, הישגיו, או לחילופין קשייו בחיי היום יום.

באדיבות יעקבי נשר-סולן, נומורולוג בינלאומי