פירוש השם נועה

סינון / חיפוש שמות לנוחיותכם
מין: בת
באנגלית: Noa
בגימטריה: 131
מספר נומרולוגי: 5

תכונות המספר 5 בנומרולוגיית הצ׳אקרות:

מלך בתקשורת: אדם תקשורתי, וורבלי. אדם אנליטי, בעל יכולת אבחנה חדה, בעל כושר קליטה מהיר. אדם זריז, יוזמתי, כריזמטי, אנרגטי, בעל דחף לצבור ידע. אדם בעל דחף לשינויים בלתי פוסקים. אדם שובב, לא אוהב מסגרות, אוהב חופש, לא יודע לשים גבולות. קופץ מדבר לדבר, פועל בו זמנית בכמה תחומים ובהצלחה. אדם פיקח, אינטליגנטי, רבגוני, רב תחומי. אדם מיני, פלרטטן, סקסי וחושני. אדם יצירתי, אוהב לעמוד על במה, מהיר מחשבה ועל כל שאלה יש לו תשובה. יודע להסתדר, חריף, שנון. אדם שכלתני, אנליטי, מסוגל לבצע בו זמנית מספר פעולות בהצלחה עם זאת לפעמים הפזיזות גורמת לו לעשות טעויות. זקוק לגירויים חיצוניים, אנרגטי, הרפתקן, מעניין, בדרן, לא משעמם. אדם העובד וחי תוך כדי תנועה. מפתיע, מאמין בעצמו ובדבריו גם אם זאת לא האמת המוחלטת. טיפוס תוסס, נסער, נרגש, נלהב, אוהב, נמרץ, ערני, פעיל, מלא חיים אוהב תנועה ונסיעות. אדם האוהב שעשועים, בדרן, אוהב להתלבש יפה, נטייה לעסקים, חוש מסחרי מפותח, אוהב כסף.

זוגיות: משמשת עבורו בסיס לקשר אישי טוב בפן הזוגי והחברתי. נותן מעצמו למערכת הזוגית אוהב לאהוב.

עסקים: בין הטובים ביותר להצלחה עסקית. יכול להצליח לבד.

שכיר: כשכיר עובד טוב מאוד מומלץ להיות שכיר.

כספים: מספרי הכסף: בעל נטייה להרוויח הרבה כסף. אחד משני המספרים הבזבזניים ביותר. נטייה להימורים.

לימודים: טוב מאוד בכל המקצועות, מצוין במקצועות ריאלים והומאנים, טוב מאוד בשפות זרות.

בריאות: בריאות ממוצעת טובה.

על שיטת נומרולוגית הצ'אקרות

הייחוד בשיטה נומרולוגית הצ'אקרות שהיא מתארת 18 ערכים נומרולוגים שונים בניגוד לשיטה המקובלת המתארת 9 ערכים נומרולוגים.

בעניין שמות פרטיים על פי נומרולוגית הצ'אקרות קיימים 16 סוגים עיקריים שונים ובנושאים אחרים קיימים עוד 2 סוגים סה"כ 18 ערכים נומרולוגים.

נומרולוגית הצ'אקרות מבוססת על מחקר מעמיק המכיל מעל 5,000 נחקרים מחקר שנמשך יותר מ 5 שנים, בהם נבחנה כל אות וכל שילוב של אותיות בשמות בני האדם. במחקר התברר כי לכל אות משמעות משל עצמה, עוד התברר כי לשילוב האותיות אנרגיה חזקה יותר. השלב השני במחקר האותיות והשמות בחן מהם ההבדלים בין שמות שסיכומם 7 לעומת 16 או 4 לעומת 13 וכו' והתברר שהאנרגיות שערכן 13,14,16,19 שונות מקצה לקצה בהתנהגות בני האדם מאשר הסיכום שלהם לחד ספרתי.

כך נוצרו בשיטת נומרולוגית הצ'אקרות המספרים 19, 16, 14, 13, 11, 22. על פי השיטה ישנם 16 צירופים לשמות. 16 הצירופים מסבירים יותר לעומק ואת הניואנסים המדויקים של השפעת האנרגיה על שם האדם והתנהגותו, הצלחתו, הישגיו, או לחילופין קשייו בחיי היום יום.

באדיבות יעקבי נשר-סולן, נומורולוג בינלאומי