קורס הכנה ללידה

חשיבות קורס הכנה ללידה

חשיבות קורס הכנה ללידה

את בהריון וזוהי תקופה מרגשת ונפלאה בחייך אך יחד עם ההתרגשות הינך מוצפת בשאלות ואולי אפילו פחדים מהעתיד לבוא, מגופך המשתנה מהלידה ואף מראשית ההורות.

הכנה ללידה תסייע לך להכיר את גופך ואת התהליכים המתרחשים בו לקראת ובמהלך הלידה ולדעת כיצד לסייע לגופך ולתהליך הלידה להתפתח בקלות ובטבעיות.


למידה והבנה של האנטומיה והפיזיולוגיה של הלידה, תאפשר לך לדעת מהם הסימנים המבשרים לידה, מתי יש להגיע לחדר הלידה ומהם סימני האזהרה המצריכים השגחה. בקורס הכנה לידה תלמדי על התופעות שמלוות את ההריון ואיך אפשר להקל עליהן ואולי אף למנוע אותן, תגלי שהריוניות רבות מרגישות כמוך וזה "נורמלי" ותלמדי את השפה והמושגים המקצועיים בהם ידבר הצוות הרפואי בחדר הלידה, דבר שיקנה לך ולבן זוגך ערוצי תקשורת טובים יותר עם הצוות. השתתפות בקורס הכנה ללידה תסייע לך לשוב ולהאמין בגופך, שהוא יודע ויכול ללדת, תלמדי את זכויותייך ותדעי שיש לך את הכוח לבחור עבור עצמך ותינוקך כיצד תלדי וכיצד הוא יוולד.


בבואך לבחור קורס הכנה ללידה חשוב שתבררי כי בקורס תלמדו על כל האפשרויות השונות העומדות בפניכם במהלך הלידה וכך תוכלי לבחור מה נכון עבורכם. חשוב לבדוק כי הקורס אינו מוביל אג'נדה מסויימת אלא פורס בפנייך את כל האפשרויות, כמובן מתוך ההבנה שהשאיפה גם שלכם וגם של הצוות הינה תמיד לתינוק ולאם בריאים ולחווית לידה טובה. מתוך הידע אשר תרכשו בקורס תוכלו למעשה להיות שותפים מלאים בתהליך הלידה. בירורים אלו מבעוד מועד יעניקו לכם תחושת שליטה שתפחית את החרדה והפחד ותאפשר לך להתמודד עם כאב הלידה ביתר קלות.

מאת ND ליהי סופרין

מדריכת הכנה ללידה, דולה ומדריכת הנקה

חישוב מועד לידה משוער

מחשבון פוריות / ביוץ

(אם אינך יודעת הכניסי 28)

שמות לתינוקות

  בנים   בנות   יוניסקס
לפי התאמה נומרולוגית:
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה

כתבות אחרונות