הריון

בעיות נפוצות במהלך הריון

כלליהריון הוא תקופה המלווה בשינויים פיזיים, הורמונליים ונפשיים קיצוניים. שינויים אלו נותנים את אותותיהם בשורה של בעיות קטנות ומציקות, אשר רוב הנשים יסבלו מאחת, כמה או אפילו כולן במהלך ההריון. אצל כל אישה הבעיות יכולות להופיע בעוצמות שונות, זמנים שונים ותדירויות שונות.

בעיות הריון הן בדרך כלל לא חמורות, וברוב המקרים הן יעלמו ללא כל טיפול במהלך או מיד לאחר הלידה. לרוב, הבעיות הנפוצות ביותר מופיעות בשליש הראשון של ההריון, ובהמשך הן נחלשות כאשר הגוף לומד להתמודד בצורה טובה יותר עם המצב החדש בו הוא נמצא.

רוב התופעות עליהן נפרט בפרק זה הן נורמאליות לחלוטין, ואינן מצביעות על בעיה כלשהי במהלך ההריון. להיפך, רובן מצביעות על התפתחות תקינה של ההריון (כמובן - כל עוד הן לא חורגות מרמה מסויימת).

פרק זה יסביר לך את הרקע לכל בעיה, ויתן לך כלים שיסייעו לך להקל על עצמך במידה ותיתקלי בהן. לצערנו, הפתרונות אינם יעילים עבור כל אישה, ולכן פשוט תצטרכי לנסות את השיטות השונות כדי למצוא את זו שתתאים לך.

 

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.