כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

פרחים טריים מוסיפים אנרגיה לחיים

הוספת פרחים במיוחד לדירות ולבתים שאין להם מרפסת או גינה פרטית, יש לה משמעויות רבות. לפי תפיסת הפאנג שווי, התורה הסינית הקדומה, יש להכניס את הטבע הביתה על מנת ליצור איזון במרחב ובחיים, לטבע יש אנרגיה של ריפוי ובכניסתה לחללים הסגורים היא מעצימה את אנרגיית החיים. בית שמוכנסים אליו פרחים טריים הוא בית בו האנרגיה […]
זמן קריאה:
3 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

הוספת פרחים במיוחד לדירות ולבתים שאין להם מרפסת או גינה פרטית, יש לה משמעויות רבות. לפי תפיסת הפאנג שווי, התורה הסינית הקדומה, יש להכניס את הטבע הביתה על מנת ליצור איזון במרחב ובחיים, לטבע יש אנרגיה של ריפוי ובכניסתה לחללים הסגורים היא מעצימה את אנרגיית החיים. בית שמוכנסים אליו פרחים טריים הוא בית בו האנרגיה בריאה וזה בדיוק הבית להכניס אליו תינוק רך ואמא חדשה.

הערים המרכזיות בארץ מתמודדות עם סוגיית הצורך העולה וגובר בריאה ירוקה ושטחי נוי בין הכבישים והבטון. שתילת פרחים בצידי הדרכים, היא אחת הדרכים הנפלאות להוסיף צבע לעיר באפור.  ניתן להוסיף פרחים בכפר סבא, בתל אביב או בכל עיר אחרת, אך לא כל התושבים יכולים ליהנות משטחי הירוק המצומצמים והאפשרות היחידה שלהם היא להכניס צמחיה ופריחה לביתם היא באמצעות עציצי נוי או זרי פרחים.

ישנן הרבה מאוד אפשרויות לרכוש פרחים ולהוסיף אותם לחיים, יש את מוכרי הפרחים בפינות רחוב, בעיקר בשבתות ולפני חגים, יש חנויות, בערים השונות ובקניונים. לפרחים יש את הדרך שלהם להעביר מסרים, אהבה וברכות לכל אירוע ושמחה. לכל פרח יש מסר, לכל צבע יש משמעות ושילוב בין סוגי הפרחים ואופי הצבעים, מעניק משמעות עמוקה לכל זר הניתן במתנה.

  • זר גרברות צבעוני, יעניק צרור ברכות עליזות ושמחת חיים,
  • צרור חמניות צהוב, יכניס שמש, חיוניות ואור לחיי המקבל, זהו צמח שמסמל חום, קרבה ואהבה ללא תנאי או גבול.
  • זר ובתוכו חבצלות לבנות ישדר למקבל אהבה, תום וטוהרה, הוא מתאים ליולדת טרייה או לאמא אהובה.
  • זר ורדים אדומות הוא המתנה הרומנטית האולטימטיבית, באמצעותה המעניק משדר תשוקה וחושניות.
  • צרור של צבעוני, מעביר מסר של אהבה ותשוקה אך בצורה יותר מעודנת וקלאסית, אך לא פחות ישירה.
  • זר בו שזורות חרציות מסמל נאמנות, ביטחון ושלווה וגבר שיביא זאת לאהובתו יצהיר על אהבה ללא תנאי.
  • שילוב פרחים סגלגלים בזר מתנה מתאים למי שמעוניין להעניק זר מרפא ומאזן והולם כמחווה להחלמה מהירה
  • סחלב אצילי משדר נשיות ויופי ענוג, זוהי מתנה לאישה אהובה, בת זוג, אמא או דודה. אישה אישה מבקשים להודות לה על מי המשמעות העמוקה שלה בחיי המעניק.

מאחר שלכל פרח האנרגיה והסמליות, כל אדם יכול ליהנות מקבלת זר מושקע וססגוני. אף אחד לא יכול להישאר אדיש לפרחים טריים ולריחם המשכר. גם מי שמצהיר שאינו אוהב פרחים טריים, סביר להניח שהאמרה הזו יוצאת כלאחר יד וברגע האמת, הוא או היא, ישמחו לקבל זר ממישהו יקר. התחושה שמישהו חשב, טרח והשקיע בהענקת הזר, בין אם באופן אישי או במשלוח, גורמת לאושר עילאי גם לציניים ולאדישים שבאנשים.

חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן