שמות תינוקות לבנות למספר נומרולוגי 13

תהליך בחירת השם לרך הנולד הוא מרגש ומהנה, יצרנו עבורכם מאגר שמות לתינוקות בעזרתו תוכלו בקלות למצוא את השם המתאים ביותר לתינוק/ת שלכם, להשוות בין אופציות לשמות, ללמוד על כל שם ולבצע התאמות לשמות ההורים.

סינון / חיפוש שמות לנוחיותכם

תכונות המספר 13 בנומרולוגיית הצ׳אקרות:

אדם האוהב מסגרת משפחתית ועם זאת חייב חופש בתוך מסגרת, ילחם על המסגרת המשפחתית ולמען בני המשפחה. אדם מתמיד, ריאלי ואוהב לפעול בשיתופי פעולה.

אדם בעל קארמה המקשה על ההתנהלות היומיומית. אדם בעל מחשבה ראשונה שלילית. הפרעות קשב וריכוז מורכבות. מתקשה להשיג מטרותיו. פגיע נפשית ורגשית, אדם אימפולסיבי המתקשה לשולט על דחפיו.

זוגיות: יעשה הכל על מנת לשמור על מערכת זוגית. מומלץ לנהל שיחה ולא וויכוחים מיותרים. ללמוד לכבד האחד את השני, להעניק, לאהוב, לפרגן, להשקיע בזוגיות, להיפתח לרוחניות, להבין שלא ניתן לקיים מערכת זוגית תחת שלטונך אלה למצוא את שביל הביניים שמתאים בדיוק לשילוב הזוגי שלך. לקחת אחריות על התנהגותך הזוגית, להעמיק את הקשר הזוגי ולבססו, להיות יציב בתוך המערכת הזוגית.

עסקים: אפשרות להתקדם במעלה סולם הדרגות תוך יצירת מעמד והשפע הנובע ממך ולא מגורם חיצוני כמו הבוס. כלומר יוזמה עצמית. מומלץ לקחת אחריות ולסמוך על עצמך.

שכיר: מצד אחד עובד מצטיין, מצד שני קושי גדול בהתנהגות שמובילה במקרים רבים לפיטורים בכל תקופה קצרה.

כספים: מספרי הכסף: מרוויח סכומי כסף מעל לממוצע, נטייה להיות בזבזן, קושי לצבור רכוש.

לימודים: רצוי ללמוד תחומים בעלי גוון של דיוק כגון: הנהלת חשבונות, הנדסה, מתמטיקה, כימיה, רוקחות, או תחומים שיש בהם דיוק והקשורים לעבודה עם כפות הידיים כגון: מכונאות, נגרות. ותחומים בעלי גוון לוגי.

בריאות: בריאות ממוצעת עד חלשה.

על שיטת נומרולוגית הצ'אקרות

הייחוד בשיטה נומרולוגית הצ'אקרות שהיא מתארת 18 ערכים נומרולוגים שונים בניגוד לשיטה המקובלת המתארת 9 ערכים נומרולוגים.

בעניין שמות פרטיים על פי נומרולוגית הצ'אקרות קיימים 16 סוגים עיקריים שונים ובנושאים אחרים קיימים עוד 2 סוגים סה"כ 18 ערכים נומרולוגים.

נומרולוגית הצ'אקרות מבוססת על מחקר מעמיק המכיל מעל 5,000 נחקרים מחקר שנמשך יותר מ 5 שנים, בהם נבחנה כל אות וכל שילוב של אותיות בשמות בני האדם. במחקר התברר כי לכל אות משמעות משל עצמה, עוד התברר כי לשילוב האותיות אנרגיה חזקה יותר. השלב השני במחקר האותיות והשמות בחן מהם ההבדלים בין שמות שסיכומם 7 לעומת 16 או 4 לעומת 13 וכו' והתברר שהאנרגיות שערכן 13,14,16,19 שונות מקצה לקצה בהתנהגות בני האדם מאשר הסיכום שלהם לחד ספרתי.

כך נוצרו בשיטת נומרולוגית הצ'אקרות המספרים 19, 16, 14, 13, 11, 22. על פי השיטה ישנם 16 צירופים לשמות. 16 הצירופים מסבירים יותר לעומק ואת הניואנסים המדויקים של השפעת האנרגיה על שם האדם והתנהגותו, הצלחתו, הישגיו, או לחילופין קשייו בחיי היום יום.

באדיבות יעקבי נשר-סולן, נומורולוג בינלאומי