כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

ספרי הריון ולידה מומלצים

אם את אוהבת לקרא ויש לך רגע פנאי או יש לך חשק לשקוע בעולם אחר וחדש לך - ריכזנו עבורך מבחר ספרים שנועדו לפתור את כל אותן שאלות ותקלות קטנות המתלוות להריון וראשית ההורות. תזונה, הנקה, שנת התינוק, קצת עצות סבתא, והמון המון טיפים קטנים...
זמן קריאה:
4 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

המדריך השלם לתזונה בהריון

טובה קראוזה

המדריך מקיף את המידע התזונתי העדכני ביותר שכל אישה חייבת לדעת, מהשלב בו היא מתכננת הריון ועד ההריון הבא. המדריך כולל תפריטים ומתכונים מגוונים. כמו כן, ניתן כאן למצוא מענה לשאלות כמו מה לאכול לפני ההריון ולמה, איך התזונה יכולה לשפר את הפוריות שלך, אילו תוספי תזונה כדאי לקחת, כמה רצוי לעלות במשקל בהריון, איך התזונה יכולה לעזור לך להתמודד עם בחילות, צרבת, עצירות, אנמיה ועוד בעיות אופייניות להריון ועוד הרבה נושאים מרתקים וחשובים.

המדריך השלם לתזונה בהריון

לישון בלי לבכות

אליזבט פנטאלי

כיצד תעזרו לתינוקכם להירדם בשלווה ולישון במנוחה כל הלילה. אליזבט מציגה תוכנית בת עשרה שלבים שתוביל אתכם לאורך התהליך כולו, יום אחר יום. היא תציע לכם את הכלים הדרושים כדי להגיע ביעילות ובהדרגה אל המטרה - שנת לילה טובה לכולם.

לישון בלי לבכות

ספר ההנקה

גליה פלד

גליה פלד היא אחות מוסמכת ומיילדת, עבדה במשך שנים כמדריכת הורים בהכנה ללידה, כאחות בתחנה לאם וילד וכמיילדת בחדר לידה בבית החולים הדסה בהר הצופים. גליה מושיטה יד מסייעת לאימהות שהחליטו לבחור בהנקת תינוקותיהן עם גישה פתוחה, מעשית ומעודדת תוך התחשבות והבנה לבעיות האישיות, הלחצים והאילוצים של אימהות המודרניות. בספר עצות מעשיות ומעודכנות, טכניקות שונות בהנקה וכל הקשור במניעת בעיות ובפתרונן, כאשר הן צצות.

ללדת בבית

אילנה שמש

אילנה כתבה את הספר במשך שבע שנים, תוך איסוף שקדני של מחקרים, ספרות, סיפורים אישיים ומקורות מידע נוספים. ללדת בבית מציג מידע נרחב ומקצועי על ההיסטוריה של לידות בית, מהן היתרונות של לידה ביתית, על ההריון וההכנה ללידה, תהליך הלידה, כיצד להתמודד עם סיבוכים, מה קורה לאחר הלידה, מחקרים וספרות בנושא לידות בית.

סודותיה של הלוחשת לתינוקות

טרייסי הוג, מלינדה בלאו

סדרה של שלושה רבי מכר : הלוחשת לפעוטות, הלוחשת לתינוקות, הלוחשת לתינוקות פותרת את כל הבעיות טרייסי הוג עבדה במשך עשרים השנים האחרונות עם יותר מחמשת אלפים תינוקות ופיתחה יכולת ייחודית להבין כל בכי או התנהגות של התינוק. עם הידע העצום שלה היא מלמדת את ההורים כיצד "ללחוש" בעצמם לתינוק שלהם וכיצד להיות יותר קשובים ומודעים לצרכים של ילדיהם.

מה לצפות כשמצפים לתינוק

היידי מרקוף

הספר מציע עצות טובות ותשובות ברורות לשאלות רבות ומגוונות בתחום ההריון והלידה ומשאיר את הקוראת בתחושה שרופא נשים אישי וצמוד בעל ידע עדכני וניסיון רב מלווה אותה לאורך כל התקופה הזו.

המדריך הישראלי להורים - שנים ראשונות: מהלידה ועד גיל שש

הילי כוכבי ועמירם רביב

הספר נועד לסייע להורים להתמודד עם כל סוגי השאלות שמתעוררות בששת השנים הראשונות של הילד, מהלידה ועד כניסתו לכיתה א'.
הספר דן בנושאים רבים כמו למשל: הנקה והאכלה מבקבוק, התפתחות תקינה, שינויים בזוגיות לאחר הלידה, שינה, מעבר למזון מוצק, בחירת מטפלת, התפתחות השפה, השמת גבולות, ביסוס סמכות הורית, גמילה מחיתולים, קליטה בגן, יחסים בין אחים, פחדים של ילדים, בשלות לכיתה א', רגשי אשם הוריים.

המדריך הישראלי להריון ולידה

טלי רוזין וד"ר עמוס בר


הספר המהווה כיום את התנ"ך של הנשים בהריון. הספר כולל מידע רב ומפורט על מגוון הנושאים הקשורים לנושאי הריון ולידה. חובה לכל אישה בהריון!

המדריך השלם לטיפול בתינוק ובילד

דר' סטיבן שלוב, דר' רוברט האנמן

מדריך עדכני ומקיף מבית האקדמיה האמריקנת לרפואת ילדים. הספר עבר עריכה והתאמה לקהל הישראלי על-ידי פרופ' יהודה דנון. המדריך מכסה את חיי הילד מלידה ועד גיל חמש.

עצות מהבטן - טיפים להריון קל

אסיה רולס

מבחר טיפים קטנים וגדולים שנועדו לפתור את כל אותן בעיות ותקלות קטנות המתלוות להריון. עצות סבתא, טיפים קטנים והמון עצות.

כתבות הכי נצפות בקטגוריה

חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן