כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

5 טיפים למציאת אופר טובה

אין שום דבר בחיים שיותר יקר לכם מהילדים שלכם, אז כשאתם מחפשים אופר, אתם רוצים למצוא את המטפלת הטובה ביותר שאפשר לסמוך עליה לחלוטין. היא צריכה להיות מקצועית ברמות על, אמינה, ומעל לכל מטפלת מסורה וחמה לילדים. קצת כמו חברה, קצת כמו אימא, ואם אפשר, כמה שיותר קרוב לגרסה של מרי פופינס.
זמן קריאה:
3 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

כדי למצוא אופר מתאימה, אתם יכולים להתחיל עם סוכנויות של מטפלות, או לקבל המלצות מבני משפחה או חברים שהעסיקו אופר בעבר. אתם יכולים גם לפרסם מודעות מתאימות בקבוצות בפייסבוק, או להתייעץ עם גננות ומורים. הנקודה היא שלא משנה איפה מוצאים את האופר מהחלומות, חשוב יותר לדעת איך לבחור אותה.

מתחילים עם סינון רציני

כשקיבלתם לידיכם כמה קורות חיים של מועמדות מתאימות, מגיע שלב הסינון לפני הבחירה הסופית. מה שאתם צריכים לחפש בתוך שפע המלל של קורות החיים וההמלצות הנלוות לכל מסמך כזה, הוא האיכות המסוימת שאתם רוצים שתהיה לאופר שלכם. אתם יכולים לבדוק אם יש לה רישיון נהיגה, איזו רמת ותק יש לה בתחום, אם היא מעשנת, או כל שיקול אחר שחשוב לכם.
סוכנויות למטפלות יכולות רק להציע לכם מועמדות מתאימות, אבל אף אחד לא מכיר אתכם ואת המשפחה שלכם יותר טוב מכם, אז האפשרות הטובה ביותר שלכם היא לסנן כמה מועמדות שנראות לכם מתאימות, ואז להתחיל לראיין אותן, בלי להתבייש לשאול כל שאלה שעולה על דעתכם.
אחרי הכול, האופר שתבחרו עתידה לעבור להתגורר איתכם ולהפוך לחלק מחייכם. אז בואו נבחן כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את האופר הכי טובה שאפשר.

מה קורות החיים לא מספרים, קראו בין השורות

כל אופר יכולה לכתוב מה שהיא רוצה בקורות החיים שלה, ולקוות שהמשפחה הקודמת שהעסיקה אותה תגבה את המחמאות שהיא מרעיפה על עצמה. לכן חשוב לקראו בקפדנות את קורות החיים, כי הם יכולים לחשוף הרבה דברים.
אם קורות החיים שופעים הצהרות חיוביות על עצמה ועל משפחתה, זה כנראה מעיד על ההערכה העצמית הגבוהה שלה ועל היחסים החיוביים שיש לה עם הוריה וחבריה, אבל התפקיד שלכם הוא לחפש את כל "הדגלים האדומים" האפשריים.
אם, למשל, קורות החיים מתחילים במילים: "שמי מירי ולא מזמן נפרדתי מהחבר שלי", יכול להיות שהיא פשוט רוצה להתרחק מהבעיות בחייה, ולא בטוח שאתם רוצים את האנרגיות האלה בסביבתכם.

גוגל הוא חבר האמת שלכם

כדאי מאוד לחפש בגוגל את שם האופר, כתובתה וכתובת האימייל שלה, כולל הפייסבוק או דפים אחרים שיש לה ברשתות חברתיות, שיכולים להציע הרבה מידע נוסף על האופר כאדם.
המידע הזה יסייע לכם להבין אם היא אדם חברותי או מופנם, איך היא מתקשרת, לאן היא יוצאת לבלות, מי החברים שלה, וכל מידע אחר שיכול להשלים לכם את התמונה שקורות החיים לא מספרים.

הריאיון חושף פרטים נוספים

מומלץ לערוך את הריאיון עם האופר שבחרתם, כשהילדים בבית. כך תוכלו לראות איך היא מתנהגת איתם, איך היא מתקשרת איתם, ואיך היא מבינה את השפה הייחודית שלהם.
זכרו שלא תמיד קל לראיין אנשים זרים, וקחו בחשבון שיכול להיות שהיא מתרגשת, אז אל תשאלו שאלות מרתיעות או אישיות מדי, ונסו לפרש את הבעות פניה או את שפת הגוף שלה. הם יספרו לכם המון.

האישיות של האופר חשובה יותר מהניסיון שלה בטיפול בילדים

כמובן שאופר צריכה להיות עם מספיק ניסיון כדי לדעת איך לטפל בילדים שלכם, אבל שימו לב יותר לאישיות שלה.
אתם הולכים לחיות איתה ולכן האישיות שלה היא חלק מהותי מההחלטה אם להעסיק אותה. אתם מחפשים אישה שמחייכת באמת, מבפנים, שיש לה אישיות נעימה, ושאתם מרגישים שהיא יכולה להיות חברה ומחנכת שנייה לילדיכם.

חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן