כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

הכירו את העגלול

רובנו חושבות על טיול בחוץ עם עגלה ולא מודעות לז'אנר הלול על הגלגלים שתופס תאוצה בשנים האחרונות: העגלול המתקפל. העגלול הומצא בקיבוצים ומאז עוד ועוד עירוניות (ועירוניים) נראים יוצאים לגינות ציבוריות עם עגלול ולא עם עגלה. מדוע? כי הוא נוח! בכתבה זו נסקור את יתרונות העגלול על פני עגלת תינוק רגילה, נפרוש מרחב אפשרויות שלא בהכרח […]
זמן קריאה:
5 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

רובנו חושבות על טיול בחוץ עם עגלה ולא מודעות לז'אנר הלול על הגלגלים שתופס תאוצה בשנים האחרונות: העגלול המתקפל. העגלול הומצא בקיבוצים ומאז עוד ועוד עירוניות (ועירוניים) נראים יוצאים לגינות ציבוריות עם עגלול ולא עם עגלה. מדוע? כי הוא נוח! בכתבה זו נסקור את יתרונות העגלול על פני עגלת תינוק רגילה, נפרוש מרחב אפשרויות שלא בהכרח הכרת. 

לפני ההזמנה והרכישה מומלץ לבדוק את נוחות הנסיעה ולהתאים את גודל העגלול למספר הילדים לפי הצורך. נקודות נוספות אשר יש לקחת בחשבון ונסקור אותן בהמשך הן רוחב העגלול, האם הוא עובר בדלת שלכם, האם הוא מתקפל בקלות ונכנס לרכב ועוד. לפי הגיל, לא משנה אם בשכיבה או בישיבה, בעגלול הילדים מאושרים מהחופש והמרחב ופשוט צריך לנסות בשביל להאמין.

אז יאללה, בואו נתחיל…

עגלול לילד יחיד

כשמדברים על עגלול צריך קודם כל לשים לב למידת המזרן. המזרן הוא המקום נטו המיועד עבור הילד שלכם. מידות המזרן של עגלול ליחיד הן: 57×77 ס"מ. כמו כן חשוב לבדוק את המידות החיצוניות של העגלול, על מנת שיעבור בדלת הכניסה של הבית או שייכנס למעלית. המידות החיצוניות של עגלול ליחיד הן: 73×84 ס"מ.

חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן