כל שבוע קורה לך משהו חדש בבטן.

איך תבחרי כורסא להאכלת תינוקך

זמן ההאכלה של התינוק, בין אם מדובר בהנקה או בבקבוק, חייב להיות זמן נוח ורגוע גם לך וגם לתינוק. באמצעות בחירת כורסת האכלה נכונה, תוכלי למנוע מצב של חוסר נוחות שעשוי לגרום להפרעה במהלך האכילה והרגע השקט יקטע. במקום, תוכלי להפוך את הרגע הזה למקרב ואוהב יותר. כדי להבטיח זאת אספנו עבורך מספר טיפים שיעזרו לך למצוא את הכורסה המושלמת.
זמן קריאה:
4 דקות
שיתוף כתבה ב:

תוכן הכתבה:

תמיכה לאורך כל ההאכלה

לעיתים נוצר הרושם המוטעה כי כורסאות רכות הן הבחירה הטובה ביותר, אך זה לא לגמרי מדויק. כורסה רכה מדי תגרום לגופך לשקוע בצורה שתגרום להפעלת לחץ על חוליות הגב. אולי לא תחושי בכך בתחילה, אך בסיום ההאכלה את ככל הנראה תמצאי עצמך עם כאבי גב וצוואר. לכן, השילוב המושלם צריך לשלב בין רכות לתמיכה. מאותה סיבה, עדיף שתבחרי בדגם בעל משענת גבוהה ומשענות ידיים גם כן.  כך, בזמן שאת מאכילה את תינוקך בין אם מדובר בהנקה או בבקבוק, תרגישי גם את בטוחה שיש לך את האפשרות להישען ולקבל תמיכה באותה עת.

תנועה תוך כדי ישיבה

יש סיבה שכורסאות נדנדה לא יצאו עד כה מהאופנה. לאחר ההאכלה הן מסייעות לתינוקך להירדם בזכות הניעה הקלה שלהן, הגורמת לרוגע נהדר. אותה תנועה אגב תסייע לך לשחרר לחצים בגוף בזמן הישיבה. אין ספק שכאשר יש בבית תינוק קטן, כול רגע של מנוחה הוא מבורך ואם אפשר לעשות זאת יחד מה טוב.

מגע נעים ומלטף

כדי להבטיח שיהיה לך נוח בזמן ההאכלה, מומלץ לבחור בבד שיהיה נעים למגע עבורך. הרי לא תרצי לחוש על עורך מגע של בד מגרד או מחוספס. במקרה של כורסאות האכלה מומלץ גם להימנע מבד עור למשל, המגע של עורך החשוף על בד מעור עשוי להפוך ללא נעים לאורך זמן. העדיפי בד חלק ורך כמו כותנה או קטיפה שתוכלי להרגיש בו תחושה נעימה ומלטפת לאורך כל הזמן שבו את יושבת בכורסה.

זמן ההאכלה של התינוק, בין אם מדובר בהנקה או בבקבוק, חייב להיות זמן נוח ורגוע גם לך וגם לתינוק. באמצעות בחירת כורסת האכלה נכונה, תוכלי למנוע מצב של חוסר נוחות שעשוי לגרום להפרעה במהלך האכילה והרגע השקט יקטע. במקום, תוכלי להפוך את הרגע הזה למקרב ואוהב יותר. כדי להבטיח זאת אספנו עבורך מספר טיפים שיעזרו לך למצוא את הכורסה המושלמת
תמונת אילוסטרציה

שמירה על ביטחונך ועל ביטחון תינוקך

הילדים שלנו הם הדבר הכי יקר לנו בעולם, במיוחד כשהם נמצאים בגיל הינקות הרגיש כל כך. לכן, חשוב שהכורסה שבה את בוחרת תהיה עמידה ובטוחה. דרך אחת לדעת שאת רוכשת פריט בטיחותי היא לבחור בחברה בעלת שם המספקת גם אחריות למוצריה. כמו כן, הביטי ברשימת החומרים שמהם היא עשויה ובדקי שאכן מדובר בחומרים איכותיים וחזקים.

ניקיון קל ומהיר

בעת ההאכלה בבקבוק או ההנקה עשויות בהחלט לקרות תאונות, כמו פליטות המוצאות את דרכן אל הריפוד. כדי להבטיח שלא תצטרכו להזמין ניקוי מקצועי כדי להוציא את הכתמים, מומלץ מלכתחילה לבחור בכורסה קלה לניקוי. ישנן כורסאות בעלות כיסוי שאותו ניתן להסיר ולכבס, ישנן כאלה בעלות ריפוד דוחה כתמים וכאלה בעלות עמידות גבוהה גם בפני שפשוף בעת הניקיון. אם תשקיעי בכורסה שכזו, יהיה הרבה יותר קל להתמודד עם כול כתם שיגיע.

בחרי פריט שתאהבי מבחינת העיצוב שלו

לרוב כורסת ההאכלה ממוקמת בחדר התינוק, חדר שאותו עיצבת ודאי בקפידה. כדי שתוכלי ליהנות מהרהיט כראוי, מומלץ לבחור בעיצוב שאת אוהבת ומתאים לסגנון חדר התינוקות. ניתן למצוא כורסאות הנקה במגוון סגנונות וצבעים, שאותם ניתן לשלב בקלות בכול עיצוב, כך שאינך צריכה להתפשר ולו במקצת. כמו כן, לאחר שיגמרו ימי ההאכלה, תוכלי להשתמש בה בכול חדר אחר. אם תרצי לעשות זאת, מומלץ לבחור בגוון ניטרלי שתוכלי לשלב בקלות בכול חלל, עם עיצוב שיהיה לך נעים לעיניים וגם שישמח את לבבך.

חיפוש
אפליקציה של יולדת

מומלץ לגלוש באתר בכל הדפדפנים למעט אינטרנט אקספלורר

דילוג לתוכן