פירוש השם סול

סינון / חיפוש שמות לנוחיותכם
מין: בן או בת
באנגלית: Sol
בגימטריה: 96
מספר נומרולוגי: 6

תכונות המספר 6 בנומרולוגיית הצ׳אקרות:

מלך בתחום המשפחתי. אדם בעל דחף למסגרת משפחתית ולנישואין. אדם ביתי, אוהב ילדים. אדם רודף צדק, שואף לאיזון. אדם מוסרי, אתיקה חשובה לו, הרמוני, שואף לאחד את המשפחה. מחפש את החיים הקלים. אדם שיתופי, פשרן, בזוגיות מחפש התאמה זוגית טובה ואיכותית. אדם סתגלן, אוהב עבודת צוות, אוהב שלום, בעל רגשות גדולים, מפנים רגשות. לא מטפל בבעיות של עצמו, שם עצמו אחרון ברשימה אחרי כל המשפחה. אדם דיפלומט. אדם מתורבת, אסטטי, מסודר ונקי. אוהב לארח במיוחד שהאירוח כולל אוכל. אוהב יופי ואסטטיקה, נטייה ליופי חיצוני, נטייה לעגלגלות. רומנטיקן, אחראי, נאמן, מקרין אהבה ועדין. מעורב חברתית, דואג לזולת. שואף להיות יציב, אמין, מעורב ותומך בקהילה ובמשפחה. אדם חברותי, אוהב ללמד ולחנך. בעל נטייה לאומנות יופי ואסטטיקה. כשרוני במיוחד בכל הקשור לעבודה עם הידיים.

זוגיות: זקוק לזוגיות טובה ואיכותית. משקיע במערכת זוגית.

עסקים: מתקשה כעצמאי בודד, קושי להתמודד עם לחצים עסקיים, מומלץ לפעול בשיתופי פעולה או עם שותפים או כקבלן משנה.

שכיר: עובד טוב, שכיר מעולה.

כספים: מספרי הכסף: בעל נטייה להיות חסכן. מתקשה להרוויח סכומים גדולים.

לימודים: בינוני.

בריאות: בריאות ממוצעת.

על שיטת נומרולוגית הצ'אקרות

הייחוד בשיטה נומרולוגית הצ'אקרות שהיא מתארת 18 ערכים נומרולוגים שונים בניגוד לשיטה המקובלת המתארת 9 ערכים נומרולוגים.

בעניין שמות פרטיים על פי נומרולוגית הצ'אקרות קיימים 16 סוגים עיקריים שונים ובנושאים אחרים קיימים עוד 2 סוגים סה"כ 18 ערכים נומרולוגים.

נומרולוגית הצ'אקרות מבוססת על מחקר מעמיק המכיל מעל 5,000 נחקרים מחקר שנמשך יותר מ 5 שנים, בהם נבחנה כל אות וכל שילוב של אותיות בשמות בני האדם. במחקר התברר כי לכל אות משמעות משל עצמה, עוד התברר כי לשילוב האותיות אנרגיה חזקה יותר. השלב השני במחקר האותיות והשמות בחן מהם ההבדלים בין שמות שסיכומם 7 לעומת 16 או 4 לעומת 13 וכו' והתברר שהאנרגיות שערכן 13,14,16,19 שונות מקצה לקצה בהתנהגות בני האדם מאשר הסיכום שלהם לחד ספרתי.

כך נוצרו בשיטת נומרולוגית הצ'אקרות המספרים 19, 16, 14, 13, 11, 22. על פי השיטה ישנם 16 צירופים לשמות. 16 הצירופים מסבירים יותר לעומק ואת הניואנסים המדויקים של השפעת האנרגיה על שם האדם והתנהגותו, הצלחתו, הישגיו, או לחילופין קשייו בחיי היום יום.

באדיבות יעקבי נשר-סולן, נומורולוג בינלאומי