שמות תינוקות לבנים למספר נומרולוגי 19

תהליך בחירת השם לרך הנולד הוא מרגש ומהנה, יצרנו עבורכם מאגר שמות לתינוקות בעזרתו תוכלו בקלות למצוא את השם המתאים ביותר לתינוק/ת שלכם, להשוות בין אופציות לשמות, ללמוד על כל שם ולבצע התאמות לשמות ההורים.

סינון / חיפוש שמות לנוחיותכם

תכונות המספר 19 בנומרולוגיית הצ׳אקרות:

זוגיות: צריך זוגיות על מנת לממש את עצמו ולהיות במרכז. דורש הכרה. חשוב לו שיפרגנו לו כל יום בתחום אחד כך ישמר את הזוגיות. נותן מעצמו למערכת הזוגית אבל אוהב גם לקבל. אם לא מקבל את ההכרה והפרגון יפרק את המערכת הזוגית.

עסקים: דחף להיות עצמאי. קושי להצליח לבד מומלץ לפעול בשיתופי פעולה, או עם שותפים או כקבלן משנה.

שכיר: עובד טוב מאוד מגיע לתפקידים בכירים.

כספים: מספרי הכסף: מרוויח סכומי כסף גדולים, נטייה להיות בזבזן, קושי לצבור רכוש ולשמור על הכספים.

לימודים: טוב במתמטיקה ומדעים, טוב בשפות.

בריאות: בריאות ממוצעת.

על שיטת נומרולוגית הצ'אקרות

הייחוד בשיטה נומרולוגית הצ'אקרות שהיא מתארת 18 ערכים נומרולוגים שונים בניגוד לשיטה המקובלת המתארת 9 ערכים נומרולוגים.

בעניין שמות פרטיים על פי נומרולוגית הצ'אקרות קיימים 16 סוגים עיקריים שונים ובנושאים אחרים קיימים עוד 2 סוגים סה"כ 18 ערכים נומרולוגים.

נומרולוגית הצ'אקרות מבוססת על מחקר מעמיק המכיל מעל 5,000 נחקרים מחקר שנמשך יותר מ 5 שנים, בהם נבחנה כל אות וכל שילוב של אותיות בשמות בני האדם. במחקר התברר כי לכל אות משמעות משל עצמה, עוד התברר כי לשילוב האותיות אנרגיה חזקה יותר. השלב השני במחקר האותיות והשמות בחן מהם ההבדלים בין שמות שסיכומם 7 לעומת 16 או 4 לעומת 13 וכו' והתברר שהאנרגיות שערכן 13,14,16,19 שונות מקצה לקצה בהתנהגות בני האדם מאשר הסיכום שלהם לחד ספרתי.

כך נוצרו בשיטת נומרולוגית הצ'אקרות המספרים 19, 16, 14, 13, 11, 22. על פי השיטה ישנם 16 צירופים לשמות. 16 הצירופים מסבירים יותר לעומק ואת הניואנסים המדויקים של השפעת האנרגיה על שם האדם והתנהגותו, הצלחתו, הישגיו, או לחילופין קשייו בחיי היום יום.

באדיבות יעקבי נשר-סולן, נומורולוג בינלאומי